GNK Dinamo Zagreb 2026/27 - zarobki zawodników
Croatian First League · najlepiej zarabiający Ismaël Bennacer z pensją 602 550 zł tygodniowo · Zarobki wszech czasów
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 11 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ismaël Bennacer | 602 550 zł | 31 332 600 zł | 27 | Defensywny pomocnik | Algieria | CZE 2027 | ||
| Dominik Livaković | 180 250 zł | 9 373 000 zł | 30 | Bramkarz | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Dion Drena Beljo | 97 850 zł | 5 088 200 zł | 23 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Chorwacja | CZE 2030 | ||
| Ronaël Pierre-Gabriel | 77 250 zł | 4 017 000 zł | 27 | Boczny obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Gabriel Vidović | 72 100 zł | 3 749 200 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2029 | ||
| Scott McKenna | 61 800 zł | 3 213 600 zł | 28 | Środkowy obrońca | Szkocja | CZE 2029 | ||
| Miha Zajc | 61 800 zł | 3 213 600 zł | 31 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Słowenia | CZE 2027 | ||
| Luka Stojković | 46 350 zł | 2 410 200 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Arbër Hoxha | 43 775 zł | 2 276 300 zł | 26 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Albania | CZE 2029 | ||
| Dino Perić | 43 260 zł | 2 249 520 zł | 31 | Środkowy obrońca | Chorwacja | CZE 2026 | ||
| Kévin Théophile-Catherine | 41 200 zł | 2 142 400 zł | 35 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Raúl Torrente | 41 200 zł | 2 142 400 zł | 23 | Środkowy obrońca | Hiszpania | CZE 2028 | ||
| Niko Galešić | 40 685 zł | 2 115 620 zł | 24 | Środkowy obrońca | Chorwacja | CZE 2029 | ||
| Juan José Córdoba | 36 565 zł | 1 901 380 zł | 22 | Skrzydłowy | Kolumbia | CZE 2028 | ||
| Josip Mišic | 36 565 zł | 1 901 380 zł | 31 | Defensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2029 | ||
| Matteo Perez Vinlöf | 35 535 zł | 1 847 820 zł | 19 | Lewy obrońca | Szwecja | CZE 2029 | ||
| Danijel Zagorac | 32 960 zł | 1 713 920 zł | 38 | Bramkarz | Chorwacja | CZE 2026 | ||
| Ivan Nevistić | 21 115 zł | 1 097 980 zł | 26 | Bramkarz | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Fran Topić | 11 845 zł | 615 940 zł | 21 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Chorwacja | CZE 2029 | ||
| Noa Mikić | 9785 zł | 508 820 zł | 18 | Prawy obrońca | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Bruno Goda | 5480 zł | 284 939 zł | 27 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Mateo Lisica | 4671 zł | 242 895 zł | 22 | Prawy skrzydłowy | Chorwacja | CZE 2029 | ||
| Marko Soldo | 4635 zł | 241 020 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2029 | ||
| Mislav Ćutuk | 4347 zł | 226 023 zł | 18 | Skrzydłowy, napastnik | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Monsef Bakrar | 3677 zł | 191 209 zł | 24 | Skrzydłowy, napastnik | Algieria | CZE 2028 | ||
| Tomas Baković | 3090 zł | 160 680 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Chorwacja | STY 2028 | ||
| Moris Valinčić | 2446 zł | 127 205 zł | 22 | Prawy obrońca | Chorwacja | CZE 2029 | ||
| Ivan Filipović | 2024 zł | 105 245 zł | 30 | Bramkarz | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Paul Bismarck Tabinas | 1916 zł | 99 622 zł | 23 | Obrońca, prawy pomocnik | Filipiny | CZE 2027 | ||
| Sergi Domínguez | 1385 zł | 72 038 zł | 20 | Środkowy obrońca | Hiszpania | CZE 2029 | ||
| Tai Znuderl | 958 zł | 49 811 zł | 18 | Bramkarz | Słowenia | CZE 2028 | ||
| David Lagančić | 886 zł | 46 062 zł | 18 | Środkowy obrońca | Chorwacja | CZE 2026 | ||
| Sven Šunta | 700 zł | 36 421 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Słowenia | CZE 2026 | ||
| Jakob Schöny | 515 zł | 26 780 zł | 18 | Środkowy obrońca | Austria | CZE 2026 | ||
| Marko Zebić | 26 zł | 1339 zł | 18 | Środkowy obrońca | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Anđelo Šutalo | 26 zł | 1339 zł | 18 | Defensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2026 | ||
| Nikolas Šimić | 26 zł | 1339 zł | 18 | Środkowy obrońca | Chorwacja | CZE 2026 | ||
| Vuk Vlahović | 26 zł | 1339 zł | 18 | Skrzydłowy | Czarnogóra | CZE 2026 | ||
| Adriano Debelec | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Cardoso Varela | - | - | 16 | Skrzydłowy | Portugalia | MAJ 2028 | ||
| Krešimir Radoš | - | - | 17 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik, napastnik | Chorwacja | CZE 2029 | ||
| Patrik Horvat | - | - | 17 | Skrzydłowy | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Jona Benkotić | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Karlo Zulfić | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Kaloyan Bozhkov | - | - | 17 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Bułgaria | CZE 2027 | ||
| Josip Brundić | - | - | 18 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2026 | ||
| Nikola Radnić | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Maj Pirc | - | - | 16 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Słowenia | CZE 2028 | ||
| Dino Škojc | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Chorwacja | STY 2027 | ||
| Leonardo Perković | - | - | 18 | Skrzydłowy, napastnik | Chorwacja | CZE 2028 | ||
| Ivan Paunović | - | - | 15 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Krešimir Vidić | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Chorwacja | - | ||
| Deen Okanović | - | - | 15 | Ofensywny pomocnik | Słowenia | CZE 2028 | ||
| Roko Landeka | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Chorwacja | - | ||
| Aleksandar Grašeski | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Macedonia Północna | CZE 2027 | ||
| Petar Šimun Žaja | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Chorwacja | CZE 2026 | ||
| Niko Željković | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Chorwacja | STY 2027 | ||
| Roko Ban | - | - | 16 | Napastnik | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Gabriel Proleta | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Chorwacja | - | ||
| Sven Lovrić | - | - | 17 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Chorwacja | - | ||
| Karlo Zirdum | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Chorwacja | CZE 2027 | ||
| Luka Radić | - | - | 16 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2026 | ||
| Niko Beroš | - | - | 17 | Lewy obrońca | Chorwacja | CZE 2026 | ||
| Ivano Safundžić | - | - | 16 | Skrzydłowy | Chorwacja | CZE 2026 | ||
| Fran Kramarić | - | - | 15 | Prawy obrońca | Chorwacja | STY 2028 | ||
| Roko Kapitanović | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Chorwacja | STY 2026 | ||
| Luka Kadić | - | - | 17 | Prawy obrońca | Chorwacja | CZE 2026 | ||
| Marin Delić | - | - | 17 | Napastnik | Chorwacja | - | ||
| Roko Markulin | - | - | 17 | Skrzydłowy | Chorwacja | STY 2026 | ||
| Luka Križić | - | - | 17 | Bramkarz | Chorwacja | - | ||
| Roko Smoje | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Chorwacja | - | ||
| Karlo Božić | - | - | 16 | Skrzydłowy, napastnik | Chorwacja | - | ||
| Frane Mrkić | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Chorwacja | CZE 2026 | ||
| Gabrijel Kovačević | - | - | 17 | Bramkarz | Chorwacja | - | ||
| Josip Burić | - | - | 17 | Bramkarz | Chorwacja | - | ||
| Leon Oroz | - | - | 17 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Bośnia i Hercegowina | CZE 2027 | ||
| Pavao Herceg | - | - | 16 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Chorwacja | - | ||
| Petar Krišto | - | - | 16 | Bramkarz | Chorwacja | - | ||
| Ivan Jurčić | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Chorwacja | - | ||
| Ayoub Makhfaoui | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2029 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 63% budżetu płacowego, spośród 38 zawodników, których zarobki znamy.
GNK Dinamo Zagreb na tle Croatian First League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
GNK Dinamo Zagreb średnia Croatian First League · GNK Dinamo Zagreb płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki GNK Dinamo Zagreb, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu GNK Dinamo Zagreb w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu GNK Dinamo Zagreb w sezonie 2026/27 wynosi 84 826 186 zł rocznie (1 631 273 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 80 zawodników. Mamy zarobki 38 z 80 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie GNK Dinamo Zagreb?
Ismaël Bennacer jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu GNK Dinamo Zagreb — 602 550 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu GNK Dinamo Zagreb?
Zawodnik klubu GNK Dinamo Zagreb w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 68 526 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 40 685 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra GNK Dinamo Zagreb?
GNK Dinamo Zagreb gra w rozgrywkach Croatian First League. Croatian First League (Chorwacja) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.













