Zarobki zawodników — Belgian Challenger Pro League
15 klubów Belgian Challenger Pro League, które śledzimy, płaci łącznie 3 243 145 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Alexis Flips — 101 000 zł tygodniowo.
Budżet płacowy według klubu
Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników
Najlepiej zarabiający — Belgian Challenger Pro League
Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 15% budżetu ligi
Ile naprawdę zarabia zawodnik Belgian Challenger Pro League
Tygodniowe zarobki 213 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 730 w kadrach
Mediana 5050 zł tygodniowo wobec średniej 9135 zł, na 213 zawodnikach, których to obejmuje.
Ile zarabia każda pozycja
Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lata najwyższych zarobków
Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego
Skąd pochodzą zawodnicy Belgian Challenger Pro League
Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze
Wszystkie kluby Belgian Challenger Pro League
Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.
| KLUB | BUDŻET/TYDZIEŃ | BUDŻET/ROK | ŚREDNIA 22+ | KADRA | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | Z PENSJĄ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | 477 270 zł | 24 818 063 zł | 16 680 zł | 49 | Mostafa Tarek | 45 450 zł |
| RSC Anderlecht Futures | 431 073 zł | 22 415 799 zł | - | 33 | Alexis Flips | 101 000 zł |
| | 338 966 zł | 17 626 237 zł | 11 746 zł | 62 | Mohamed Anas Haj | 44 945 zł |
| SK Beveren | 249 935 zł | 12 996 599 zł | 11 140 zł | 54 | Dante Rigo | 37 370 zł |
| Racing White Daring Molenbeek Brussels | 232 421 zł | 12 085 902 zł | 10 332 zł | 65 | Ali Loune | 17 675 zł |
| KRC Jong Genk | 225 735 zł | 11 738 220 zł | - | 28 | Emile Doucouré | 16 665 zł |
| Royal Football Club de Liège | 179 957 zł | 9 357 751 zł | 5424 zł | 53 | Martin Wasiński | 24 745 zł |
| Royal Francs Borains | 169 205 zł | 8 798 676 zł | 6116 zł | 55 | Dorian Dessoleil | 12 120 zł |
| K Patro Eisden Maasmechelen | 166 392 zł | 8 652 407 zł | 6757 zł | 49 | Denys Prychynenko | 17 170 zł |
| KSC Lokeren | 162 287 zł | 8 438 914 zł | 5146 zł | 47 | Ibrahim Digberekou | 20 705 zł |
| Koninklijke Lierse Sportkring | 145 940 zł | 7 588 877 zł | 4671 zł | 59 | Elton Yeboah | 11 615 zł |
| Royal Olympic Club Charleroi | 141 289 zł | 7 347 023 zł | 4742 zł | 59 | Nathan de Medina | 19 695 zł |
| Club NXT | 141 259 zł | 7 345 447 zł | - | 28 | Alejandro Granados | 12 625 zł |
| | 105 328 zł | 5 477 048 zł | 3868 zł | 60 | Mathieu Muland Kayij | 9595 zł |
| Jong KAA Gent | 76 088 zł | 3 956 594 zł | - | 29 | Oleksandr Soroka | 9090 zł |
Najczęstsze pytania
Zarobki — Belgian Challenger Pro League
Jaki jest łączny budżet płacowy Belgian Challenger Pro League?
15 klubów Belgian Challenger Pro League, które śledzimy, płaci łącznie 3 243 145 zł tygodniowo, czyli 168 643 558 zł rocznie, na 730 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w Belgian Challenger Pro League?
Alexis Flips z klubu RSC Anderlecht Futures — 101 000 zł tygodniowo, czyli 5 252 000 zł rocznie.
Który klub Belgian Challenger Pro League ma największy budżet płacowy?
KAS Eupen — 477 270 zł tygodniowo na 49 zawodników.
Ile wynoszą średnie zarobki w Belgian Challenger Pro League?
9135 zł tygodniowo na 213 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 5050 zł.


