Tamworth 2026/27 - zarobki zawodników
National League · najlepiej zarabiający Dan Creaney z pensją 4899 zł tygodniowo · zobacz transfery Tamworth
Mamy zarobki 31 z 32 zawodników. Średnia obejmuje 16 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 5 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dan Creaney | 4899 zł | 254 722 zł | 31 | ST | Anglia | ||
| Michael Reindorf | 4545 zł | 236 340 zł | 20 | ST | Anglia | ||
| Tyler Roberts | 4091 zł | 212 706 zł | 21 | AM RL, ST | Jamajka | ||
| Alfie Bates | 4040 zł | 210 080 zł | 24 | DM | Anglia | ||
| Joe Rye | 3586 zł | 186 446 zł | 21 | D C | Anglia | ||
| Joe Riley | 3586 zł | 186 446 zł | 28 | D/WB R, DM | Anglia | ||
| Ben Milnes | 3232 zł | 168 064 zł | 33 | DM | Anglia | ||
| Jas Singh | 3081 zł | 160 186 zł | 35 | GK | Anglia | ||
| Callum Cockerill-Mollett | 2929 zł | 152 308 zł | 26 | D/WB L | Anglia | ||
| Haydn Hollis | 2929 zł | 152 308 zł | 32 | D C | Anglia | ||
| Jordan Cullinane-Liburd | 2828 zł | 147 056 zł | 30 | D RC | Anglia | ||
| Ben Acquaye | 2727 zł | 141 804 zł | 25 | WB/AM L | Anglia | ||
| Teo Kurtaran | 2576 zł | 133 926 zł | 23 | AM C | Anglia | ||
| Jordan Ponticelli | 2576 zł | 133 926 zł | 26 | ST | Anglia | ||
| Matt Curley | 2424 zł | 126 048 zł | 30 | D/WB R | Anglia | ||
| Daniel Rachel | 2374 zł | 123 422 zł | 18 | GK | Anglia | ||
| Luke Fairlamb | 2348 zł | 122 109 zł | 31 | D/WB/M L | Anglia | ||
| Tom McGlinchey | 2323 zł | 120 796 zł | 28 | AM RLC | Anglia | ||
| Leon Phillips | 2222 zł | 115 544 zł | 23 | GK | Anglia | ||
| Tom Tonks | 2071 zł | 107 666 zł | 33 | DM | Anglia | ||
| Adam Jasper | 985 zł | 51 207 zł | 19 | DM | Anglia | ||
| Isaac Nharo | 273 zł | 14 180 zł | 20 | D C | Anglia | ||
| Max Porter | 25 zł | 1313 zł | 17 | GK | Anglia | ||
| Charlie Edge | 25 zł | 1313 zł | 18 | DM, AM C | Anglia | ||
| Vinnie Newton | 25 zł | 1313 zł | 18 | D R | Anglia | ||
| Logan Trainer | 25 zł | 1313 zł | 18 | ST | Anglia | ||
| Jude Thomas | 25 zł | 1313 zł | 17 | DM | Anglia | ||
| Taylor Wyse | 25 zł | 1313 zł | 17 | ST | Anglia | ||
| Lucas Brown | 25 zł | 1313 zł | 18 | D C, DM | Anglia | ||
| CJ Nyakuhwa | 25 zł | 1313 zł | 18 | AM RL | Anglia | ||
| Hayden Jones | 25 zł | 1313 zł | 18 | D RL | Anglia | ||
| Tevin Myers | - | - | 18 | D R | Anglia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 34% budżetu płacowego, spośród 31 zawodników, których zarobki znamy.
Tamworth na tle National League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Tamworth średnia National League · Tamworth płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Najczęstsze pytania
Zarobki Tamworth, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Tamworth w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Tamworth w sezonie 2026/27 wynosi 3 269 107 zł rocznie (62 867 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 32 zawodników. Mamy zarobki 31 z 32 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Tamworth?
Dan Creaney jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Tamworth — 4899 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Tamworth?
Zawodnik klubu Tamworth w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 2924 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 16, których zarobki znamy. Mediana wynosi 2778 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Tamworth?
Tamworth gra w rozgrywkach National League. National League (Anglia) to 5. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.







