
KAA Gent 2026/27 - oyuncu maaşları
Belgian Pro League · en çok kazanan László Bénes · ₺1.633.000 haftalık · KAA Gent transferlerini gör
56 oyuncudan 29 tanesinin maaşı elimizde. Ortalama, maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri 17 oyuncu üzerinden alınmıştır.
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 6 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| László Bénes | ₺1.633.000 | ₺84.916.000 | 27 | DM, AM C | Slovakya | ||
| Hong Hyun-Seok | ₺1.371.720 | ₺71.329.440 | 26 | DM, AM C | Güney Kore | ||
| Michel-Ange Balikwisha | ₺979.800 | ₺50.949.600 | 24 | AM LC, F C | Kongo - Kinşasa | ||
| Aimé Omgba | ₺914.480 | ₺47.552.960 | 22 | AM RLC | Hollanda | ||
| Momodou Sonko | ₺718.520 | ₺37.363.040 | 20 | AM RL | İsveç | ||
| Siebe Van der Heyden | ₺718.520 | ₺37.363.040 | 27 | D LC | Belçika | ||
| Pieter Gerkens | ₺587.880 | ₺30.569.760 | 30 | DM, AM C | Belçika | ||
| Matisse Samoise | ₺581.348 | ₺30.230.096 | 23 | D/WB/M R | Belçika | ||
| Davy Roef | ₺548.688 | ₺28.531.776 | 31 | GK | Belçika | ||
| Christian Burgess | ₺418.048 | ₺21.738.496 | 33 | D C | İngiltere | ||
| Abdelkahar Kadri | ₺359.260 | ₺18.681.520 | 25 | AM C | Cezayir | ||
| Tiago Araújo | ₺300.472 | ₺15.624.544 | 24 | D/WB/AM L | Portekiz | ||
| Mathias Delorge | ₺254.748 | ₺13.246.896 | 20 | DM | Belçika | ||
| Max Dean | ₺254.748 | ₺13.246.896 | 21 | ST | İngiltere | ||
| Tom Vandenberghe | ₺235.152 | ₺12.227.904 | 32 | GK | Belçika | ||
| Hatim Essouabi | ₺209.024 | ₺10.869.248 | 24 | D C | Fas | ||
| Mohammed El Âdfaoui | ₺189.428 | ₺9.850.256 | 17 | DM | Belçika | ||
| Hyllarion Goore | ₺143.704 | ₺7.472.608 | 19 | ST | Côte d’Ivoire | ||
| Hugo Gambor | ₺143.704 | ₺7.472.608 | 22 | D RC | Orta Afrika Cumhuriyeti | ||
| Kjell Peersman | ₺130.640 | ₺6.793.280 | 21 | GK | Belçika | ||
| Leonardo Lopes | ₺130.640 | ₺6.793.280 | 26 | DM | Portekiz | ||
| Matties Volckaert | ₺124.108 | ₺6.453.616 | 22 | D RC | Belçika | ||
| Maksim Paskotši | ₺124.108 | ₺6.453.616 | 22 | D RC | Estonya | ||
| Tibe De Vlieger | ₺104.512 | ₺5.434.624 | 19 | AM C | Belçika | ||
| Kelefa Camara | ₺47.553 | ₺2.472.754 | 18 | ST | Belçika | ||
| Kyrell Wilson | ₺45.724 | ₺2.377.648 | 20 | AM RL, ST | İngiltere | ||
| Paeneach Mavinga | ₺39.061 | ₺2.031.191 | 18 | AM R | Belçika | ||
| Victor Vandenbroucke | ₺32.660 | ₺1.698.320 | 16 | D RC | Belçika | ||
| Ruslan Leuta | ₺3.266 | ₺169.832 | 18 | M RC | Ukrayna | ||
| Mohamed Junior Seck | - | - | 18 | D RC | Belçika | ||
| Nio-Lloyd De Wilde | - | - | 16 | M C | Belçika | ||
| Mattia Vanluchene | - | - | 16 | AM RL, ST | Belçika | ||
| Xander Van Cauwenberg | - | - | 16 | WB L | Belçika | ||
| Tyrese Gegra | - | - | 17 | ST | Belçika | ||
| Andres Van Wymersch | - | - | 17 | AM R, ST | Belçika | ||
| Anthony Willems | - | - | 16 | D C, DM | Belçika | ||
| Senne Van Der Perre | - | - | 16 | ST | Belçika | ||
| Grégory Michel | - | - | 17 | AM R | Belçika | ||
| Yamine Zahiri | - | - | 17 | D C | Belçika | ||
| Lukas Schönwiesner | - | - | 16 | DM | Slovakya | ||
| Rayan Yaakoubi | - | - | 16 | GK | Belçika | ||
| Liam Wauters | - | - | 17 | GK | Belçika | ||
| Nicolas Meșter | - | - | 16 | AM R | Romanya | ||
| Henri De Clercq | - | - | 16 | DM | Belçika | ||
| Allan Verlinden | - | - | 17 | ST | Belçika | ||
| Ramzi Benali | - | - | 16 | AM L | Belçika | ||
| Ryan Sonck | - | - | 16 | ST | Belçika | ||
| Robbe Mettepenningen | - | - | 16 | GK | Belçika | ||
| Landry Sergeant | - | - | 16 | ST | Belçika | ||
| Pablo Capilla Rivera | - | - | 16 | D R | Belçika | ||
| Nizar Laroussi | - | - | 16 | AM RL | Belçika | ||
| Leandro Salazar | - | - | 16 | D C | Belçika | ||
| Dannel Nkulikiyimana | - | - | 16 | D C | Belçika | ||
| Edgard Opoku | - | - | 16 | D C | Belçika | ||
| Emmanuel Oppong | - | - | 17 | D/WB R | Belçika | ||
| Siebe Dezitter | - | - | 16 | DM | Belçika | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %50 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 29 oyuncu üzerinden.
KAA Gent - Belgian Pro League karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
KAA Gent Belgian Pro League ortalaması · KAA Gent 4 bölgenin 2 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
KAA Gent maaşları, 2026/27
KAA Gent kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
KAA Gent kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺589.914.849 (haftada ₺11.344.516) ve kadro 56 oyuncudan oluşuyor. 56 oyuncudan 29 tanesinin maaşı elimizde.
KAA Gent kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
KAA Gent kulübünün en çok kazanan oyuncusu László Bénes; haftada ₺1.633.000 alıyor.
KAA Gent kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
KAA Gent kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺551.758 kazanıyor; maaşı elimizde olan 17 oyuncu üzerinden. Medyan ₺418.048. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
KAA Gent hangi ligde oynuyor?
KAA Gent, Belgian Pro League liginde oynuyor. Belgian Pro League, Belçika futbol liglerinin en üst seviyesidir.
Diğer Belgian Pro League takımları













