Eastleigh 2026/27 - zarobki zawodników
National League · najlepiej zarabiający Aaron Pierre z pensją 12 625 zł tygodniowo · zobacz transfery Eastleigh
Mamy zarobki 56 z 57 zawodników. Średnia obejmuje 13 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 9 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aaron Pierre | 12 625 zł | 656 500 zł | 32 | D C | Grenada | ||
| Jordan Cousins | 10 605 zł | 551 460 zł | 31 | DM | Jamajka | ||
| Josh Lundstram | 10 605 zł | 551 460 zł | 26 | DM, AM C | Anglia | ||
| Nick Townsend | 9595 zł | 498 940 zł | 30 | GK | Antigua i Barbuda | ||
| Aaron Blair | 7575 zł | 393 900 zł | 25 | AM RL, ST | Anglia | ||
| Angel Waruih | 4798 zł | 249 470 zł | 21 | M C | Anglia | ||
| Jake Vokins | 4596 zł | 238 966 zł | 25 | D/WB L | Anglia | ||
| Niall Maher | 4545 zł | 236 340 zł | 29 | D C | Anglia | ||
| Lloyd Humphries | 4495 zł | 233 714 zł | 27 | D C, DM | Walia | ||
| James Waite | 4343 zł | 225 836 zł | 26 | DM, AM C | Walia | ||
| Inih Effiong | 4141 zł | 215 332 zł | 34 | ST | Anglia | ||
| Richard Brindley | 3535 zł | 183 820 zł | 32 | D RC | Anglia | ||
| Sam Pearson | 3030 zł | 157 560 zł | 23 | AM RL | Walia | ||
| Temi Eweka | 3030 zł | 157 560 zł | 25 | D C | Anglia | ||
| Josh McNamara | 2576 zł | 133 926 zł | 21 | GK | Anglia | ||
| Luey Giles | 2222 zł | 115 544 zł | 18 | D/WB L | Walia | ||
| Charlie Luff | 253 zł | 13 130 zł | 17 | M C | Anglia | ||
| Barney Stone | 253 zł | 13 130 zł | 18 | ST | Anglia | ||
| Ryan Carroll | 253 zł | 13 130 zł | 18 | AM RLC | Anglia | ||
| Tommy Whitehead | 253 zł | 13 130 zł | 18 | D/WB R | Anglia | ||
| Chase Michel | 253 zł | 13 130 zł | 18 | AM RL | Anglia | ||
| Coby Killick | 253 zł | 13 130 zł | 19 | D C | Anglia | ||
| Nathaniel Owen | 253 zł | 13 130 zł | 17 | D C | Anguilla | ||
| Freddie Beale | 253 zł | 13 130 zł | 17 | AM C | Anglia | ||
| George Cole | 253 zł | 13 130 zł | 17 | D C, DM | Anglia | ||
| Aidy Silvestein | 253 zł | 13 130 zł | 18 | D C | Anglia | ||
| Henry Mabiru | 253 zł | 13 130 zł | 17 | D/WB L | Anglia | ||
| Sol Ceesay | 253 zł | 13 130 zł | 18 | D RC | Anglia | ||
| Nick O'Carroll | 253 zł | 13 130 zł | 17 | M C | Anglia | ||
| James Mercado | 253 zł | 13 130 zł | 17 | DM | Anglia | ||
| Henry Barham | 253 zł | 13 130 zł | 17 | D RL, DM | Anglia | ||
| Tommy Nelson | 253 zł | 13 130 zł | 17 | ST | Anglia | ||
| Jamie Bristow | 253 zł | 13 130 zł | 18 | GK | Anglia | ||
| Ben Beard | 253 zł | 13 130 zł | 17 | D RC | Anglia | ||
| Heesu Lee | 253 zł | 13 130 zł | 17 | AM/F C | Anglia | ||
| Louis Pask | 253 zł | 13 130 zł | 17 | AM RL | Anglia | ||
| Harley Russell | 253 zł | 13 130 zł | 18 | AM RL | Anglia | ||
| Sam White | 253 zł | 13 130 zł | 17 | GK | Anglia | ||
| Thomas Farnsworth | 253 zł | 13 130 zł | 17 | DM | Anglia | ||
| Ollie St Vincent | 253 zł | 13 130 zł | 18 | AM RL, ST | Anglia | ||
| Keegan Kelly | 253 zł | 13 130 zł | 17 | D L, AM C | Anglia | ||
| Hubert Cegielka | 253 zł | 13 130 zł | 16 | AM/F C | Anglia | ||
| Liam McFarlane | 253 zł | 13 130 zł | 17 | D RC | Anglia | ||
| Chikawayo Ugwumba | 253 zł | 13 130 zł | 17 | AM RLC | Anglia | ||
| Leyton Read | 253 zł | 13 130 zł | 17 | ST | Anglia | ||
| William Bridi | 253 zł | 13 130 zł | 17 | ST | Anglia | ||
| Sean Hart | 253 zł | 13 130 zł | 17 | AM R, ST | Anglia | ||
| George Bridi | 253 zł | 13 130 zł | 17 | GK | Anglia | ||
| Rio Hale | 253 zł | 13 130 zł | 17 | GK | Anglia | ||
| Ilya Ihnatenko | 253 zł | 13 130 zł | 16 | AM C | Anglia | ||
| Dominic Scambler | 253 zł | 13 130 zł | 17 | D RL, DM | Anglia | ||
| George Holbrook | 253 zł | 13 130 zł | 17 | D RC | Anglia | ||
| Alex Morris | 253 zł | 13 130 zł | 17 | D/M R | Anglia | ||
| Oliver Foulkes | 253 zł | 13 130 zł | 17 | ST | Anglia | ||
| Thomas Woodward | 253 zł | 13 130 zł | 17 | AM L, ST | Anglia | ||
| Andrew Ojo | 253 zł | 13 130 zł | 17 | AM C | Anglia | ||
| Jayvon Colwill | - | - | 16 | D C, DM | Anglia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 50% budżetu płacowego, spośród 56 zawodników, których zarobki znamy.
Eastleigh na tle National League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Eastleigh średnia National League · Eastleigh płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 3. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Eastleigh, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Eastleigh w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Eastleigh w sezonie 2026/27 wynosi 5 325 528 zł rocznie (102 414 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 57 zawodników. Mamy zarobki 56 z 57 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Eastleigh?
Aaron Pierre jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Eastleigh — 12 625 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Eastleigh?
Zawodnik klubu Eastleigh w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 6363 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 13, których zarobki znamy. Mediana wynosi 4545 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Eastleigh?
Eastleigh gra w rozgrywkach National League. National League (Anglia) to 5. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.







