
K Racing Club Genk 2026/27 - zarobki zawodników
Belgian Pro League · najlepiej zarabiający Jun'ya Itô z pensją 131 750 zł tygodniowo · zobacz transfery K Racing Club Genk · Zarobki wszech czasów
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 1 zawodnik występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jun'ya Itô | 131 750 zł | 6 851 000 zł | 32 | Prawy skrzydłowy | Japonia | CZE 2028 | ||
| Hendrik Van Crombrugge | 105 400 zł | 5 480 800 zł | 32 | Bramkarz | Belgia | CZE 2027 | ||
| Rafiu Durosinmi | 89 590 zł | 4 658 680 zł | 22 | Napastnik | Nigeria | CZE 2030 | ||
| Benjamin Tahirovic | 89 590 zł | 4 658 680 zł | 22 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Bośnia i Hercegowina | CZE 2028 | ||
| Bryan Heynen | 79 050 zł | 4 110 600 zł | 28 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2029 | ||
| Tobias Lawal | 47 430 zł | 2 466 360 zł | 25 | Bramkarz | Austria | CZE 2029 | ||
| Joris Kayembe | 32 147 zł | 1 671 644 zł | 30 | Lewy obrońca | Demokratyczna Republika Konga | CZE 2026 | ||
| Ken Nkuba | 31 620 zł | 1 644 240 zł | 23 | Prawy skrzydłowy | Belgia | CZE 2028 | ||
| Nikolas Sattlberger | 31 093 zł | 1 616 836 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Austria | CZE 2029 | ||
| Matte Smets | 31 093 zł | 1 616 836 zł | 21 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2028 | ||
| Daan Heymans | 28 458 zł | 1 479 816 zł | 26 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2029 | ||
| Noah Adedeji-Sternberg | 25 823 zł | 1 342 796 zł | 20 | Lewy skrzydłowy | Belgia | CZE 2028 | ||
| Ibrahima Sory Bangoura | 21 607 zł | 1 123 564 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Gwinea | CZE 2028 | ||
| Robin Mirisola | 19 499 zł | 1 013 948 zł | 18 | Napastnik | Belgia | CZE 2030 | ||
| August De Wannemacker | 18 445 zł | 959 140 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2028 | ||
| Yaimar Medina | 17 391 zł | 904 332 zł | 20 | Lewy obrońca | Ekwador | CZE 2029 | ||
| Jeppe Erenbjerg | 16 337 zł | 849 524 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Dania | CZE 2029 | ||
| Aaron Bibout | 13 175 zł | 685 100 zł | 20 | Napastnik | Kamerun | CZE 2029 | ||
| Adrián Palacios | 13 175 zł | 685 100 zł | 21 | Środkowy obrońca | Wenezuela | CZE 2028 | ||
| Ayumu Yokoyama | 13 175 zł | 685 100 zł | 22 | Lewy skrzydłowy | Japonia | CZE 2029 | ||
| Christiaan Ravych | 12 648 zł | 657 696 zł | 22 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2027 | ||
| Josué Kongolo | 11 067 zł | 575 484 zł | 19 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2028 | ||
| Kobe Van Den Broeck | 10 540 zł | 548 080 zł | 16 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2027 | ||
| Wout Kapers | 7378 zł | 383 656 zł | 17 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Jens De Groof | 4606 zł | 239 511 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Zion Henry | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Riccardo Ilunga | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Maxim Buekers | - | - | 15 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2027 | ||
| Wout Willemsen | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2028 | ||
| Fady Ouazzani | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Maroko | CZE 2026 | ||
| Precious Ogbeiwi | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Shakhmurat Dauletov | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik | Kazachstan | CZE 2026 | ||
| Assil Saïdi | - | - | 16 | Lewy obrońca | Belgia | CZE 2027 | ||
| Adil El Ghaddouri | - | - | 16 | Prawy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Yannick Ngongang | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Caleb Tokpa Winner | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Sebastiaan Timmers | - | - | 16 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Aaron Murenzi | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Amanuel Pellaers | - | - | 16 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Kiyan Achahbar | - | - | 16 | Prawy skrzydłowy | Belgia | CZE 2027 | ||
| Yari Vanderhallen | - | - | 16 | Napastnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Lander Borgers | - | - | 15 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Sami El Morabet | - | - | 16 | Prawy obrońca | Belgia | CZE 2027 | ||
| Muhammed Akif Avci | - | - | 16 | Napastnik | Turcja | CZE 2027 | ||
| Platon Matiukov | - | - | 17 | Bramkarz | Białoruś | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 55% budżetu płacowego, spośród 25 zawodników, których zarobki znamy.
K Racing Club Genk na tle Belgian Pro League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
K Racing Club Genk średnia Belgian Pro League · K Racing Club Genk płaci powyżej średniej ligowej w 3 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki K Racing Club Genk, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu K Racing Club Genk w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu K Racing Club Genk w sezonie 2026/27 wynosi 46 908 523 zł rocznie (902 087 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 45 zawodników. Mamy zarobki 25 z 45 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie K Racing Club Genk?
Jun'ya Itô jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu K Racing Club Genk — 131 750 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu K Racing Club Genk?
Zawodnik klubu K Racing Club Genk w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 56 431 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 12, których zarobki znamy. Mediana wynosi 39 789 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra K Racing Club Genk?
K Racing Club Genk gra w rozgrywkach Belgian Pro League. Belgian Pro League (Belgia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.

























