SK Beveren 2026/27 - zarobki zawodników
Belgian Challenger Pro League · najlepiej zarabiający Dante Rigo z pensją 38 110 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dante Rigo | 38 110 zł | 1 981 720 zł | 26 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Christian Brüls | 22 660 zł | 1 178 320 zł | 36 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Chris Lokesa | 17 510 zł | 910 520 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2028 | ||
| Sieben Dewaele | 13 390 zł | 696 280 zł | 26 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Viktor Boone | 12 875 zł | 669 500 zł | 27 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2027 | ||
| Bruno Godeau | 12 875 zł | 669 500 zł | 33 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Christophe Janssens | 12 360 zł | 642 720 zł | 27 | Środkowy obrońca, lewy pomocnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Guillaume De Schrijver | 11 330 zł | 589 160 zł | 28 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Josua Lusamba | 10 815 zł | 562 380 zł | 20 | Bramkarz | Demokratyczna Republika Konga | CZE 2026 | ||
| Jannes Van Hecke | 10 815 zł | 562 380 zł | 23 | Środkowy pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Jesse van de Haar | 10 815 zł | 562 380 zł | 20 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Holandia | CZE 2028 | ||
| Jearl Margaritha | 10 815 zł | 562 380 zł | 25 | Skrzydłowy | Curaçao | CZE 2028 | ||
| Kurt Abrahams | 10 300 zł | 535 600 zł | 28 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Republika Południowej Afryki | CZE 2026 | ||
| Ferre Slegers | 6695 zł | 348 140 zł | 20 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2028 | ||
| Hüseyin Ertürk | 6180 zł | 321 360 zł | 19 | Napastnik | Turcja | CZE 2026 | ||
| Laurent Jans | 5150 zł | 267 800 zł | 32 | Prawy obrońca | Luksemburg | CZE 2026 | ||
| Lennart Mertens | 5150 zł | 267 800 zł | 32 | Napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Dylan Dassy | 4810 zł | 250 125 zł | 22 | Lewy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Abdul Ouédraogo | 4378 zł | 227 630 zł | 19 | Środkowy obrońca | Côte d’Ivoire | CZE 2026 | ||
| Maxim Deman | 4347 zł | 226 023 zł | 23 | Bramkarz | Belgia | CZE 2027 | ||
| Ilyes Najim | 4285 zł | 222 810 zł | 22 | Skrzydłowy | Francja | CZE 2027 | ||
| Noah Mawete Kinsiona | 3275 zł | 170 321 zł | 19 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Demokratyczna Republika Konga | CZE 2028 | ||
| Declan Kleiboer | 2601 zł | 135 239 zł | 19 | Boczny obrońca | Curaçao | CZE 2026 | ||
| Beau Reus | 2462 zł | 128 008 zł | 23 | Bramkarz | Holandia | CZE 2026 | ||
| Owen Nkoranigwa | 1993 zł | 103 639 zł | 18 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Leandro Wouters | 1967 zł | 102 300 zł | 21 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Mats Frans | 1916 zł | 99 622 zł | 18 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Erjon Salii | 1854 zł | 96 408 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Senne Maes | 1607 zł | 83 554 zł | 18 | Napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Yoni Gomis | 1545 zł | 80 340 zł | 19 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2029 | ||
| Mauro De Grave | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Ilias Selleslags | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Adrian Van Rumst | - | - | 19 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Zéno Stassin | - | - | 17 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Junior Diouf | - | - | 17 | Napastnik | Senegal | CZE 2028 | ||
| Yutaka Michiwaki | - | - | 19 | Napastnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Anass Hamite | - | - | 18 | Napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Milan De Weerdt | - | - | 20 | Skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Daan Verhulst | - | - | 18 | Prawy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Joran Van Den Branden | - | - | 18 | Lewy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Nathan Van Der Vreken | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Matthias De Haes | - | - | 17 | Lewy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Quinn Bracke | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Milan Muysewinckel | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Nkwankam Forgwen | - | - | 17 | Prawy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Safaoun Achab | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Julot Monteyne | - | - | 16 | Prawy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Yohann Nguetsop | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Neal Lebegge | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Isaac Mayokenda-Ngadrira | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Tibe S'Jongers | - | - | 18 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Daan Erkelens | - | - | 18 | Lewy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Warre Moenaert | - | - | 18 | Lewy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
| Alessio Mancuso | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 41% budżetu płacowego, spośród 30 zawodników, których zarobki znamy.
SK Beveren na tle Belgian Challenger Pro League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
SK Beveren średnia Belgian Challenger Pro League · SK Beveren płaci powyżej średniej ligowej w 3 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki SK Beveren, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu SK Beveren w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu SK Beveren w sezonie 2026/27 wynosi 13 253 958 zł rocznie (254 884 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 54 zawodników. Mamy zarobki 30 z 54 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie SK Beveren?
Dante Rigo jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu SK Beveren — 38 110 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu SK Beveren?
Zawodnik klubu SK Beveren w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 11 361 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 16, których zarobki znamy. Mediana wynosi 10 815 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra SK Beveren?
SK Beveren gra w rozgrywkach Belgian Challenger Pro League. Belgian Challenger Pro League (Belgia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Belgian Challenger Pro League












