SALARYSPORT
★ 0
FC

Futebol Clube de Alverca 2026/27 - zarobki zawodników

Primeira Liga · najlepiej zarabiający Chiquinho z pensją 139 050 zł tygodniowo · zobacz transfery Futebol Clube de Alverca · Finanse

SEZON
2026/27
TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY342 tys zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY 17,8 mln zł
LICZEBNOŚĆ KADRY28
TRENER 18 tys zł Custódio Castro
ŚREDNIA TYGODNIOWA, 22+ 19 tys zł

Na co idą pieniądze

Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 5 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej

Bramkarze
31 487 zł · 9%
Obrońcy
60 837 zł · 18%
Pomocnicy
16 763 zł · 5%
Napastnicy
233 295 zł · 68%

Zarobki kadry

Zarobki kadry klubu Futebol Clube de Alverca, 2026/27. Można sortować według zawodnika, wieku oraz zarobków tygodniowych i rocznych.
Obserwuj ZAWODNIK TYGODNIOWO ▼ ROCZNIE WIEK POZYCJA KRAJ WYGASA PORÓWNAJ
Chiquinho
139 050 zł
7 230 600 zł 25 Skrzydłowy Portugalia CZE 2028
André Gomes
18 025 zł
937 300 zł 20 Bramkarz Portugalia CZE 2028
Dawda Camara
17 510 zł
910 520 zł 22 Napastnik Mauretania CZE 2027
Marko Milovanović
14 935 zł
776 620 zł 21 Napastnik Serbia CZE 2028
Bastien Meupiyou
12 875 zł
669 500 zł 19 Środkowy obrońca Francja CZE 2028
Diogo Spencer
12 360 zł
642 720 zł 21 Prawy obrońca Portugalia CZE 2028
Figueiredo
11 845 zł
615 940 zł 23 Skrzydłowy, napastnik Brazylia CZE 2028
Francisco Chissumba
11 845 zł
615 940 zł 20 Lewy obrońca, lewy pomocnik Portugalia CZE 2028
Lincoln
10 300 zł
535 600 zł 26 Ofensywny pomocnik Brazylia CZE 2027
Matheus Mendes
9785 zł
508 820 zł 26 Bramkarz Brazylia CZE 2028
Nabil Touaizi
9785 zł
508 820 zł 24 Prawy obrońca, prawy skrzydłowy Hiszpania CZE 2028
Sandro Lima
8240 zł
428 480 zł 34 Ofensywny pomocnik, napastnik Brazylia CZE 2026
Stéphane Diarra
8240 zł
428 480 zł 26 Skrzydłowy Côte d’Ivoire CZE 2028
Sergi Gómez
8240 zł
428 480 zł 33 Środkowy obrońca Hiszpania CZE 2027
Vasco Moreira
7725 zł
401 700 zł 24 Ofensywny pomocnik Portugalia CZE 2028
Cédric Nuozzi
7210 zł
374 920 zł 19 Skrzydłowy Belgia CZE 2026
Fabrício Garcia
6695 zł
348 140 zł 24 Lewy wahadłowy, skrzydłowy Republika Zielonego Przylądka CZE 2028
José Julián Martínez
5665 zł
294 580 zł 21 Środkowy obrońca Honduras CZE 2029
Davy Gui
5253 zł
273 156 zł 19 Środkowy pomocnik Côte d’Ivoire CZE 2028
Isaac James
4996 zł
259 766 zł 20 Lewy obrońca, lewy pomocnik Nigeria CZE 2026
Matheusão
3677 zł
191 209 zł 23 Bramkarz Brazylia CZE 2028
Steven Baseya
3368 zł
175 141 zł 20 Środkowy obrońca Francja CZE 2028
Sabit Abdulai
3090 zł
160 680 zł 26 Defensywny pomocnik Ghana CZE 2026
Kauan Gomes
1669 zł
86 767 zł 20 Prawy obrońca Brazylia CZE 2028
Zakaria Kassary
-
- 19 Defensywny pomocnik Maroko -
Ivandro Silva
-
- 16 Prawy obrońca Portugalia CZE 2026
Carlos Frederico
-
- 16 Prawy obrońca Angola CZE 2026
Toni Tamarit
-
- 19 Prawy obrońca, skrzydłowy, napastnik Hiszpania CZE 2028

Zarobki a wiek

Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody

139 tys zł 92 tys zł 46 tys zł 0
1722273136
WIEK

Piramida zarobków kadry

Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie

ZAWODNICY ZAROBKI TYGODNIOWE UDZIAŁ W BUDŻECIE
5
Poniżej 5 tys zł
5%
10
5 tys zł-10 tys zł
22%
8
10 tys zł-26 tys zł
32%
26 tys zł-52 tys zł
52 tys zł-129 tys zł
1
129 tys zł-515 tys zł
41%

Pięciu najlepiej zarabiających bierze 59% budżetu płacowego, spośród 24 zawodników, których zarobki znamy.

Futebol Clube de Alverca na tle Primeira Liga

Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Bramkarze 2
7 tys zł -82%
Obrońcy 3
8 tys zł -73%
Napastnicy 9
24 tys zł -47%

Futebol Clube de Alverca średnia Primeira Liga · Futebol Clube de Alverca płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.

Wygasające kontrakty

Kiedy kończą się obecne kontrakty

2026
6 zawodników
2027
3 zawodnicy
2028
17 zawodników
2029
1 zawodnik

Najczęstsze pytania

Zarobki Futebol Clube de Alverca, 2026/27

Ile wynosi budżet płacowy klubu Futebol Clube de Alverca w sezonie 2026/27?

Łączny budżet płacowy klubu Futebol Clube de Alverca w sezonie 2026/27 wynosi 17 803 880 zł rocznie (342 382 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 28 zawodników. Mamy zarobki 24 z 28 zawodników.

Kto zarabia najwięcej w klubie Futebol Clube de Alverca?

Chiquinho jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Futebol Clube de Alverca — 139 050 zł tygodniowo.

Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Futebol Clube de Alverca?

Zawodnik klubu Futebol Clube de Alverca w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 18 782 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 13, których zarobki znamy. Mediana wynosi 8240 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.

W jakiej lidze gra Futebol Clube de Alverca?

Futebol Clube de Alverca gra w rozgrywkach Primeira Liga. Primeira Liga (Portugalia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.

Kluby o podobnym budżecie płacowym

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.