SALARYSPORT
★ 0
Sportklub Sturm Graz crest

Sportklub Sturm Graz 2026/27 - zarobki zawodników

Austrian Bundesliga · najlepiej zarabiający Joshua Quarshie z pensją 110 670 zł tygodniowo · zobacz transfery Sportklub Sturm Graz · Zarobki wszech czasów

TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY655 tys zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY 34,1 mln zł
LICZEBNOŚĆ KADRY24
TRENER 23 tys zł Fabio Ingolitsch
ŚREDNIA TYGODNIOWA, 22+ 31 tys zł

Na co idą pieniądze

Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej

Bramkarze
38 434 zł · 6%
Obrońcy
247 326 zł · 38%
Pomocnicy
66 139 zł · 10%
Napastnicy
303 552 zł · 46%

Zarobki kadry

Zarobki kadry klubu Sportklub Sturm Graz, 2026/27. Można sortować według zawodnika, wieku oraz zarobków tygodniowych i rocznych.
Obserwuj ZAWODNIK TYGODNIOWO ▼ ROCZNIE WIEK POZYCJA KRAJ WYGASA PORÓWNAJ
Joshua Quarshie
110 670 zł
5 754 840 zł 20 Środkowy obrońca Niemcy CZE 2029
Nelson Weiper
100 130 zł
5 206 760 zł 20 Ofensywny pomocnik, napastnik Niemcy CZE 2029
Paul Koller
94 860 zł
4 932 720 zł 23 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Austria CZE 2029
Otar Kiteishvili
63 240 zł
3 288 480 zł 29 Ofensywny pomocnik Gruzja CZE 2027
Stefan Hierländer
45 322 zł
2 356 744 zł 34 Ofensywny pomocnik Austria CZE 2026
Jon Stankovič
37 417 zł
1 945 684 zł 29 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Słowenia CZE 2027
Seedy Jatta
29 512 zł
1 534 624 zł 22 Skrzydłowy, napastnik Norwegia CZE 2027
Albert Vallci
28 985 zł
1 507 220 zł 30 Środkowy obrońca Austria CZE 2026
Arjan Malic
18 445 zł
959 140 zł 19 Środkowy obrońca Bośnia i Hercegowina CZE 2027
Axel Kayombo
18 445 zł
959 140 zł 19 Skrzydłowy, napastnik Demokratyczna Republika Konga CZE 2029
Daniil Khudyakov
17 918 zł
931 736 zł 21 Bramkarz Rosja CZE 2028
Filip Rózga
17 391 zł
904 332 zł 18 Ofensywny pomocnik Polska CZE 2029
Niklas Geyrhofer
15 283 zł
794 716 zł 25 Środkowy obrońca Austria CZE 2027
Matteo Bignetti
10 013 zł
520 676 zł 21 Bramkarz Austria CZE 2026
Szymon Włodarczyk
8432 zł
438 464 zł 22 Napastnik Polska CZE 2027
Jürgen Heil
5797 zł
301 444 zł 28 Prawy obrońca, ofensywny pomocnik Austria CZE 2026
Ammar Helac
5597 zł
291 030 zł 27 Bramkarz Austria CZE 2026
Belmin Beganovic
5418 zł
281 713 zł 20 Skrzydłowy, napastnik Austria CZE 2028
Leon Grgić
5270 zł
274 040 zł 19 Prawy skrzydłowy, napastnik Chorwacja CZE 2027
Emran Soglo
4906 zł
255 131 zł 20 Lewy obrońca Francja CZE 2028
Elias Lorenz
4906 zł
255 131 zł 19 Bramkarz Austria CZE 2028
Jacob Hödl
4643 zł
241 429 zł 18 Ofensywny pomocnik Austria CZE 2029
Gizo Mamageishvili
2851 zł
148 256 zł 22 Ofensywny pomocnik Gruzja CZE 2029
Luca Weinhandl
-
- 16 Defensywny pomocnik Austria CZE 2027

Zarobki a wiek

Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody

111 tys zł 73 tys zł 37 tys zł 0
1722273136
WIEK

Piramida zarobków kadry

Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie

ZAWODNICY ZAROBKI TYGODNIOWE UDZIAŁ W BUDŻECIE
4
Poniżej 5 tys zł
3%
6
5 tys zł-11 tys zł
6%
5
11 tys zł-26 tys zł
13%
4
26 tys zł-53 tys zł
22%
4
53 tys zł-132 tys zł
56%

Pięciu najlepiej zarabiających bierze 63% budżetu płacowego, spośród 23 zawodników, których zarobki znamy.

Sportklub Sturm Graz na tle Austrian Bundesliga

Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Obrońcy 5
36 tys zł + 69%
Pomocnicy 2
66 tys zł + 259%
Napastnicy 6
26 tys zł -8%

Sportklub Sturm Graz średnia Austrian Bundesliga · Sportklub Sturm Graz płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 3. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.

Wygasające kontrakty

Kiedy kończą się obecne kontrakty

2026
5 zawodników
2027
8 zawodników
2028
4 zawodnicy
2029
7 zawodników

Najczęstsze pytania

Zarobki Sportklub Sturm Graz, 2026/27

Ile wynosi budżet płacowy klubu Sportklub Sturm Graz w sezonie 2026/27?

Łączny budżet płacowy klubu Sportklub Sturm Graz w sezonie 2026/27 wynosi 34 083 451 zł rocznie (655 451 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 24 zawodników. Mamy zarobki 23 z 24 zawodników.

Kto zarabia najwięcej w klubie Sportklub Sturm Graz?

Joshua Quarshie jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Sportklub Sturm Graz — 110 670 zł tygodniowo.

Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Sportklub Sturm Graz?

Zawodnik klubu Sportklub Sturm Graz w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 30 661 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 11, których zarobki znamy. Mediana wynosi 28 985 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.

W jakiej lidze gra Sportklub Sturm Graz?

Sportklub Sturm Graz gra w rozgrywkach Austrian Bundesliga. Austrian Bundesliga (Austria) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.

Inne zespoły Austrian Bundesliga

STATYSTYKI LIGI → NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY →

Kluby o podobnym budżecie płacowym

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.