
Famalicão 2026/27 - zarobki zawodników
Primeira Liga · najlepiej zarabiający Gil Dias z pensją 22 134 zł tygodniowo · zobacz transfery Famalicão · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gil Dias | 22 134 zł | 1 150 968 zł | 28 | Lewy wahadłowy, skrzydłowy | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Óscar Aranda | 21 080 zł | 1 096 160 zł | 23 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Hiszpania | CZE 2026 | ||
| Roméo Beney | 14 229 zł | 739 908 zł | 20 | Skrzydłowy, napastnik | Szwajcaria | CZE 2030 | ||
| Rodrigo Pinheiro | 14 229 zł | 739 908 zł | 22 | Prawy obrońca | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Riccieli | 14 229 zł | 739 908 zł | 26 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Sorriso | 13 702 zł | 712 504 zł | 24 | Skrzydłowy, napastnik | Brazylia | CZE 2029 | ||
| Garcia | 11 594 zł | 602 888 zł | 23 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Brazylia | CZE 2029 | ||
| Ivan Zlobin | 11 067 zł | 575 484 zł | 28 | Bramkarz | Rosja | CZE 2027 | ||
| Lazar Carević | 10 540 zł | 548 080 zł | 26 | Bramkarz | Czarnogóra | CZE 2028 | ||
| Leonardo Realpe | 10 540 zł | 548 080 zł | 24 | Środkowy obrońca | Ekwador | CZE 2029 | ||
| Marcos Peña | 10 013 zł | 520 676 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Hiszpania | CZE 2029 | ||
| Pedro Santos | 9486 zł | 493 272 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Tom van de Looi | 8432 zł | 438 464 zł | 26 | Defensywny pomocnik | Holandia | CZE 2027 | ||
| Gonzalo Pastor | 6324 zł | 328 848 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Hiszpania | CZE 2029 | ||
| Lamine Bèye | 5270 zł | 274 040 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Senegal | CZE 2030 | ||
| Ian (Ian Custódio dos Anjos) | 5112 zł | 265 819 zł | 22 | Lewy obrońca | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Mathias De Amorim | 4743 zł | 246 636 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Renan | 4638 zł | 241 155 zł | 20 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2029 | ||
| Pedro Bondo | 4216 zł | 219 232 zł | 20 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Angola | CZE 2029 | ||
| Gabriel | 4079 zł | 212 107 zł | 22 | Bramkarz | Brazylia | CZE 2029 | ||
| Paulo Moreira | 3831 zł | 199 227 zł | 25 | Defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Rafael | 3689 zł | 191 828 zł | 19 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2029 | ||
| Hugo Oliveira | 3573 zł | 185 799 zł | 20 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2027 | ||
| André Moreira | 3483 zł | 181 140 zł | 19 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Martim Almeida | 2851 zł | 148 256 zł | 20 | Środkowy pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Umar Abubakar | 2635 zł | 137 020 zł | 19 | Napastnik | Nigeria | CZE 2030 | ||
| Rodrigo Pires | 2588 zł | 134 554 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| António Machado | 2572 zł | 133 732 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Francisco Pinho | 2540 zł | 132 087 zł | 20 | Środkowy obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Duarte Nogueira | 1960 zł | 101 943 zł | 18 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Dudu | 1960 zł | 101 943 zł | 20 | Skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| João Vitor | 1871 zł | 97 284 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Jonas Ferreira | 1871 zł | 97 284 zł | 19 | Lewy skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Francisco Couto | 1855 zł | 96 462 zł | 18 | Prawy obrońca, skrzydłowy | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Matheus Mattara | 1713 zł | 89 063 zł | 18 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Patricio Salas | 1544 zł | 80 294 zł | 20 | Napastnik | Meksyk | CZE 2026 | ||
| Rudi Almeida | 1449 zł | 75 361 zł | 20 | Napastnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Eridson Mendes | 1365 zł | 70 976 zł | 19 | Środkowy obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Denis Parkinson | 1365 zł | 70 976 zł | 20 | Skrzydłowy | Japonia | CZE 2026 | ||
| José Machado | 1365 zł | 70 976 zł | 19 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Luís Sampaio | 1365 zł | 70 976 zł | 19 | Środkowy obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Tiago Galeiras | 1365 zł | 70 976 zł | 19 | Prawy skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Leandro Lopes | 1365 zł | 70 976 zł | 18 | Środkowy obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Vojin Serafimović | 1349 zł | 70 154 zł | 19 | Środkowy obrońca | Serbia | CZE 2028 | ||
| Pedro Borges | 1328 zł | 69 058 zł | 19 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Victor Thiago | 1238 zł | 64 399 zł | 19 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Sagir Habib | 1138 zł | 59 193 zł | 18 | Lewy obrońca | Nigeria | CZE 2028 | ||
| Duarte Oliveira | 527 zł | 27 404 zł | 20 | Prawy obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Miguel Galeano | 527 zł | 27 404 zł | 18 | Napastnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Martim Gonçalves | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Rodrigo Vasconcelos | - | - | 17 | Napastnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Telmo Alves | - | - | 18 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Enzo Barros | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Cadriano Marsh | - | - | 17 | Lewy skrzydłowy | Jamajka | CZE 2026 | ||
| Alexey Perestov | - | - | 17 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Mathis Jangeal | - | - | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Yonatan Fridman | - | - | 17 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Izrael | CZE 2026 | ||
| Simão Neto | - | - | 18 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Oliver Tan | - | - | 17 | Prawy obrońca | Stany Zjednoczone | CZE 2026 | ||
| Athos Sousa | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Angola | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 33% budżetu płacowego, spośród 49 zawodników, których zarobki znamy.
Famalicão na tle Primeira Liga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Famalicão średnia Primeira Liga · Famalicão płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Famalicão, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Famalicão w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Famalicão w sezonie 2026/27 wynosi 13 620 884 zł rocznie (261 940 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 60 zawodników. Mamy zarobki 49 z 60 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Famalicão?
Gil Dias jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Famalicão — 22 134 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Famalicão?
Zawodnik klubu Famalicão w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 11 431 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 14, których zarobki znamy. Mediana wynosi 10 804 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Famalicão?
Famalicão gra w rozgrywkach Primeira Liga. Primeira Liga (Portugalia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Primeira Liga





















