Estoril Praia Futebol 2026/27 - zarobki zawodników
Primeira Liga · najlepiej zarabiający Joel Robles z pensją 15 965 zł tygodniowo · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joel Robles | 15 965 zł | 830 180 zł | 35 | Bramkarz | Hiszpania | CZE 2027 | ||
| Rafik Guitane | 13 905 zł | 723 060 zł | 26 | Ofensywny pomocnik | Algieria | CZE 2026 | ||
| Xeka | 12 360 zł | 642 720 zł | 30 | Defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Ferro | 11 845 zł | 615 940 zł | 28 | Środkowy obrońca | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Gonçalo Costa | 11 330 zł | 589 160 zł | 25 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Jandro Orellana | 10 815 zł | 562 380 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Hiszpania | CZE 2027 | ||
| Jordan Holsgrove | 10 815 zł | 562 380 zł | 25 | Defensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2028 | ||
| Pedro Amaral | 9270 zł | 482 040 zł | 27 | Środkowy obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Pizzi | 9270 zł | 482 040 zł | 35 | Ofensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Ricard Sánchez | 8755 zł | 455 260 zł | 25 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Hiszpania | CZE 2027 | ||
| André Lacximicant | 7725 zł | 401 700 zł | 24 | Napastnik | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Yanis Begraoui | 6695 zł | 348 140 zł | 24 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Maroko | CZE 2028 | ||
| Luís Gomes | 5150 zł | 267 800 zł | 21 | Skrzydłowy | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Khayon Edwards | 5150 zł | 267 800 zł | 21 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Martin Turk | 4635 zł | 241 020 zł | 21 | Bramkarz | Słowenia | CZE 2028 | ||
| Nodar Lominadze | 4635 zł | 241 020 zł | 23 | Defensywny pomocnik | Gruzja | CZE 2029 | ||
| Kelian Baruti Liamba | 4002 zł | 208 081 zł | 19 | Napastnik | Francja | CZE 2029 | ||
| Peixinho | 3523 zł | 183 175 zł | 21 | Skrzydłowy | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Jan Montes | 3389 zł | 176 212 zł | 19 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Hiszpania | CZE 2029 | ||
| Ayden Romo | 3183 zł | 165 500 zł | 18 | Skrzydłowy | Stany Zjednoczone | CZE 2029 | ||
| Pedro Carvalho | 3080 zł | 160 144 zł | 22 | Prawy obrońca | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Frank Aziz | 2925 zł | 152 110 zł | 18 | Skrzydłowy | Stany Zjednoczone | CZE 2029 | ||
| Miguel Salgado | 2786 zł | 144 880 zł | 20 | Napastnik | UAE | CZE 2026 | ||
| Željko Vitorović | 2668 zł | 138 720 zł | 19 | Bramkarz | Serbia | CZE 2026 | ||
| Gabriel Tavares | 2652 zł | 137 917 zł | 19 | Skrzydłowy | Portugalia | CZE 2029 | ||
| Philippe Lanquetin | 2632 zł | 136 846 zł | 20 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2027 | ||
| António Vital | 2627 zł | 136 578 zł | 19 | Środkowy obrońca | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Longin Bimai | 2616 zł | 136 042 zł | 19 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2029 | ||
| Diogo Dias | 2585 zł | 134 436 zł | 22 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Bernardo Lourenço | 2462 zł | 128 008 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2029 | ||
| Diogo Grima | 2359 zł | 122 652 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Fletcher Lowe | 2034 zł | 105 781 zł | 18 | Bramkarz | Republika Południowej Afryki | CZE 2028 | ||
| Júlio Gil | 1828 zł | 95 069 zł | 20 | Prawy obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Jorge Monteiro | 1828 zł | 95 069 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Saná Ufala | 1813 zł | 94 266 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Pedro Andrade | 1741 zł | 90 516 zł | 18 | Prawy obrońca | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Martim Dias | 1674 zł | 87 035 zł | 17 | Napastnik | Portugalia | CZE 2027 | ||
| João Costa | 1607 zł | 83 554 zł | 21 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Gonçalo Monteiro | 1334 zł | 69 360 zł | 20 | Lewy skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Rodrigo Correia | - | - | 16 | Napastnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Pedro Pires | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Or Israelov | - | - | 20 | Środkowy obrońca | Izrael | MAJ 2027 | ||
| Antef Tsoungui | - | - | 22 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Belgia | CZE 2029 | ||
| Kevinho | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Elliot Nunes | - | - | 17 | Lewy obrońca | Szwecja | CZE 2026 | ||
| Márcio Moreira | - | - | 18 | Lewy skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Jordan Arnolin | - | - | 17 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| João Sousa | - | - | 16 | Skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Miguel Rodrigues | - | - | 17 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Jaime Costa | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Alex Silva | - | - | 18 | Lewy obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Gonçalo Fernandes | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| João Guerra | - | - | 16 | Prawy obrońca | Brazylia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 32% budżetu płacowego, spośród 39 zawodników, których zarobki znamy.
Estoril Praia Futebol na tle Primeira Liga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Estoril Praia Futebol średnia Primeira Liga · Estoril Praia Futebol płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Estoril Praia Futebol, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Estoril Praia Futebol w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Estoril Praia Futebol w sezonie 2026/27 wynosi 10 694 593 zł rocznie (205 665 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 53 zawodników. Mamy zarobki 39 z 53 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Estoril Praia Futebol?
Joel Robles jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Estoril Praia Futebol — 15 965 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Estoril Praia Futebol?
Zawodnik klubu Estoril Praia Futebol w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 8431 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 17, których zarobki znamy. Mediana wynosi 9270 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Estoril Praia Futebol?
Estoril Praia Futebol gra w rozgrywkach Primeira Liga. Primeira Liga (Portugalia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Primeira Liga



















