
Santa Clara 2026/27 - zarobki zawodników
Primeira Liga · najlepiej zarabiający Guilherme Romão z pensją 26 312 zł tygodniowo · zobacz transfery Santa Clara
Mamy zarobki 66 z 77 zawodników. Średnia obejmuje 18 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Guilherme Romão | 26 312 zł | 1 368 224 zł | 27 | D/WB L | Brazylia | ||
| Andrey | 12 650 zł | 657 800 zł | 23 | DM, AM C | Brazylia | ||
| Darlan Mendes | 12 144 zł | 631 488 zł | 27 | DM | Brazylia | ||
| Gonçalo Paciência | 11 132 zł | 578 864 zł | 30 | ST | Portugalia | ||
| Lucas Soares | 10 120 zł | 526 240 zł | 27 | D/WB/AM R | Brazylia | ||
| MT | 9614 zł | 499 928 zł | 24 | D LC, M L | Brazylia | ||
| Pedro Ferreira | 9108 zł | 473 616 zł | 27 | DM | Portugalia | ||
| Brenner | 7590 zł | 394 680 zł | 23 | AM RL | Brazylia | ||
| Vinicius Lopes | 7590 zł | 394 680 zł | 26 | AM RL, ST | Brazylia | ||
| Diogo Calila | 7084 zł | 368 368 zł | 26 | D/WB/M R | Mozambik | ||
| Welinton Torrão | 7084 zł | 368 368 zł | 26 | AM R, ST | Brazylia | ||
| Evertow | 5111 zł | 265 751 zł | 18 | D C | Brazylia | ||
| Luis Fernando | 5060 zł | 263 120 zł | 20 | AM RLC, F C | Brazylia | ||
| Lucas França | 5060 zł | 263 120 zł | 29 | GK | Brazylia | ||
| Gabriel Soto | 5009 zł | 260 489 zł | 18 | AM LC | Peru | ||
| Henrique Silva | 4741 zł | 246 543 zł | 19 | D C, DM | Brazylia | ||
| José Tavares | 4726 zł | 245 754 zł | 22 | DM | Republika Zielonego Przylądka | ||
| Pedro Pacheco | 4048 zł | 210 496 zł | 28 | D C | Portugalia | ||
| Vitinho | 3815 zł | 198 392 zł | 22 | AM LC | Brazylia | ||
| Rodrigo Mendes | 3795 zł | 197 340 zł | 20 | D C, DM | Portugalia | ||
| Andrey | 3785 zł | 196 814 zł | 19 | AM C | Brazylia | ||
| João Costa | 3765 zł | 195 761 zł | 25 | ST | Portugalia | ||
| Sidney Lima | 3036 zł | 157 872 zł | 28 | D RC | Brazylia | ||
| Cristian (Cristian de Lima) | 3026 zł | 157 346 zł | 23 | GK | Brazylia | ||
| Danilo Lucas | 2975 zł | 154 715 zł | 19 | D C | Brazylia | ||
| Daniel Silva | 2758 zł | 143 400 zł | 21 | ST | Brazylia | ||
| Adriel Moraes | 2692 zł | 139 980 zł | 19 | AM RL | Brazylia | ||
| Winilson Lopes | 2672 zł | 138 927 zł | 18 | D/WB/AM R | Wyspy Świętego Tomasza i Książęca | ||
| Henzo | 2555 zł | 132 876 zł | 17 | D C | Brazylia | ||
| Isaac | 2505 zł | 130 244 zł | 21 | DM | Brazylia | ||
| Fredy | 2439 zł | 126 824 zł | 19 | AM L | Portugalia | ||
| Seydou Fofana | 2434 zł | 126 561 zł | 17 | DM | Burkina Faso | ||
| Italo | 2287 zł | 118 930 zł | 21 | D C | Brazylia | ||
| Gonçalo Antunes | 2166 zł | 112 615 zł | 19 | AM RL | Portugalia | ||
| Luís Eduardo | 2135 zł | 111 037 zł | 20 | D C | Brazylia | ||
| Jaime Medeiros | 2014 zł | 104 722 zł | 17 | DM | Portugalia | ||
| Fernando Cabido | 1999 zł | 103 932 zł | 18 | ST | Portugalia | ||
| Edgar Antunes | 1943 zł | 101 038 zł | 18 | D/WB R | Portugalia | ||
| Carlos Amaral | 1933 zł | 100 512 zł | 19 | D C | Portugalia | ||
| Sorriso | 1837 zł | 95 513 zł | 19 | AM RL, ST | Brazylia | ||
| Leandro Matos | 1695 zł | 88 145 zł | 19 | GK | Brazylia | ||
| Rodrigo Cunha | 1609 zł | 83 672 zł | 20 | AM RC | Portugalia | ||
| Tiago Duarte | 1508 zł | 78 410 zł | 21 | AM RL | Portugalia | ||
| Luiz Otávio | 1478 zł | 76 831 zł | 18 | AM RL, ST | Brazylia | ||
| Melvin | 1427 zł | 74 200 zł | 21 | AM RL, ST | Portugalia | ||
| Mamedio | 1427 zł | 74 200 zł | 18 | D C | Brazylia | ||
| Martim Madeira | 1311 zł | 68 148 zł | 19 | AM C | Portugalia | ||
| André Cunha | 1311 zł | 68 148 zł | 19 | AM RL | Portugalia | ||
| Diego Tavares | 1311 zł | 68 148 zł | 19 | DM | Portugalia | ||
| Ayrton Figueira | 1311 zł | 68 148 zł | 20 | AM R | Portugalia | ||
| José Vieira | 1311 zł | 68 148 zł | 20 | AM RL | Brazylia | ||
| Leonardo Ponte | 1311 zł | 68 148 zł | 20 | M C | Portugalia | ||
| Tiago Ribeiro | 1311 zł | 68 148 zł | 18 | GK | Portugalia | ||
| Murilo Oncken | 1311 zł | 68 148 zł | 19 | AM L | Brazylia | ||
| Tiago Queiroz | 1290 zł | 67 096 zł | 19 | AM C | Portugalia | ||
| William Cristóvão | 1139 zł | 59 202 zł | 17 | DM | Portugalia | ||
| Suaibo Jassi | 1123 zł | 58 413 zł | 19 | D/WB R | Gwinea Bissau | ||
| Osvaldo Miranda | 1093 zł | 56 834 zł | 21 | AM RL, ST | Republika Zielonego Przylądka | ||
| Isaac Nascimento | 1093 zł | 56 834 zł | 17 | D/WB R | Brazylia | ||
| Ryan Pablo | 1093 zł | 56 834 zł | 17 | AM/F C | Brazylia | ||
| Jean Koffi | 1093 zł | 56 834 zł | 17 | WB L | Côte d’Ivoire | ||
| João Vilela | 1093 zł | 56 834 zł | 18 | D/WB R | Brazylia | ||
| Evandro Luz | 1093 zł | 56 834 zł | 18 | AM RL | Portugalia | ||
| Artur Fernandes | 1093 zł | 56 834 zł | 18 | GK | Portugalia | ||
| Léo Jacó | 850 zł | 44 204 zł | 20 | AM R, ST | Brazylia | ||
| Yan Feres | 820 zł | 42 625 zł | 18 | D C | Brazylia | ||
| Rodrigo Nascimento | - | - | 18 | D/WB L | Portugalia | ||
| Vital Maia | - | - | 18 | AM L | Portugalia | ||
| Caixeta | - | - | 18 | AM LC | Brazylia | ||
| Martim Coelho | - | - | 16 | GK | Portugalia | ||
| Pedro Jesus | - | - | 17 | D C | Brazylia | ||
| José Franco | - | - | 18 | D/WB L | Portugalia | ||
| João Vieira | - | - | 18 | D C | Portugalia | ||
| Xavier Almeida | - | - | 18 | AM C | Portugalia | ||
| Diogo Rodrigues | - | - | 17 | D/WB RL | Portugalia | ||
| José Roxo | - | - | 17 | GK | Portugalia | ||
| Leonardo Teixeira | - | - | 18 | D C | Portugalia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 30% budżetu płacowego, spośród 66 zawodników, których zarobki znamy.
Santa Clara na tle Primeira Liga
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Santa Clara średnia Primeira Liga · Santa Clara płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Santa Clara, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Santa Clara w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Santa Clara w sezonie 2026/27 wynosi 12 752 900 zł rocznie (245 248 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 77 zawodników. Mamy zarobki 66 z 77 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Santa Clara?
Guilherme Romão jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Santa Clara — 26 312 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Santa Clara?
Zawodnik klubu Santa Clara w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 8217 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 18, których zarobki znamy. Mediana wynosi 7337 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Santa Clara?
Santa Clara gra w rozgrywkach Primeira Liga. Primeira Liga (Portugalia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Primeira Liga











