
Sutton United 2026/27 - zarobki zawodników
National League · najlepiej zarabiający Emmanuel Osadebe z pensją 11 845 zł tygodniowo · zobacz transfery Sutton United · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emmanuel Osadebe | 11 845 zł | 615 940 zł | 28 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Irlandia | CZE 2027 | ||
| Jordan Moore-Taylor | 10 815 zł | 562 380 zł | 31 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Alex Kirk | 7725 zł | 401 700 zł | 22 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Brandon Njoku | 7725 zł | 401 700 zł | 20 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Chris Haigh | 7210 zł | 374 920 zł | 28 | Bramkarz | Anglia | - | ||
| Jake Taylor | 5665 zł | 294 580 zł | 33 | Defensywny pomocnik | Walia | CZE 2027 | ||
| Besart Topalloj | 4584 zł | 238 342 zł | 24 | Środkowy obrońca | Kosowo | CZE 2027 | ||
| David Ogbonna | 4223 zł | 219 596 zł | 23 | Wahadłowy, skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Kwaku Donkor | 4120 zł | 214 240 zł | 20 | Prawy obrońca | Ghana | CZE 2026 | ||
| Omar Mussa | 3914 zł | 203 528 zł | 24 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Burundi | MAJ 2026 | ||
| Jermaine Francis | 3914 zł | 203 528 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Grenada | CZE 2028 | ||
| Sam Folarin | 3090 zł | 160 680 zł | 24 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Temi Babalola | 3090 zł | 160 680 zł | 24 | Napastnik | Nigeria | CZE 2027 | ||
| Charlie Bell | 2987 zł | 155 324 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Charlie Carter | 2730 zł | 141 934 zł | 20 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Will Nightingale | 2060 zł | 107 120 zł | 29 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Kian Eyers | 2060 zł | 107 120 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Bobby Sheargold | 2034 zł | 105 781 zł | 17 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Charlie Emery | 1983 zł | 103 103 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Callum Lee | 1983 zł | 103 103 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Dan Urpens | 1931 zł | 100 425 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Haniel Boateng-Asante | 1725 zł | 89 713 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jayden Obaromtimi | 1622 zł | 84 357 zł | 16 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jack Pledge | 1622 zł | 84 357 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| James Fennelow | 1622 zł | 84 357 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jay Coombes | 1622 zł | 84 357 zł | 18 | Środkowy obrońca | Gibraltar | CZE 2026 | ||
| Jayden Keteku | 1622 zł | 84 357 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Kai Morgan | 1571 zł | 81 679 zł | 17 | Bramkarz | Irlandia Północna | CZE 2026 | ||
| Luke Ashburn | 1519 zł | 79 001 zł | 18 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Marvel N'Zi | 1468 zł | 76 323 zł | 17 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Mike Charvetto Parody | 1468 zł | 76 323 zł | 17 | Bramkarz | Gibraltar | CZE 2026 | ||
| Ned Hepburn | 1416 zł | 73 645 zł | 17 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Noah Muwana | 1416 zł | 73 645 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Omotolani Bello | 1365 zł | 70 967 zł | 17 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ronny Ruiz | 1210 zł | 62 933 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Rashaad Drysdale | 1210 zł | 62 933 zł | 18 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Tito Salaam | 1107 zł | 57 577 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Taylor Boon | 1107 zł | 57 577 zł | 16 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jayden Obarotimi | - | - | 18 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 38% budżetu płacowego, spośród 38 zawodników, których zarobki znamy.
Sutton United na tle National League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Sutton United średnia National League · Sutton United płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 3. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Sutton United, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Sutton United w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Sutton United w sezonie 2026/27 wynosi 6 259 825 zł rocznie (120 381 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 39 zawodników. Mamy zarobki 38 z 39 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Sutton United?
Emmanuel Osadebe jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Sutton United — 11 845 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Sutton United?
Zawodnik klubu Sutton United w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 5680 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 12, których zarobki znamy. Mediana wynosi 4403 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Sutton United?
Sutton United gra w rozgrywkach National League. National League (Anglia) to 5. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.













