HNK Rijeka 2026/27 - zarobki zawodników
Croatian First League · najlepiej zarabiający Ante Majstorović z pensją 23 175 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 9 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ante Majstorović | 23 175 zł | 1 205 100 zł | 31 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Toni Fruk | 18 540 zł | 964 080 zł | 24 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Amer Gojak | 18 025 zł | 937 300 zł | 28 | Ofensywny pomocnik | Bośnia i Hercegowina | CZE 2026 | ||
| Mladen Devetak | 14 935 zł | 776 620 zł | 26 | Lewy obrońca | Serbia | CZE 2027 | ||
| Merveil Ndockyt | 14 935 zł | 776 620 zł | 26 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Congo | CZE 2027 | ||
| Stjepan Radeljic | 13 390 zł | 696 280 zł | 27 | Środkowy obrońca | Bośnia i Hercegowina | CZE 2026 | ||
| Ante Oreč | 12 875 zł | 669 500 zł | 23 | Prawy obrońca | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Dejan Petrovic | 12 360 zł | 642 720 zł | 27 | Środkowy pomocnik | Słowenia | CZE 2026 | ||
| Tiago Dantas | 8240 zł | 428 480 zł | 24 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Portugalia | CZE 2029 | ||
| Martin Zlomislić | 4388 zł | 228 166 zł | 26 | Bramkarz | Bośnia i Hercegowina | CZE 2027 | ||
| Samuele Vignato | 3847 zł | 200 047 zł | 21 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Włochy | CZE 2029 | ||
| Ante Matej Jurić | 3142 zł | 163 358 zł | 22 | Napastnik | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Anel Husić | 2678 zł | 139 256 zł | 24 | Środkowy obrońca | Szwajcaria | CZE 2029 | ||
| Duje Cop | 2642 zł | 137 381 zł | 35 | Skrzydłowy, napastnik | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Gabriel Rukavina | 2487 zł | 129 347 zł | 21 | Skrzydłowy | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Justas Lasickas | 2451 zł | 127 473 zł | 27 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Litwa | CZE 2028 | ||
| Mile Škorić | 2178 zł | 113 279 zł | 34 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2026 | ||
| Tornike Morchiladze | 1936 zł | 100 693 zł | 23 | Skrzydłowy | Gruzja | CZE 2028 | ||
| Téo Barisic | 1164 zł | 60 523 zł | 20 | Środkowy obrońca | Chorwacja | CZE 2030 | ||
| Alfonso Barco | 958 zł | 49 811 zł | 23 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Peru | CZE 2028 | ||
| Dimitri Legbo | 906 zł | 47 133 zł | 23 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Côte d’Ivoire | CZE 2028 | ||
| Branko Pavić | 659 zł | 34 278 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2029 | ||
| Daniel Adu-Adjei | 659 zł | 34 278 zł | 20 | Napastnik | Anglia | CZE 2029 | ||
| Florent Shehu | 603 zł | 31 333 zł | 23 | Ofensywny pomocnik | Szwajcaria | STY 2027 | ||
| Aleksa Todorović | 603 zł | 31 333 zł | 21 | Bramkarz | Serbia | CZE 2029 | ||
| Noel Bodetić | 572 zł | 29 726 zł | 21 | Lewy obrońca | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Luka Tomić | 515 zł | 26 780 zł | 18 | Środkowy obrońca | Chorwacja | - | ||
| Dominik Thaqi | 26 zł | 1339 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Noa Karaselimović | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Chorwacja | - | ||
| Ivano Gubo | - | - | 16 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Chorwacja | - | ||
| Marko Peranović | - | - | 17 | Prawy obrońca | Chorwacja | - | ||
| Andro Slaviček | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Leonardo Draguzet | - | - | 17 | Napastnik | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Marino Čulina | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Antonio Perica | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Chorwacja | - | ||
| Leon Šerifi | - | - | 16 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Toma Šimunić | - | - | 17 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Adrian Schweitzer | - | - | 16 | Środkowy pomocnik | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Karlo Budanović | - | - | 17 | Skrzydłowy | Chorwacja | - | ||
| Dorian Žeželić | - | - | 16 | Lewy skrzydłowy | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Petar Klobučar | - | - | 15 | Defensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Leon Bogović | - | - | 17 | Skrzydłowy | Bośnia i Hercegowina | - | ||
| Ivan Puljić | - | - | 18 | Bramkarz | Chorwacja | - | ||
| Ivano Udovičić | - | - | 17 | Skrzydłowy | Chorwacja | - | ||
| Oliver Mihelić | - | - | 17 | Boczny obrońca | Chorwacja | - | ||
| Ivor Beviakva | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Chorwacja | - | ||
| Simon Cletus | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Nigeria | CZE 2028 | ||
| Marino Miškulin | - | - | 17 | Lewy obrońca | Chorwacja | CZE 2026 | ||
| Talib Sibi | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Gambia | CZE 2028 | ||
| Lukas Đikić | - | - | 17 | Napastnik | Kanada | - | ||
| Fran Škalamera | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Mate Peteh | - | - | 17 | Lewy obrońca | Chorwacja | - | ||
| Roko Cerić | - | - | 16 | Prawy skrzydłowy | Chorwacja | - | ||
| Petar Pfeifer | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Noel Prešnjak | - | - | 15 | Lewy obrońca | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Vito Kovač | - | - | 17 | Bramkarz | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Lukas Murica | - | - | 16 | Boczny obrońca | Chorwacja | CZE 2026 | ||
| Lovro Kitin | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Chorwacja | CZE 2028 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 53% budżetu płacowego, spośród 28 zawodników, których zarobki znamy.
HNK Rijeka na tle Croatian First League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
HNK Rijeka średnia Croatian First League · HNK Rijeka płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki HNK Rijeka, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu HNK Rijeka w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu HNK Rijeka w sezonie 2026/27 wynosi 8 782 233 zł rocznie (168 889 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 58 zawodników. Mamy zarobki 28 z 58 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie HNK Rijeka?
Ante Majstorović jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu HNK Rijeka — 23 175 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu HNK Rijeka?
Zawodnik klubu HNK Rijeka w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 8333 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 19, których zarobki znamy. Mediana wynosi 4388 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra HNK Rijeka?
HNK Rijeka gra w rozgrywkach Croatian First League. Croatian First League (Chorwacja) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.





