FC Halifax Town 2026/27 - zarobki zawodników
National League · najlepiej zarabiający Kieron Morris z pensją 15 150 zł tygodniowo · zobacz transfery FC Halifax Town
Mamy zarobki wszystkich 23 zawodników kadry. Średnia obejmuje 15 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 5 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kieron Morris | 15 150 zł | 787 800 zł | 31 | AM RLC | Anglia | ||
| Billy Waters | 12 625 zł | 656 500 zł | 30 | AM RLC, F C | Walia | ||
| Cody Johnson | 4697 zł | 244 218 zł | 20 | DM | Anglia | ||
| Dylan Crowe | 4394 zł | 228 462 zł | 24 | D/WB RL | Anglia | ||
| Max Wright | 3939 zł | 204 828 zł | 27 | WB/AM R | Anglia | ||
| Jamie Cooke | 3838 zł | 199 576 zł | 23 | AM RLC | Anglia | ||
| Florent Hoti | 3788 zł | 196 950 zł | 24 | AM C | Kosowo | ||
| Adam Alimi-Adetoro | 3788 zł | 196 950 zł | 23 | D C | Irlandia | ||
| David Kawa | 3636 zł | 189 072 zł | 21 | AM RL, ST | Anglia | ||
| Jack Jenkins | 3586 zł | 186 446 zł | 23 | DM | Anglia | ||
| Owen Bray | 3586 zł | 186 446 zł | 22 | AM RLC | Irlandia | ||
| Angelo Cappello | 3535 zł | 183 820 zł | 23 | D/WB/AM L | Belize | ||
| Will Hugill | 3434 zł | 178 568 zł | 21 | DM, AM C | Anglia | ||
| Jevon Mills | 3333 zł | 173 316 zł | 21 | D C | Irlandia | ||
| Tom Pugh | 3333 zł | 173 316 zł | 24 | D R, DM | Walia | ||
| Shaun Hobson | 3030 zł | 157 560 zł | 27 | D C | Anglia | ||
| Sam Johnson | 3030 zł | 157 560 zł | 32 | GK | Anglia | ||
| AJ Warburton | 2525 zł | 131 300 zł | 19 | D/AM R | Anglia | ||
| Will Harris | 2172 zł | 112 918 zł | 24 | AM RLC, F C | Anglia | ||
| Tom Lavery | 2071 zł | 107 666 zł | 19 | D RC | Anglia | ||
| Will Smith | 2020 zł | 105 040 zł | 26 | D C | Anglia | ||
| Nathaniel Ford | 1869 zł | 97 162 zł | 20 | GK | Anglia | ||
| Noah Watling | 505 zł | 26 260 zł | 17 | AM C | Anglia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 43% budżetu płacowego, spośród 23 zawodników, których zarobki znamy.
FC Halifax Town na tle National League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
FC Halifax Town średnia National League · FC Halifax Town płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki FC Halifax Town, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu FC Halifax Town w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu FC Halifax Town w sezonie 2026/27 wynosi 4 881 734 zł rocznie (93 880 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 23 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 23 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie FC Halifax Town?
Kieron Morris jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu FC Halifax Town — 15 150 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu FC Halifax Town?
Zawodnik klubu FC Halifax Town w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 4787 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 15, których zarobki znamy. Mediana wynosi 3586 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra FC Halifax Town?
FC Halifax Town gra w rozgrywkach National League. National League (Anglia) to 5. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.







