SALARYSPORT
★ 0
K RACING CLUB GENK · BRAMKARZ · 32 LAT · BELGIUM

Hendrik Van Crombrugge - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Hendrik Van Crombrugge zarabia 103 000 zł tygodniowo i 5 356 000 zł rocznie w klubie K Racing Club Genk. Hendrik Van Crombrugge zarobił 40 783 262 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2027.

PENSJA TYGODNIOWA 103 000 zł
PENSJA ROCZNA 5,4 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 40,8 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU CZE 2027

Top 4,1% zawodników ligi Belgian Pro League.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

5 tys zł 2017
22 tys zł 2018
37 tys zł 2019
93 tys zł 2020
113 tys zł 2021
103 tys zł 2022
103 tys zł 2023
103 tys zł 2024
103 tys zł 2025
103 tys zł 2026
103 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 103 000 zł 5 356 000 zł K Racing Club Genk Belgian Pro League Bramkarz 32 30 czerwca 2027
2026 103 000 zł 5 356 000 zł K Racing Club Genk Belgian Pro League Bramkarz 32 30 czerwca 2027
2025 103 000 zł 5 356 000 zł K Racing Club Genk Belgian Pro League Bramkarz 32 30 czerwca 2025
2024 103 000 zł 5 356 000 zł K Racing Club Genk Belgian Pro League Bramkarz 30 30 czerwca 2026
2023 103 000 zł 5 356 000 zł RSC Anderlecht Belgian Pro League Bramkarz 29 30 czerwca 2025
2022 103 000 zł 5 356 000 zł RSC Anderlecht Belgian Pro League Bramkarz 28 30 czerwca 2025
2021 113 300 zł 5 891 600 zł RSC Anderlecht Belgian Pro League Bramkarz 27 30 czerwca 2025
2020 92 700 zł 4 820 400 zł RSC Anderlecht Belgian Pro League Bramkarz 26 30 czerwca 2023
2019 37 080 zł 1 928 160 zł KAS Eupen Belgian Challenger Pro League Bramkarz 25 30 czerwca 2020
2018 21 630 zł 1 124 760 zł KAS Eupen Belgian Challenger Pro League Bramkarz 24 30 czerwca 2018
2017 4584 zł 238 342 zł KAS Eupen Belgian Challenger Pro League Bramkarz 23 29 czerwca 2017

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

4584 zł/tyg
21 630 zł/tyg
37 080 zł/tyg
92 700 zł/tyg
113 300 zł/tyg
103 000 zł/tyg
22-27
2017202120242028

Ranking zarobków w klubie K Racing Club Genk

Hendrik Van Crombrugge jest 2. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Jun'ya Itô
128 750 zł
Hendrik Van Crombrugge
103 000 zł
Rafiu Durosinmi
87 550 zł
Benjamin Tahirovic
87 550 zł
Bryan Heynen
77 250 zł
Joris Kayembe
31 415 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

238 tys zł 2017
1,4 mln zł 2018
3,3 mln zł 2019
8,1 mln zł 2020
14 mln zł 2021
19,4 mln zł 2022
24,7 mln zł 2023
30,1 mln zł 2024
35,4 mln zł 2025
40,8 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Hendrik Van Crombrugge, K Racing Club Genk

Ile Hendrik Van Crombrugge zarabia tygodniowo?

Hendrik Van Crombrugge zarabia 103 000 zł tygodniowo w klubie K Racing Club Genk.

Jakie są roczne zarobki Hendrik Van Crombrugge?

Roczna pensja Hendrik Van Crombrugge wynosi 5 356 000 zł.

Jaki jest majątek Hendrik Van Crombrugge?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Hendrik Van Crombrugge zarobił 40 783 262 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Hendrik Van Crombrugge?

Obecny kontrakt Hendrik Van Crombrugge z klubem K Racing Club Genk wygasa 30 czerwca 2027.

Na jakiej pozycji gra Hendrik Van Crombrugge?

Hendrik Van Crombrugge gra jako bramkarz w klubie K Racing Club Genk w lidze Belgian Pro League.

Ile lat ma Hendrik Van Crombrugge?

Hendrik Van Crombrugge ma 32 lat.

Inni zawodnicy klubu K Racing Club Genk

BUDŻET PŁACOWY K Racing Club Genk →

Pensja Hendrik Van Crombrugge w porównaniu

WSZYSTKIE PORÓWNANIA →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.