Jun'ya Itô - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Jun'ya Itô zarabia 128 750 zł tygodniowo i 6 695 000 zł rocznie w klubie K Racing Club Genk. Jun'ya Itô zarobił 29 511 560 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2028.
Top 2,6% zawodników ligi Belgian Pro League.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 128 750 zł | 6 695 000 zł | K Racing Club Genk | Belgian Pro League | Prawy skrzydłowy | 32 | 30 czerwca 2028 |
| 2026 | 128 750 zł | 6 695 000 zł | K Racing Club Genk | Belgian Pro League | Prawy skrzydłowy | 32 | 30 czerwca 2028 |
| 2025 | 128 750 zł | 6 695 000 zł | K Racing Club Genk | Belgian Pro League | Prawy skrzydłowy | 32 | 30 czerwca 2026 |
| 2024 | 72 100 zł | 3 749 200 zł | Stade de Reims | Ligue 2 | Prawy skrzydłowy | 30 | 30 czerwca 2026 |
| 2023 | 72 100 zł | 3 749 200 zł | Stade de Reims | Ligue 2 | Prawy skrzydłowy | 29 | 30 czerwca 2026 |
| 2022 | 72 100 zł | 3 749 200 zł | K Racing Club Genk | Belgian Pro League | Prawy wahadłowy, prawy skrzydłowy, napastnik | 28 | 30 czerwca 2024 |
| 2021 | 46 865 zł | 2 436 980 zł | K Racing Club Genk | Belgian Pro League | Prawy wahadłowy, prawy pomocnik, prawy skrzydłowy, napastnik | 27 | 30 czerwca 2023 |
| 2020 | 46 865 zł | 2 436 980 zł | K Racing Club Genk | Belgian Pro League | Prawy wahadłowy, prawy skrzydłowy, napastnik | 26 | 30 czerwca 2023 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie K Racing Club Genk
Jun'ya Itô jest 1. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Jun'ya Itô, K Racing Club Genk
Ile Jun'ya Itô zarabia tygodniowo?
Jun'ya Itô zarabia 128 750 zł tygodniowo w klubie K Racing Club Genk.
Jakie są roczne zarobki Jun'ya Itô?
Roczna pensja Jun'ya Itô wynosi 6 695 000 zł.
Jaki jest majątek Jun'ya Itô?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Jun'ya Itô zarobił 29 511 560 zł z pensji w 7 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Jun'ya Itô?
Obecny kontrakt Jun'ya Itô z klubem K Racing Club Genk wygasa 30 czerwca 2028.
Na jakiej pozycji gra Jun'ya Itô?
Jun'ya Itô gra jako prawy skrzydłowy w klubie K Racing Club Genk w lidze Belgian Pro League.
Ile lat ma Jun'ya Itô?
Jun'ya Itô ma 32 lat.