
FC St. Pauli 2026/27 - oyuncu maaşları
2. Bundesliga · en çok kazanan Eric Smith · ₺1.485.660 haftalık · FC St. Pauli transferlerini gör · Tüm zamanların kazançları
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 9 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eric Smith | ₺1.485.660 | ₺77.254.320 | 28 | Stoper, defansif orta saha | İsveç | HAZ 2027 | ||
| Martijn Kaars | ₺1.080.480 | ₺56.184.960 | 26 | Ofansif orta saha, santrfor | Hollanda | HAZ 2029 | ||
| Mathias Pereira Lage | ₺1.080.480 | ₺56.184.960 | 28 | Ofansif orta saha, santrfor | Portekiz | HAZ 2028 | ||
| Connor Metcalfe | ₺1.012.950 | ₺52.673.400 | 25 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | Avustralya | HAZ 2027 | ||
| Branimir Hrgota | ₺945.420 | ₺49.161.840 | 32 | Ofansif orta saha, santrfor | İsveç | HAZ 2026 | ||
| Joel Chima Fujita | ₺945.420 | ₺49.161.840 | 23 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | Japonya | HAZ 2029 | ||
| David Nemeth | ₺945.420 | ₺49.161.840 | 24 | Stoper | Avusturya | HAZ 2028 | ||
| Louis Oppie | ₺877.890 | ₺45.650.280 | 23 | Sol bek | Almanya | HAZ 2029 | ||
| Adam Dźwigała | ₺877.890 | ₺45.650.280 | 29 | Stoper, defansif orta saha | Polonya | HAZ 2026 | ||
| Erik Ahlstrand | ₺810.360 | ₺42.138.720 | 23 | Sol kanat bek, ofansif orta saha | İsveç | HAZ 2027 | ||
| Mathias Rasmussen | ₺742.830 | ₺38.627.160 | 27 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | Norveç | HAZ 2029 | ||
| Tomoya Ando | ₺675.300 | ₺35.115.600 | 26 | Stoper | Japonya | HAZ 2029 | ||
| Taichi Hara | ₺675.300 | ₺35.115.600 | 26 | Kanat, santrfor | Japonya | HAZ 2029 | ||
| Lars Ritzka | ₺607.770 | ₺31.604.040 | 27 | Stoper | Almanya | HAZ 2026 | ||
| Ricky-Jade Jones | ₺607.770 | ₺31.604.040 | 22 | Sol kanat, santrfor | İngiltere | HAZ 2028 | ||
| Scott Banks | ₺540.240 | ₺28.092.480 | 23 | Ofansif orta saha | İskoçya | HAZ 2027 | ||
| Ben Voll | ₺506.475 | ₺26.336.700 | 24 | Kaleci | Almanya | HAZ 2027 | ||
| Arkadiusz Pyrka | ₺506.475 | ₺26.336.700 | 22 | Bek, sağ orta saha | Polonya | HAZ 2028 | ||
| Marcus Mathisen | ₺465.957 | ₺24.229.764 | 29 | Stoper, defansif orta saha | Danimarka | HAZ 2026 | ||
| Simon Spari | ₺378.168 | ₺19.664.736 | 23 | Kaleci | Avusturya | HAZ 2028 | ||
| Abdoulie Ceesay | ₺371.415 | ₺19.313.580 | 21 | Santrfor | Gambiya | HAZ 2028 | ||
| Dimitar Mitov | ₺229.602 | ₺11.939.304 | 28 | Kaleci | Bulgaristan | MAY 2027 | ||
| Nick Schmidt | ₺128.307 | ₺6.671.964 | 17 | Defansif orta saha | Japonya | HAZ 2028 | ||
| Marwin Schmitz | ₺128.307 | ₺6.671.964 | 18 | Defansif orta saha | Almanya | HAZ 2027 | ||
| Romeo Aigbekaen | ₺114.801 | ₺5.969.652 | 21 | Kanat | Almanya | HAZ 2028 | ||
| Gísli Gottskálk Þórðarson | ₺81.036 | ₺4.213.872 | 20 | Defansif orta saha | İzlanda | HAZ 2029 | ||
| Muhammad Dahaba | ₺60.777 | ₺3.160.404 | 20 | Stoper, defansif orta saha | Almanya | HAZ 2027 | ||
| Jannik Westphal | ₺59.089 | ₺3.072.615 | 20 | Stoper | Almanya | HAZ 2027 | ||
| Youssoupha Niang | ₺20.259 | ₺1.053.468 | 19 | Kanat, santrfor | Almanya | HAZ 2027 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %33 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 29 oyuncu üzerinden.
FC St. Pauli - 2. Bundesliga karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
FC St. Pauli 2. Bundesliga ortalaması · FC St. Pauli hepsinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
FC St. Pauli maaşları, 2026/27
FC St. Pauli kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
FC St. Pauli kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺882.016.083 (haftada ₺16.961.848) ve kadro 29 oyuncudan oluşuyor. Kadrodaki 29 oyuncunun tamamının maaşı elimizde.
FC St. Pauli kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
FC St. Pauli kulübünün en çok kazanan oyuncusu Eric Smith; haftada ₺1.485.660 alıyor.
FC St. Pauli kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
FC St. Pauli kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺761.806 kazanıyor; maaşı elimizde olan 21 oyuncu üzerinden. Medyan ₺742.830. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
FC St. Pauli hangi ligde oynuyor?
FC St. Pauli, 2. Bundesliga liginde oynuyor. 2. Bundesliga, Almanya futbol liglerinin 2. seviyesidir.
Diğer 2. Bundesliga takımları





























