Cristiano Ronaldo ₺195.960.000/hafta Al-Nassr Football Club Karim Benzema ₺54.150.280/hafta Al-Hilal Saudi Football Club Sadio Mané ₺40.825.000/hafta Al-Nassr Football Club João Félix ₺37.885.600/hafta Al-Nassr Football Club Kylian Mbappé ₺32.464.040/hafta Real Madrid Kalidou Koulibaly ₺32.464.040/hafta Al-Hilal Saudi Football Club Otávio ₺30.831.040/hafta Al-Qadsiah Football Club Erling Haaland ₺29.394.000/hafta Manchester City Victor Osimhen ₺28.479.520/hafta Galatasaray A.Ş. Robert Lewandowski ₺28.218.240/hafta Chicago Fire FC Jamal Musiala ₺27.042.480/hafta FC Bayern München Rúben Neves ₺27.042.480/hafta Al-Hilal Saudi Football Club Kingsley Coman ₺27.042.480/hafta Al-Nassr Football Club Mohamed Salah ₺26.128.000/hafta Trabzonspor A.Ş. Harry Kane ₺24.886.920/hafta FC Bayern München Dušan Vlahovic ₺24.103.080/hafta Beşiktaş A.Ş.
SALARYSPORT
0
K RACING CLUB GENK · AM R · 32 YAŞ · JAPAN

Jun'ya Itô - maaş, sözleşme ve kariyer kazancı

Jun'ya Itô haftada ₺1.633.000, yılda ₺84.916.000 kazanıyor ve K Racing Club Genk forması giyiyor. Jun'ya Itô kariyeri boyunca maaş olarak ₺459.225.728 kazandı. Mevcut sözleşme 30 Haziran 2028 tarihinde sona eriyor.

HAFTALIK MAAŞ ₺1.633.000
YILLIK MAAŞ ₺84,9 Mn
KARİYER KAZANCI ₺459,2 Mn
SÖZLEŞME BİTİŞİ HAZ 2028

Şundan fazla kazanıyor: Maaşını bildiğimiz 210 Belgian Pro League oyuncusunun 97,6% kadarından fazla.

Yıllara göre kazanç

Maaşını bildiğimiz sezonlarda, sözleşme yılına göre haftalık maaş

₺594B 2020
₺594B 2021
₺914B 2022
₺914B 2023
₺914B 2024
₺1,6 Mn 2025
₺1,6 Mn 2026
₺1,6 Mn 2027

Sözleşme geçmişi

Yeniden sıralamak için bir sütun başlığına dokunun
YILHAFTALIK MAAŞYILLIK MAAŞKULÜP LİGMEVKİYAŞ SÖZLEŞME BİTİŞİ
2027 ₺1.633.000 ₺84.916.000 K Racing Club Genk Belgian Pro League AM R 32 30 Haziran 2028
2026 ₺1.633.000 ₺84.916.000 K Racing Club Genk Belgian Pro League AM R 32 30 Haziran 2028
2025 ₺1.633.000 ₺84.916.000 K Racing Club Genk Belgian Pro League AM R 32 30 Haziran 2026
2024 ₺914.480 ₺47.552.960 Stade de Reims Ligue 2 AM R 30 30 Haziran 2026
2023 ₺914.480 ₺47.552.960 Stade de Reims Ligue 2 AM R 29 30 Haziran 2026
2022 ₺914.480 ₺47.552.960 K Racing Club Genk Belgian Pro League WB R, AM R, ST 28 30 Haziran 2024
2021 ₺594.412 ₺30.909.424 K Racing Club Genk Belgian Pro League WB/M/AM (R), ST (C) 27 30 Haziran 2023
2020 ₺594.412 ₺30.909.424 K Racing Club Genk Belgian Pro League WB R, AM R, ST 26 30 Haziran 2023

Sözleşme zaman çizelgesi

İmzalanan sözleşmeler ve bitiş tarihleri

₺594.412/hafta
20-21
₺914.480/hafta
22-24
₺1.633.000/hafta
25-27
2020202320252028

K Racing Club Genk maaş sıralaması

Jun'ya Itô kadroda en çok kazanan 1. oyuncu

Jun'ya Itô
₺1.633.000
Hendrik Van Crombrugge
₺1.306.400
Rafiu Durosinmi
₺1.110.440
Bryan Heynen
₺979.800
Joris Kayembe
₺398.452

Kümülatif kariyer kazancı

Maaşını bildiğimiz sezonlarda, yıllara göre birikimli toplam

₺30,9 Mn 2020
₺61,8 Mn 2021
₺109,4 Mn 2022
₺156,9 Mn 2023
₺204,5 Mn 2024
₺289,4 Mn 2025
₺374,3 Mn 2026
₺459,2 Mn 2027

Sıkça sorulan sorular

Jun'ya Itô, K Racing Club Genk

Jun'ya Itô haftada ne kadar kazanıyor?

Jun'ya Itô haftada ₺1.633.000 kazanıyor ve K Racing Club Genk forması giyiyor.

Jun'ya Itô yıllık maaşı ne kadar?

Jun'ya Itô yılda ₺84.916.000 kazanıyor.

Jun'ya Itô serveti ne kadar?

Servet değil, kariyer kazancı yayımlıyoruz. Jun'ya Itô 8 kayıtlı sezon boyunca maaş olarak ₺459.225.728 kazandı.

Jun'ya Itô sözleşmesi ne zaman bitiyor?

Jun'ya Itô için K Racing Club Genk ile mevcut sözleşme 30 Haziran 2028 tarihinde sona eriyor.

Jun'ya Itô hangi mevkide oynuyor?

Jun'ya Itô AM R olarak oynuyor, K Racing Club Genk formasıyla (belgian-pro-league).

Jun'ya Itô kaç yaşında?

Jun'ya Itô 32 yaşında.

Diğer K Racing Club Genk oyuncuları

K Racing Club Genk MAAŞ GİDERİ →

Jun'ya Itô maaş karşılaştırması

TÜM KARŞILAŞTIRMALAR →

Bunu sitenize ekleyin

Her sitede ücretsiz kullanılabilir. Aşağıdaki kodu kopyalayın - bu sayfaya geri bağlantı içerir.