Club Football Estrela da Amadora 2026/27 - zarobki zawodników
Primeira Liga · najlepiej zarabiający Ianis Stoica z pensją 15 965 zł tygodniowo · zobacz transfery Club Football Estrela da Amadora · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ianis Stoica | 15 965 zł | 830 180 zł | 22 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Rumunia | CZE 2028 | ||
| Abraham Marcus | 12 875 zł | 669 500 zł | 25 | Skrzydłowy | Nigeria | CZE 2028 | ||
| Bernardo Schappo | 12 875 zł | 669 500 zł | 26 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2028 | ||
| Luan Patrick | 10 300 zł | 535 600 zł | 23 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2028 | ||
| Kevin Höög Jansson | 10 300 zł | 535 600 zł | 24 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Szwecja | CZE 2028 | ||
| Leandro Antonetti | 10 300 zł | 535 600 zł | 22 | Napastnik | Portoryko | CZE 2028 | ||
| Max Scholze | 9785 zł | 508 820 zł | 20 | Prawy obrońca | Niemcy | CZE 2028 | ||
| Robinho | 8755 zł | 455 260 zł | 22 | Środkowy pomocnik | Brazylia | CZE 2028 | ||
| Tom Moustier | 8240 zł | 428 480 zł | 23 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Diogo Pinto | 7210 zł | 374 920 zł | 21 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Gueladan Doué | 6695 zł | 348 140 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Côte d’Ivoire | CZE 2028 | ||
| Jefferson Encada | 5665 zł | 294 580 zł | 27 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Gwinea Bissau | CZE 2028 | ||
| David Grilo | 4584 zł | 238 342 zł | 28 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Ni Rodrigues (Gabriel Rodrigues) | 3847 zł | 200 047 zł | 22 | Środkowy obrońca | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Luís Caica | 3729 zł | 193 887 zł | 19 | Środkowy obrońca | Angola | CZE 2029 | ||
| Alisson Souza | 3404 zł | 177 016 zł | 20 | Skrzydłowy | Brazylia | CZE 2028 | ||
| Amadu Camará | 3183 zł | 165 500 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Georgy Tunguliyadi | 3095 zł | 160 948 zł | 20 | Środkowy obrońca | Rosja | CZE 2029 | ||
| Emerson Pedro Vanga | 2755 zł | 143 273 zł | 19 | Środkowy pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Fábio Amaral | 2482 zł | 129 080 zł | 19 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Francisco Machado | 2482 zł | 129 080 zł | 19 | Środkowy obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Hélio Semedo | 2379 zł | 123 724 zł | 19 | Środkowy obrońca | Republika Zielonego Przylądka | CZE 2026 | ||
| Diógenes Inácio | 2359 zł | 122 652 zł | 20 | Środkowy obrońca | Angola | CZE 2026 | ||
| João Vale | 2276 zł | 118 368 zł | 19 | Środkowy obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Lucas Loureiro | 2173 zł | 113 012 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Hugo Dutra | 2153 zł | 111 940 zł | 19 | Napastnik | Brazylia | CZE 2028 | ||
| Eduardo Hubo | 2086 zł | 108 459 zł | 19 | Środkowy obrońca | Mozambik | CZE 2027 | ||
| Rodrigo Viola | 2086 zł | 108 459 zł | 19 | Skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Tiago Pinto | 1983 zł | 103 103 zł | 19 | Środkowy pomocnik | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Chidera Otuson | 1967 zł | 102 300 zł | 18 | Lewy obrońca | Nigeria | CZE 2028 | ||
| Henrique Poniewas | 1931 zł | 100 425 zł | 18 | Napastnik | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Samuka | 1813 zł | 94 266 zł | 18 | Skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Gustavo António | 1761 zł | 91 588 zł | 20 | Boczny obrońca | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Ivanildo Siga | 1658 zł | 86 232 zł | 20 | Napastnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Sandro Santo | 1586 zł | 82 482 zł | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Telmo Coimbra | 1535 zł | 79 804 zł | 19 | Skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Eduardo Sami | 1334 zł | 69 360 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Laurantino Mendes | 1334 zł | 69 360 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Prince Mendi | 1334 zł | 69 360 zł | 19 | Lewy obrońca | Kamerun | CZE 2026 | ||
| Elton Bessunha | 1334 zł | 69 360 zł | 19 | Skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Hélio Andrade | 1334 zł | 69 360 zł | 19 | Środkowy obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Aires Nanque | 1334 zł | 69 360 zł | 18 | Lewy skrzydłowy | Gwinea Bissau | CZE 2026 | ||
| Rui Vieira | 1308 zł | 68 021 zł | 20 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Jovan Nikolić | 1221 zł | 63 469 zł | 23 | Bramkarz | Botswana | CZE 2026 | ||
| Rafael Santos | 1221 zł | 63 469 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Yannick Caupers | 1221 zł | 63 469 zł | 22 | Napastnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| David Sîrbu | 1221 zł | 63 469 zł | 18 | Skrzydłowy | Mołdawia | CZE 2026 | ||
| Edgar Feijó | 1221 zł | 63 469 zł | 18 | Skrzydłowy | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Yavuz Selim Toprak | 834 zł | 43 384 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Turcja | CZE 2026 | ||
| Matheus Silva | - | - | 18 | Lewy obrońca | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Suleimane Baldé | - | - | 17 | Lewy obrońca | Gwinea Bissau | CZE 2026 | ||
| Samuca | - | - | 19 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Wyspy Świętego Tomasza i Książęca | CZE 2026 | ||
| Guilherme Pires | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Cristiano Maia | - | - | 18 | Środkowy pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Kiko Pimenta | - | - | 21 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Diego David | - | - | 18 | Skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Afonso Manso | - | - | 17 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Gonçalo Martins | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Vinicius Lago | - | - | 19 | Prawy obrońca | Brazylia | KWI 2028 | ||
| Luís Alberto | - | - | 16 | Bramkarz | Angola | CZE 2026 | ||
| Leandro Sauane | - | - | 16 | Prawy skrzydłowy | Gwinea Bissau | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 32% budżetu płacowego, spośród 49 zawodników, których zarobki znamy.
Club Football Estrela da Amadora na tle Primeira Liga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Club Football Estrela da Amadora średnia Primeira Liga · Club Football Estrela da Amadora płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Club Football Estrela da Amadora, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Club Football Estrela da Amadora w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Club Football Estrela da Amadora w sezonie 2026/27 wynosi 10 115 074 zł rocznie (194 521 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 61 zawodników. Mamy zarobki 49 z 61 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Club Football Estrela da Amadora?
Ianis Stoica jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Club Football Estrela da Amadora — 15 965 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Club Football Estrela da Amadora?
Zawodnik klubu Club Football Estrela da Amadora w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 8163 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 13, których zarobki znamy. Mediana wynosi 8755 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Club Football Estrela da Amadora?
Club Football Estrela da Amadora gra w rozgrywkach Primeira Liga. Primeira Liga (Portugalia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Primeira Liga





















