Zarobki zawodników — Bundesliga
18 klubów Bundesliga, które śledzimy, płaci łącznie 89 727 632 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Jamal Musiala — 2 090 700 zł tygodniowo.
Budżet płacowy według klubu
Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników
Najlepiej zarabiający — Bundesliga
Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 16% budżetu ligi
Ile naprawdę zarabia zawodnik Bundesliga
Tygodniowe zarobki 361 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 616 w kadrach
Mediana 126 250 zł tygodniowo wobec średniej 208 540 zł, na 361 zawodnikach, których to obejmuje.
Ile zarabia każda pozycja
Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lata najwyższych zarobków
Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego
Skąd pochodzą zawodnicy Bundesliga
Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze
Wszystkie kluby Bundesliga
Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.
| KLUB | BUDŻET/TYDZIEŃ | BUDŻET/ROK | ŚREDNIA 22+ | KADRA | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | Z PENSJĄ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | 21 314 656 zł | 1 108 362 122 zł | 928 862 zł | 35 | Jamal Musiala | 2 090 700 zł |
| | 10 102 020 zł | 525 305 040 zł | 389 744 zł | 35 | Patrik Schick | 838 300 zł |
| | 9 272 951 zł | 482 193 473 zł | 345 364 zł | 42 | Lukas Klostermann | 545 400 zł |
| | 8 323 986 zł | 432 847 256 zł | 451 187 zł | 30 | Serhou Guirassy | 878 700 zł |
| | 5 591 966 zł | 290 782 232 zł | 209 449 zł | 37 | Angelo Stiller | 434 300 zł |
| | 4 670 745 zł | 242 878 740 zł | 190 218 zł | 40 | Robin Koch | 409 050 zł |
| | 3 940 010 zł | 204 880 520 zł | 174 892 zł | 31 | Andrej Kramaric | 434 300 zł |
| | 3 637 949 zł | 189 173 364 zł | 146 980 zł | 38 | Florian Neuhaus | 343 400 zł |
| | 3 445 615 zł | 179 171 980 zł | 123 584 zł | 35 | Matthias Ginter | 247 450 zł |
| | 3 179 480 zł | 165 332 960 zł | 115 216 zł | 33 | Nadiem Amiri | 247 450 zł |
| | 2 927 828 zł | 152 247 077 zł | 124 760 zł | 31 | Emmanuel Latte Lath | 297 950 zł |
| | 2 786 388 zł | 144 892 176 zł | 119 407 zł | 37 | Naby Keïta | 202 000 zł |
| | 2 607 204 zł | 135 574 603 zł | 107 565 zł | 33 | Chrislain Matsima | 217 150 zł |
| | 2 538 165 zł | 131 984 598 zł | 114 862 zł | 32 | Patson Daka | 247 450 zł |
| | 1 966 061 zł | 102 235 169 zł | 98 889 zł | 29 | Jan Thielmann | 151 500 zł |
| | 1 841 164 zł | 95 740 546 zł | 66 756 zł | 38 | Robin Gosens | 297 950 zł |
| | 941 542 zł | 48 960 194 zł | 28 492 zł | 27 | Cole Campbell | 95 950 zł |
| | 639 901 zł | 33 274 834 zł | 32 007 zł | 33 | Felix Götze | 60 600 zł |
Najczęstsze pytania
Zarobki — Bundesliga
Jaki jest łączny budżet płacowy Bundesliga?
18 klubów Bundesliga, które śledzimy, płaci łącznie 89 727 632 zł tygodniowo, czyli 4 665 836 885 zł rocznie, na 616 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w Bundesliga?
Jamal Musiala z klubu FC Bayern München — 2 090 700 zł tygodniowo, czyli 108 716 400 zł rocznie.
Który klub Bundesliga ma największy budżet płacowy?
FC Bayern München — 21 314 656 zł tygodniowo na 35 zawodników.
Ile wynoszą średnie zarobki w Bundesliga?
208 540 zł tygodniowo na 361 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 126 250 zł.

















