Ismael Saibari - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Ismael Saibari zarabia 30 866 zł tygodniowo i 1 605 032 zł rocznie w klubie FC Bayern München. Ismael Saibari zarobił 6 780 602 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2029.
Zarabia więcej niż 10% z 361 zawodników ligi Bundesliga, których pensję znamy.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 30 866 zł | 1 605 032 zł | FC Bayern München | Bundesliga | AM RLC, F C | 24 | 30 czerwca 2029 |
| 2026 | 30 866 zł | 1 605 032 zł | PSV Eindhoven | Eredivisie | AM RLC, F C | 24 | 30 czerwca 2029 |
| 2025 | 20 746 zł | 1 078 792 zł | PSV Eindhoven | Eredivisie | AM RLC, F C | 24 | 30 czerwca 2027 |
| 2024 | 20 746 zł | 1 078 792 zł | PSV Eindhoven | Eredivisie | AM RLC, F C | 22 | 30 czerwca 2028 |
| 2023 | 10 626 zł | 552 552 zł | PSV Eindhoven | Eredivisie | AM RLC, F C | 21 | 30 czerwca 2025 |
| 2022 | 5566 zł | 289 432 zł | PSV Eindhoven | Eredivisie | AM RLC, F C | 20 | 30 czerwca 2023 |
| 2021 | 5566 zł | 289 432 zł | PSV Eindhoven | Eredivisie | AM (RLC), ST (C) | 19 | 30 czerwca 2023 |
| 2020 | 4908 zł | 255 226 zł | K Racing Club Genk | Belgian Pro League | AM RLC | 18 | 30 czerwca 2021 |
| 2019 | 253 zł | 13 156 zł | K Racing Club Genk | Belgian Pro League | AM RLC | 16 | 30 czerwca 2019 |
| 2018 | 253 zł | 13 156 zł | K Racing Club Genk | Belgian Pro League | AM RLC | 16 | 30 czerwca 2019 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie FC Bayern München
Ismael Saibari jest 27. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Ismael Saibari, FC Bayern München
Ile Ismael Saibari zarabia tygodniowo?
Ismael Saibari zarabia 30 866 zł tygodniowo w klubie FC Bayern München.
Jakie są roczne zarobki Ismael Saibari?
Roczna pensja Ismael Saibari wynosi 1 605 032 zł.
Jaki jest majątek Ismael Saibari?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Ismael Saibari zarobił 6 780 602 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Ismael Saibari?
Obecny kontrakt Ismael Saibari z klubem FC Bayern München wygasa 30 czerwca 2029.
Na jakiej pozycji gra Ismael Saibari?
Ismael Saibari gra na pozycji AM RLC, F C w klubie FC Bayern München w lidze bundesliga.
Ile lat ma Ismael Saibari?
Ismael Saibari ma 24 lat.