Zarobki zawodników — Austrian Bundesliga
12 klubów Austrian Bundesliga, które śledzimy, płaci łącznie 4 854 419 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Haris Tabaković — 156 550 zł tygodniowo.
Budżet płacowy według klubu
Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników
Najlepiej zarabiający — Austrian Bundesliga
Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 20% budżetu ligi
Ile naprawdę zarabia zawodnik Austrian Bundesliga
Tygodniowe zarobki 180 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 323 w kadrach
Mediana 12 373 zł tygodniowo wobec średniej 19 049 zł, na 180 zawodnikach, których to obejmuje.
Ile zarabia każda pozycja
Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lata najwyższych zarobków
Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego
Skąd pochodzą zawodnicy Austrian Bundesliga
Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze
Wszystkie kluby Austrian Bundesliga
Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.
| KLUB | BUDŻET/TYDZIEŃ | BUDŻET/ROK | ŚREDNIA 22+ | KADRA | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | Z PENSJĄ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | 1 242 785 zł | 64 624 810 zł | 62 529 zł | 29 | Haris Tabaković | 156 550 zł |
| | 636 194 zł | 33 082 085 zł | 25 942 zł | 33 | Bendegúz Bolla | 101 000 zł |
| | 597 607 zł | 31 075 559 zł | 28 997 zł | 26 | Nelson Weiper | 95 950 zł |
| | 510 176 zł | 26 529 165 zł | 25 952 zł | 24 | Robert Ljubičić | 85 850 zł |
| | 342 784 zł | 17 824 763 zł | 15 312 zł | 29 | Aleksandar Dragovic | 42 925 zł |
| | 306 560 zł | 15 941 133 zł | 14 913 zł | 26 | Marko Raguž | 29 795 zł |
| | 274 240 zł | 14 260 493 zł | 13 059 zł | 28 | Dejan Zukić | 32 320 zł |
| | 262 292 zł | 13 639 181 zł | 12 691 zł | 30 | Oliver Sorg | 34 340 zł |
| | 233 436 zł | 12 138 685 zł | 8580 zł | 26 | Michael Olakigbe | 55 550 zł |
| | 218 857 zł | 11 380 559 zł | 8838 zł | 26 | Konstantin Schopp | 50 500 zł |
| Grazer AK 1902 | 192 910 zł | 10 031 320 zł | 10 504 zł | 23 | Mathias Olesen | 29 795 zł |
| SC Austria Lustenau | 36 577 zł | 1 902 012 zł | 5106 zł | 23 | Matthias Maak | 9595 zł |
Najczęstsze pytania
Zarobki — Austrian Bundesliga
Jaki jest łączny budżet płacowy Austrian Bundesliga?
12 klubów Austrian Bundesliga, które śledzimy, płaci łącznie 4 854 419 zł tygodniowo, czyli 252 429 765 zł rocznie, na 323 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w Austrian Bundesliga?
Haris Tabaković z klubu Fussballclub RB Salzburg — 156 550 zł tygodniowo, czyli 8 140 600 zł rocznie.
Który klub Austrian Bundesliga ma największy budżet płacowy?
Fussballclub RB Salzburg — 1 242 785 zł tygodniowo na 29 zawodników.
Ile wynoszą średnie zarobki w Austrian Bundesliga?
19 049 zł tygodniowo na 180 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 12 373 zł.









