
Harrogate Town 2026/27 - zarobki zawodników
National League · najlepiej zarabiający Ben Fox z pensją 12 875 zł tygodniowo · zobacz transfery Harrogate Town · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben Fox | 12 875 zł | 669 500 zł | 27 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Bryn Morris | 12 875 zł | 669 500 zł | 29 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ellis Taylor | 11 845 zł | 615 940 zł | 22 | Lewy wahadłowy, skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| George Thomson | 11 330 zł | 589 160 zł | 33 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Henry Gray | 11 330 zł | 589 160 zł | 20 | Bramkarz | Nowa Zelandia | CZE 2027 | ||
| Lewis Cass | 10 300 zł | 535 600 zł | 25 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Mason Bennett | 9785 zł | 508 820 zł | 28 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Morgan Williams | 9785 zł | 508 820 zł | 25 | Obrońca | Anglia | CZE 2029 | ||
| Mark Oxley | 9785 zł | 508 820 zł | 34 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Tom Lees | 8240 zł | 428 480 zł | 34 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Tom Bradbury | 8240 zł | 428 480 zł | 27 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Archie Chaplin | 7725 zł | 401 700 zł | 19 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ciaran McGuckin | 7210 zł | 374 920 zł | 21 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Irlandia Północna | CZE 2026 | ||
| Warren Burrell | 7210 zł | 374 920 zł | 35 | Obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ethan Bristow | 6695 zł | 348 140 zł | 23 | Lewy obrońca | Saint Kitts & Nevis | CZE 2026 | ||
| Jack Muldoon | 5665 zł | 294 580 zł | 36 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Emmerson Sutton | 4429 zł | 230 308 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Bailey Hobson | 4326 zł | 224 952 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Josh Hmami | 4172 zł | 216 918 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Lewis Payne | 4069 zł | 211 562 zł | 21 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Grant Horton | 3811 zł | 198 172 zł | 23 | Środkowy obrońca | Anglia | MAJ 2026 | ||
| Shawn McCoulsky | 3090 zł | 160 680 zł | 28 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Albie Jaruga | 2086 zł | 108 459 zł | 16 | Prawy skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Lucas Barnes | 2009 zł | 104 442 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Carter Lewis | 1983 zł | 103 103 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Colin Pawlak | 1983 zł | 103 103 zł | 16 | Środkowy obrońca | Polska | CZE 2027 | ||
| Cameron Simpson | 1983 zł | 103 103 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Charley Parker | 1983 zł | 103 103 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Edward Fraser | 1880 zł | 97 747 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Gabriel Georgalis | 1777 zł | 92 391 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| George McCabe | 1777 zł | 92 391 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Itai Kanyimo | 1674 zł | 87 035 zł | 16 | Lewy skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jack Clarkson | 1622 zł | 84 357 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Joseph Kell | 1622 zł | 84 357 zł | 16 | Lewy skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jack Duke | 1622 zł | 84 357 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jack Edwards | 1622 zł | 84 357 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Kacper Krajewski | 1571 zł | 81 679 zł | 16 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Max Utley | 1468 zł | 76 323 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Max Butler | 1468 zł | 76 323 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Murray Brierley | 1468 zł | 76 323 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Micah Douglas | 1468 zł | 76 323 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Miles Dennison | 1468 zł | 76 323 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Reece Bellis | 1210 zł | 62 933 zł | 17 | Środkowy obrońca | Walia | CZE 2026 | ||
| Ryan Habberley | 1210 zł | 62 933 zł | 16 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Tom Perry | 1107 zł | 57 577 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Thomas Kirk | 1107 zł | 57 577 zł | 16 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| William Graham | 953 zł | 49 543 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Rohan Vaughan | - | - | 19 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 28% budżetu płacowego, spośród 47 zawodników, których zarobki znamy.
Harrogate Town na tle National League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Harrogate Town średnia National League · Harrogate Town płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Harrogate Town, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Harrogate Town w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Harrogate Town w sezonie 2026/27 wynosi 11 175 294 zł rocznie (214 910 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 48 zawodników. Mamy zarobki 47 z 48 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Harrogate Town?
Ben Fox jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Harrogate Town — 12 875 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Harrogate Town?
Zawodnik klubu Harrogate Town w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 8235 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 17, których zarobki znamy. Mediana wynosi 8240 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Harrogate Town?
Harrogate Town gra w rozgrywkach National League. National League (Anglia) to 5. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.













