SALARYSPORT
★ 0
K Racing Club Genk crest

K Racing Club Genk 2026/27 - oyuncu maaşları

Belgian Pro League · en çok kazanan Jun'ya Itô · ₺1.688.250 haftalık · K Racing Club Genk transferlerini gör · Tüm zamanların kazançları

HAFTALIK MAAŞ BÜTÇESİ₺11,6 Mn
YILLIK MAAŞ BÜTÇESİ ₺601,1 Mn
KADRO GENİŞLİĞİ45
TEKNİK DİREKTÖR ₺263B Nicky Hayen
HAFTALIK ORTALAMA, 22+ ₺723B

Para nereye gidiyor

Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 1 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor

Kaleciler
₺1.958.370 · 17%
Defans
₺1.735.521 · 15%
Orta saha
₺2.321.276 · 20%
Forvetler
₺5.544.213 · 48%

Kadro maaşları

K Racing Club Genk kadro maaşları, 2026/27. Oyuncu, yaş, haftalık ve yıllık maaşa göre sıralanabilir.
Takip et OYUNCU HAFTALIK ▼ YILLIK YAŞ MEVKİ ÜLKE BİTİŞ KARŞILAŞTIR
Jun'ya Itô
₺1.688.250
₺87.789.000 32 Sağ kanat Japonya HAZ 2028
Hendrik Van Crombrugge
₺1.350.600
₺70.231.200 32 Kaleci Belçika HAZ 2027
Rafiu Durosinmi
₺1.148.010
₺59.696.520 22 Santrfor Nijerya HAZ 2030
Benjamin Tahirovic
₺1.148.010
₺59.696.520 22 Defansif orta saha, ofansif orta saha Bosna-Hersek HAZ 2028
Bryan Heynen
₺1.012.950
₺52.673.400 28 Defansif orta saha Belçika HAZ 2029
Tobias Lawal
₺607.770
₺31.604.040 25 Kaleci Avusturya HAZ 2029
Joris Kayembe
₺411.933
₺21.420.516 30 Sol bek Kongo - Kinşasa HAZ 2026
Ken Nkuba
₺405.180
₺21.069.360 23 Sağ kanat Belçika HAZ 2028
Nikolas Sattlberger
₺398.427
₺20.718.204 21 Defansif orta saha Avusturya HAZ 2029
Matte Smets
₺398.427
₺20.718.204 21 Stoper Belçika HAZ 2028
Daan Heymans
₺364.662
₺18.962.424 26 Ofansif orta saha Belçika HAZ 2029
Noah Adedeji-Sternberg
₺330.897
₺17.206.644 20 Sol kanat Belçika HAZ 2028
Ibrahima Sory Bangoura
₺276.873
₺14.397.396 21 Defansif orta saha Gine HAZ 2028
Robin Mirisola
₺249.861
₺12.992.772 18 Santrfor Belçika HAZ 2030
August De Wannemacker
₺236.355
₺12.290.460 16 Ofansif orta saha Belçika HAZ 2028
Yaimar Medina
₺222.849
₺11.588.148 20 Sol bek Ekvador HAZ 2029
Jeppe Erenbjerg
₺209.343
₺10.885.836 25 Ofansif orta saha Danimarka HAZ 2029
Aaron Bibout
₺168.825
₺8.778.900 20 Santrfor Kamerun HAZ 2029
Adrián Palacios
₺168.825
₺8.778.900 21 Stoper Venezuela HAZ 2028
Ayumu Yokoyama
₺168.825
₺8.778.900 22 Sol kanat Japonya HAZ 2029
Christiaan Ravych
₺162.072
₺8.427.744 22 Stoper Belçika HAZ 2027
Josué Kongolo
₺141.813
₺7.374.276 19 Stoper Belçika HAZ 2028
Kobe Van Den Broeck
₺135.060
₺7.023.120 16 Stoper Belçika HAZ 2027
Wout Kapers
₺94.542
₺4.916.184 17 Stoper Belçika HAZ 2026
Jens De Groof
₺59.021
₺3.069.103 16 Merkez orta saha Belçika HAZ 2027
Zion Henry
-
- 17 Stoper Belçika HAZ 2026
Riccardo Ilunga
-
- 16 Ofansif orta saha Belçika HAZ 2026
Maxim Buekers
-
- 15 Stoper Belçika HAZ 2027
Wout Willemsen
-
- 16 Defansif orta saha Belçika HAZ 2028
Fady Ouazzani
-
- 17 Sol kanat, santrfor Fas HAZ 2026
Precious Ogbeiwi
-
- 17 Ofansif orta saha, santrfor Belçika HAZ 2027
Shakhmurat Dauletov
-
- 16 Ofansif orta saha Kazakistan HAZ 2026
Assil Saïdi
-
- 16 Sol bek Belçika HAZ 2027
Adil El Ghaddouri
-
- 16 Sağ bek Belçika HAZ 2026
Yannick Ngongang
-
- 16 Stoper Belçika HAZ 2026
Caleb Tokpa Winner
-
- 16 Stoper Belçika HAZ 2026
Sebastiaan Timmers
-
- 16 Kaleci Belçika HAZ 2026
Aaron Murenzi
-
- 17 Sol kanat Belçika HAZ 2026
Amanuel Pellaers
-
- 16 Kaleci Belçika HAZ 2026
Kiyan Achahbar
-
- 16 Sağ kanat Belçika HAZ 2027
Yari Vanderhallen
-
- 16 Santrfor Belçika HAZ 2027
Lander Borgers
-
- 15 Defansif orta saha Belçika HAZ 2027
Sami El Morabet
-
- 16 Sağ bek Belçika HAZ 2027
Muhammed Akif Avci
-
- 16 Santrfor Türkiye HAZ 2027
Platon Matiukov
-
- 17 Kaleci Belarus HAZ 2026

Maaş ve yaş

Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek

₺1,7 Mn ₺1,1 Mn ₺557B 0
1722273136
YAŞ

Kadro maaş piramidi

Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay

OYUNCU HAFTALIK MAAŞ BÜTÇE PAYI
1
₺68B altı
1%
1
₺68B-₺135B
1%
12
₺135B-₺338B
21%
6
₺338B-₺675B
22%
4
₺675B-₺1,7 Mn
40%
1
₺1,7 Mn-₺6,8 Mn
15%

En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %55 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 25 oyuncu üzerinden.

K Racing Club Genk - Belgian Pro League karşılaştırması

Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden

Kaleciler 2
₺979B + 140%
Defans 2
₺287B -17%
Orta saha 2
₺1,1 Mn + 139%
Forvetler 7
₺733B + 35%

K Racing Club Genk Belgian Pro League ortalaması · K Racing Club Genk 4 bölgenin 3 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.

Sözleşme bitişleri

Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor

2026
13 oyuncu
2027
12 oyuncu
2028
10 oyuncu
2029
8 oyuncu
2030
2 oyuncu

Sıkça sorulan sorular

K Racing Club Genk maaşları, 2026/27

K Racing Club Genk kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?

K Racing Club Genk kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺601.087.771 (haftada ₺11.559.380) ve kadro 45 oyuncudan oluşuyor. 45 oyuncudan 25 tanesinin maaşı elimizde.

K Racing Club Genk kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?

K Racing Club Genk kulübünün en çok kazanan oyuncusu Jun'ya Itô; haftada ₺1.688.250 alıyor.

K Racing Club Genk kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?

K Racing Club Genk kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺723.111 kazanıyor; maaşı elimizde olan 12 oyuncu üzerinden. Medyan ₺509.852. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.

K Racing Club Genk hangi ligde oynuyor?

K Racing Club Genk, Belgian Pro League liginde oynuyor. Belgian Pro League, Belçika futbol liglerinin en üst seviyesidir.

Diğer Belgian Pro League takımları

LİG İSTATİSTİKLERİ → EN ÇOK KAZANANLAR →

Benzer maaş bütçesine sahip kulüpler

Bunu sitenize ekleyin

Her sitede ücretsiz kullanılabilir. Aşağıdaki kodu kopyalayın.