
Moreirense 2026/27 - zarobki zawodników
Primeira Liga · najlepiej zarabiający Luís Semedo z pensją 36 050 zł tygodniowo · zobacz transfery Moreirense · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luís Semedo | 36 050 zł | 1 874 600 zł | 21 | Napastnik | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Kiko Bondoso | 15 450 zł | 803 400 zł | 29 | Skrzydłowy | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Alan | 12 875 zł | 669 500 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Brazylia | CZE 2026 | ||
| André Ferreira | 12 875 zł | 669 500 zł | 29 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Caio Secco (Caio Gobbo Secco) | 12 360 zł | 642 720 zł | 34 | Bramkarz | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Fabiano Souza | 11 845 zł | 615 940 zł | 25 | Prawy obrońca | Brazylia | CZE 2026 | ||
| Landerson | 10 300 zł | 535 600 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Brazylia | CZE 2030 | ||
| Álvaro | 10 300 zł | 535 600 zł | 23 | Lewy obrońca | Hiszpania | CZE 2028 | ||
| Leandro Santos | 10 300 zł | 535 600 zł | 19 | Prawy obrońca | Portugalia | CZE 2030 | ||
| Mateja Stjepanović | 9785 zł | 508 820 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Serbia | CZE 2029 | ||
| Nile John | 9785 zł | 508 820 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2029 | ||
| Maracás | 9785 zł | 508 820 zł | 31 | Środkowy obrońca | Brazylia | CZE 2029 | ||
| Rodrigo Alonso | 8755 zł | 455 260 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Hiszpania | CZE 2028 | ||
| Afonso Assis | 7725 zł | 401 700 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2030 | ||
| Alexandre Parsemain | 7725 zł | 401 700 zł | 21 | Napastnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Dinis Pinto | 7210 zł | 374 920 zł | 24 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Francisco Domingues | 6695 zł | 348 140 zł | 23 | Lewy obrońca | Portugalia | CZE 2029 | ||
| Gilberto Batista | 6180 zł | 321 360 zł | 21 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Gwinea Bissau | CZE 2027 | ||
| Jimi Gower | 5665 zł | 294 580 zł | 20 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Yan Maranhão | 3502 zł | 182 104 zł | 22 | Napastnik | Brazylia | CZE 2029 | ||
| Mika | 3456 zł | 179 694 zł | 34 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Koby Mottoh | 3090 zł | 160 680 zł | 18 | Prawy obrońca, skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Miguel Silva | 2343 zł | 121 849 zł | 17 | Środkowy pomocnik | Portugalia | CZE 2030 | ||
| Kiko | 2225 zł | 115 690 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2028 | ||
| Aranha | 953 zł | 49 543 zł | 20 | Bramkarz | Brazylia | CZE 2029 | ||
| Salvador Botelho | - | - | 17 | Napastnik | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Fábio Moreira | - | - | 18 | Bramkarz | Portugalia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 39% budżetu płacowego, spośród 25 zawodników, których zarobki znamy.
Moreirense na tle Primeira Liga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Moreirense średnia Primeira Liga · Moreirense płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Moreirense, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Moreirense w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Moreirense w sezonie 2026/27 wynosi 11 816 139 zł rocznie (227 233 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 27 zawodników. Mamy zarobki 25 z 27 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Moreirense?
Luís Semedo jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Moreirense — 36 050 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Moreirense?
Zawodnik klubu Moreirense w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 9605 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 13, których zarobki znamy. Mediana wynosi 9785 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Moreirense?
Moreirense gra w rozgrywkach Primeira Liga. Primeira Liga (Portugalia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Primeira Liga



















