GNK Dinamo Zagreb 2026/27 - oyuncu maaşları
Croatian First League · en çok kazanan Ismaël Bennacer · ₺7.642.440 haftalık · Tüm zamanların kazançları
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 11 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ismaël Bennacer | ₺7.642.440 | ₺397.406.880 | 27 | Defansif orta saha | Cezayir | HAZ 2027 | ||
| Dominik Livaković | ₺2.286.200 | ₺118.882.400 | 30 | Kaleci | Hırvatistan | HAZ 2028 | ||
| Dion Drena Beljo | ₺1.241.080 | ₺64.536.160 | 23 | Ofansif orta saha, santrfor | Hırvatistan | HAZ 2030 | ||
| Ronaël Pierre-Gabriel | ₺979.800 | ₺50.949.600 | 27 | Bek | Fransa | HAZ 2026 | ||
| Gabriel Vidović | ₺914.480 | ₺47.552.960 | 21 | Ofansif orta saha | Hırvatistan | HAZ 2029 | ||
| Scott McKenna | ₺783.840 | ₺40.759.680 | 28 | Stoper | İskoçya | HAZ 2029 | ||
| Miha Zajc | ₺783.840 | ₺40.759.680 | 31 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | Slovenya | HAZ 2027 | ||
| Luka Stojković | ₺587.880 | ₺30.569.760 | 21 | Ofansif orta saha | Hırvatistan | HAZ 2028 | ||
| Arbër Hoxha | ₺555.220 | ₺28.871.440 | 26 | Sol kanat, santrfor | Arnavutluk | HAZ 2029 | ||
| Dino Perić | ₺548.688 | ₺28.531.776 | 31 | Stoper | Hırvatistan | HAZ 2026 | ||
| Kévin Théophile-Catherine | ₺522.560 | ₺27.173.120 | 35 | Stoper | Fransa | HAZ 2026 | ||
| Raúl Torrente | ₺522.560 | ₺27.173.120 | 23 | Stoper | İspanya | HAZ 2028 | ||
| Niko Galešić | ₺516.028 | ₺26.833.456 | 24 | Stoper | Hırvatistan | HAZ 2029 | ||
| Juan José Córdoba | ₺463.772 | ₺24.116.144 | 22 | Kanat | Kolombiya | HAZ 2028 | ||
| Josip Mišic | ₺463.772 | ₺24.116.144 | 31 | Defansif orta saha | Hırvatistan | HAZ 2029 | ||
| Matteo Perez Vinlöf | ₺450.708 | ₺23.436.816 | 19 | Sol bek | İsveç | HAZ 2029 | ||
| Danijel Zagorac | ₺418.048 | ₺21.738.496 | 38 | Kaleci | Hırvatistan | HAZ 2026 | ||
| Ivan Nevistić | ₺267.812 | ₺13.926.224 | 26 | Kaleci | Hırvatistan | HAZ 2028 | ||
| Fran Topić | ₺150.236 | ₺7.812.272 | 21 | Sağ kanat, santrfor | Hırvatistan | HAZ 2029 | ||
| Noa Mikić | ₺124.108 | ₺6.453.616 | 18 | Sağ bek | Hırvatistan | HAZ 2028 | ||
| Bruno Goda | ₺69.500 | ₺3.614.025 | 27 | Sol bek, sol orta saha | Hırvatistan | HAZ 2027 | ||
| Mateo Lisica | ₺59.245 | ₺3.080.752 | 22 | Sağ kanat | Hırvatistan | HAZ 2029 | ||
| Marko Soldo | ₺58.788 | ₺3.056.976 | 21 | Defansif orta saha | Hırvatistan | HAZ 2029 | ||
| Mislav Ćutuk | ₺55.130 | ₺2.866.764 | 18 | Kanat, santrfor | Hırvatistan | HAZ 2028 | ||
| Monsef Bakrar | ₺46.638 | ₺2.425.201 | 24 | Kanat, santrfor | Cezayir | HAZ 2028 | ||
| Tomas Baković | ₺39.192 | ₺2.037.984 | 18 | Defansif orta saha | Hırvatistan | OCA 2028 | ||
| Moris Valinčić | ₺31.027 | ₺1.613.404 | 22 | Sağ bek | Hırvatistan | HAZ 2029 | ||
| Ivan Filipović | ₺25.671 | ₺1.334.880 | 30 | Kaleci | Hırvatistan | HAZ 2027 | ||
| Paul Bismarck Tabinas | ₺24.299 | ₺1.263.550 | 23 | Defans oyuncusu, sağ orta saha | Filipinler | HAZ 2027 | ||
| Sergi Domínguez | ₺17.571 | ₺913.696 | 20 | Stoper | İspanya | HAZ 2029 | ||
| Tai Znuderl | ₺12.150 | ₺631.775 | 18 | Kaleci | Slovenya | HAZ 2028 | ||
| David Lagančić | ₺11.235 | ₺584.222 | 18 | Stoper | Hırvatistan | HAZ 2026 | ||
| Sven Šunta | ₺8.884 | ₺461.943 | 18 | Ofansif orta saha | Slovenya | HAZ 2026 | ||
| Jakob Schöny | ₺6.532 | ₺339.664 | 18 | Stoper | Avusturya | HAZ 2026 | ||
| Marko Zebić | ₺327 | ₺16.983 | 18 | Stoper | Hırvatistan | HAZ 2028 | ||
| Anđelo Šutalo | ₺327 | ₺16.983 | 18 | Defansif orta saha | Hırvatistan | HAZ 2026 | ||
| Nikolas Šimić | ₺327 | ₺16.983 | 18 | Stoper | Hırvatistan | HAZ 2026 | ||
| Vuk Vlahović | ₺327 | ₺16.983 | 18 | Kanat | Karadağ | HAZ 2026 | ||
| Adriano Debelec | - | - | 16 | Defansif orta saha | Hırvatistan | HAZ 2028 | ||
| Cardoso Varela | - | - | 16 | Kanat | Portekiz | MAY 2028 | ||
| Krešimir Radoš | - | - | 17 | Defansif orta saha, ofansif orta saha, santrfor | Hırvatistan | HAZ 2029 | ||
| Patrik Horvat | - | - | 17 | Kanat | Hırvatistan | HAZ 2028 | ||
| Jona Benkotić | - | - | 16 | Defansif orta saha | Hırvatistan | HAZ 2027 | ||
| Karlo Zulfić | - | - | 17 | Sağ kanat | Hırvatistan | HAZ 2028 | ||
| Kaloyan Bozhkov | - | - | 17 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | Bulgaristan | HAZ 2027 | ||
| Josip Brundić | - | - | 18 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | Hırvatistan | HAZ 2026 | ||
| Nikola Radnić | - | - | 17 | Stoper | Hırvatistan | HAZ 2028 | ||
| Maj Pirc | - | - | 16 | Sol kanat, santrfor | Slovenya | HAZ 2028 | ||
| Dino Škojc | - | - | 17 | Stoper | Hırvatistan | OCA 2027 | ||
| Leonardo Perković | - | - | 18 | Kanat, santrfor | Hırvatistan | HAZ 2028 | ||
| Ivan Paunović | - | - | 15 | Sol bek, sol orta saha | Hırvatistan | HAZ 2027 | ||
| Krešimir Vidić | - | - | 17 | Defansif orta saha | Hırvatistan | - | ||
| Deen Okanović | - | - | 15 | Ofansif orta saha | Slovenya | HAZ 2028 | ||
| Roko Landeka | - | - | 18 | Stoper | Hırvatistan | - | ||
| Aleksandar Grašeski | - | - | 17 | Ofansif orta saha, santrfor | Kuzey Makedonya | HAZ 2027 | ||
| Petar Šimun Žaja | - | - | 17 | Stoper | Hırvatistan | HAZ 2026 | ||
| Niko Željković | - | - | 17 | Ofansif orta saha | Hırvatistan | OCA 2027 | ||
| Roko Ban | - | - | 16 | Santrfor | Hırvatistan | HAZ 2027 | ||
| Gabriel Proleta | - | - | 18 | Stoper | Hırvatistan | - | ||
| Sven Lovrić | - | - | 17 | Sol bek, sol orta saha | Hırvatistan | - | ||
| Karlo Zirdum | - | - | 16 | Stoper | Hırvatistan | HAZ 2027 | ||
| Luka Radić | - | - | 16 | Sağ bek, defansif orta saha | Hırvatistan | HAZ 2026 | ||
| Niko Beroš | - | - | 17 | Sol bek | Hırvatistan | HAZ 2026 | ||
| Ivano Safundžić | - | - | 16 | Kanat | Hırvatistan | HAZ 2026 | ||
| Fran Kramarić | - | - | 15 | Sağ bek | Hırvatistan | OCA 2028 | ||
| Roko Kapitanović | - | - | 16 | Defansif orta saha | Hırvatistan | OCA 2026 | ||
| Luka Kadić | - | - | 17 | Sağ bek | Hırvatistan | HAZ 2026 | ||
| Marin Delić | - | - | 17 | Santrfor | Hırvatistan | - | ||
| Roko Markulin | - | - | 17 | Kanat | Hırvatistan | OCA 2026 | ||
| Luka Križić | - | - | 17 | Kaleci | Hırvatistan | - | ||
| Roko Smoje | - | - | 16 | Stoper | Hırvatistan | - | ||
| Karlo Božić | - | - | 16 | Kanat, santrfor | Hırvatistan | - | ||
| Frane Mrkić | - | - | 17 | Defansif orta saha | Hırvatistan | HAZ 2026 | ||
| Gabrijel Kovačević | - | - | 17 | Kaleci | Hırvatistan | - | ||
| Josip Burić | - | - | 17 | Kaleci | Hırvatistan | - | ||
| Leon Oroz | - | - | 17 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | Bosna-Hersek | HAZ 2027 | ||
| Pavao Herceg | - | - | 16 | Stoper, defansif orta saha | Hırvatistan | - | ||
| Petar Krišto | - | - | 16 | Kaleci | Hırvatistan | - | ||
| Ivan Jurčić | - | - | 17 | Sağ kanat, santrfor | Hırvatistan | - | ||
| Ayoub Makhfaoui | - | - | 18 | Ofansif orta saha | Fransa | HAZ 2029 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %63 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 38 oyuncu üzerinden.
GNK Dinamo Zagreb - Croatian First League karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
GNK Dinamo Zagreb Croatian First League ortalaması · GNK Dinamo Zagreb hepsinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
GNK Dinamo Zagreb maaşları, 2026/27
GNK Dinamo Zagreb kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
GNK Dinamo Zagreb kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺1.075.892.513 (haftada ₺20.690.241) ve kadro 80 oyuncudan oluşuyor. 80 oyuncudan 38 tanesinin maaşı elimizde.
GNK Dinamo Zagreb kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
GNK Dinamo Zagreb kulübünün en çok kazanan oyuncusu Ismaël Bennacer; haftada ₺7.642.440 alıyor.
GNK Dinamo Zagreb kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
GNK Dinamo Zagreb kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺869.148 kazanıyor; maaşı elimizde olan 21 oyuncu üzerinden. Medyan ₺516.028. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
GNK Dinamo Zagreb hangi ligde oynuyor?
GNK Dinamo Zagreb, Croatian First League liginde oynuyor. Croatian First League, Hırvatistan futbol liglerinin en üst seviyesidir.













