KRC Jong Genk 2026/27 - zarobki zawodników
Belgian Challenger Pro League · najlepiej zarabiający Emile Doucouré z pensją 16 995 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emile Doucouré | 16 995 zł | 883 740 zł | 17 | Bramkarz | Belgia | CZE 2029 | ||
| Kayden Pierre | 15 450 zł | 803 400 zł | 22 | Prawy obrońca | Stany Zjednoczone | CZE 2028 | ||
| Lucca Brughmans | 15 450 zł | 803 400 zł | 17 | Bramkarz | Belgia | CZE 2028 | ||
| Brad Manguelle | 12 875 zł | 669 500 zł | 17 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2027 | ||
| Brent Stevens | 12 875 zł | 669 500 zł | 21 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Ali Camara | 12 875 zł | 669 500 zł | 17 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Christian Akpan | 12 360 zł | 642 720 zł | 20 | Lewy obrońca | Nigeria | CZE 2026 | ||
| Emmanuel Sarfo | 11 845 zł | 615 940 zł | 18 | Prawy obrońca | Belgia | CZE 2027 | ||
| Jelle Driessen | 10 815 zł | 562 380 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Jonathan Coenen | 10 815 zł | 562 380 zł | 18 | Napastnik | Belgia | CZE 2029 | ||
| Kenan Haroun | 10 300 zł | 535 600 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2029 | ||
| Lino Decresson | 10 300 zł | 535 600 zł | 18 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Manu Mocsik | 9785 zł | 508 820 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2027 | ||
| Olivier Vliegen | 9270 zł | 482 040 zł | 26 | Bramkarz | Belgia | CZE 2026 | ||
| Saïdou Touré | 8240 zł | 428 480 zł | 18 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Saif Eddien Lazar | 8240 zł | 428 480 zł | 18 | Lewy skrzydłowy | Belgia | CZE 2030 | ||
| Victory Beniangba | 7725 zł | 401 700 zł | 22 | Napastnik | Nigeria | CZE 2027 | ||
| Alpha Amadou Barry | 7725 zł | 401 700 zł | 18 | Lewy obrońca | Holandia | CZE 2027 | ||
| Daan Van Laere | 7210 zł | 374 920 zł | 17 | Bramkarz | Belgia | CZE 2027 | ||
| Djoully Nzoko | 7210 zł | 374 920 zł | 17 | Skrzydłowy | Finlandia | CZE 2027 | ||
| Loïc Alvarez Fernandez | 5150 zł | 267 800 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Myung-jun Kim | 4635 zł | 241 020 zł | 19 | Napastnik | Korea Południowa | CZE 2027 | ||
| Wilson Da Costa | 2060 zł | 107 120 zł | 18 | Lewy skrzydłowy | Belgia | CZE 2026 | ||
| Ayman Rabhi | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Belgia | CZE 2026 | ||
| Kenshin Yasuda | - | - | 20 | Defensywny pomocnik | Japonia | STY 2027 | ||
| Yumeki Yoshinaga | - | - | 19 | Lewy obrońca | Japonia | CZE 2028 | ||
| Élie Kongolo | - | - | 18 | Skrzydłowy, napastnik | Demokratyczna Republika Konga | CZE 2027 | ||
| Kang Min-Woo | - | - | 19 | Środkowy obrońca | Korea Południowa | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 32% budżetu płacowego, spośród 23 zawodników, których zarobki znamy.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki KRC Jong Genk, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu KRC Jong Genk w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu KRC Jong Genk w sezonie 2026/27 wynosi 11 970 660 zł rocznie (230 205 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 28 zawodników. Mamy zarobki 23 z 28 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie KRC Jong Genk?
Emile Doucouré jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu KRC Jong Genk — 16 995 zł tygodniowo.
W jakiej lidze gra KRC Jong Genk?
KRC Jong Genk gra w rozgrywkach Belgian Challenger Pro League. Belgian Challenger Pro League (Belgia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Belgian Challenger Pro League












