SALARYSPORT
★ 0
Rotherham United crest

Rotherham United 2026/27 - zarobki zawodników

League Two · najlepiej zarabiający Paul Mullin z pensją 56 650 zł tygodniowo · zobacz transfery Rotherham United · Zarobki wszech czasów · Finanse

TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY472 tys zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY 24,5 mln zł
LICZEBNOŚĆ KADRY40
TRENER 20 tys zł Matt Hamshaw
ŚREDNIA TYGODNIOWA, 22+ 19 tys zł

Na co idą pieniądze

Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej

Bramkarze
39 784 zł · 8%
Obrońcy
169 409 zł · 36%
Pomocnicy
67 851 zł · 14%
Napastnicy
195 005 zł · 41%

Zarobki kadry

Zarobki kadry klubu Rotherham United, 2026/27. Można sortować według zawodnika, wieku oraz zarobków tygodniowych i rocznych.
Obserwuj ZAWODNIK TYGODNIOWO ▼ ROCZNIE WIEK POZYCJA KRAJ WYGASA PORÓWNAJ
Paul Mullin
56 650 zł
2 945 800 zł 30 Napastnik Anglia CZE 2027
Tom Bradshaw
41 200 zł
2 142 400 zł 32 Ofensywny pomocnik, napastnik Walia CZE 2026
Julian Eyestone
26 265 zł
1 365 780 zł 19 Bramkarz Stany Zjednoczone CZE 2031
Brandon Cover
23 175 zł
1 205 100 zł 21 Prawy obrońca, defensywny pomocnik Jamajka CZE 2027
Ar'jany Martha
23 175 zł
1 205 100 zł 21 Lewy wahadłowy, skrzydłowy Curaçao CZE 2028
Denzel Hall
22 660 zł
1 178 320 zł 24 Środkowy obrońca Holandia CZE 2028
Jamal Baptiste
21 115 zł
1 097 980 zł 21 Środkowy obrońca Anglia CZE 2028
Joe Rafferty
21 115 zł
1 097 980 zł 31 Środkowy obrońca Irlandia CZE 2026
Kian Spence
20 600 zł
1 071 200 zł 24 Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik Anglia CZE 2027
Klaidi Lolos
20 600 zł
1 071 200 zł 24 Ofensywny pomocnik, napastnik Grecja CZE 2028
Aaron Nemane
18 025 zł
937 300 zł 27 Prawy wahadłowy, prawy skrzydłowy Anglia CZE 2027
Daniel Gore
17 510 zł
910 520 zł 20 Defensywny pomocnik Anglia CZE 2026
Emmanuel Adegboyega
16 995 zł
883 740 zł 21 Środkowy obrońca Irlandia CZE 2027
Jamie Jellis
15 965 zł
830 180 zł 24 Ofensywny pomocnik Anglia CZE 2027
Marvin Kaleta
14 935 zł
776 620 zł 20 Prawy obrońca Anglia CZE 2027
Ossama Ashley
14 420 zł
749 840 zł 24 Defensywny pomocnik Anglia CZE 2026
Fábio Tavares
11 845 zł
615 940 zł 24 Skrzydłowy, napastnik Anglia CZE 2026
Gabriele Biancheri
11 330 zł
589 160 zł 18 Lewy skrzydłowy, napastnik Walia CZE 2027
Josh Austerfield
10 815 zł
562 380 zł 23 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Anglia CZE 2026
Lenny Agbaire
10 300 zł
535 600 zł 20 Środkowy obrońca Szkocja CZE 2028
Ted Cann
8240 zł
428 480 zł 24 Bramkarz Anglia CZE 2027
Sonny Aljofree
8240 zł
428 480 zł 20 Środkowy obrońca Anglia CZE 2027
Hamish Douglas
3760 zł
195 494 zł 20 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Anglia CZE 2027
Ewan Otoo
3399 zł
176 748 zł 22 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik, środkowy pomocnik Szkocja MAJ 2026
Kieran Ngwenya
3090 zł
160 680 zł 22 Środkowy obrońca Malawi MAJ 2026
George Sebine
2524 zł
131 222 zł 18 Napastnik Anglia CZE 2026
Cohen Lee
2472 zł
128 544 zł 18 Defensywny pomocnik Anglia CZE 2026
George Giwa
2266 zł
117 832 zł 18 Napastnik Anglia CZE 2026
Ben Childs
2034 zł
105 781 zł 16 Bramkarz Anglia CZE 2027
Ben Scothern
2034 zł
105 781 zł 17 Środkowy obrońca Anglia CZE 2026
Cairo Hazell
1983 zł
103 103 zł 16 Lewy obrońca Anglia CZE 2026
Harrison Duncan
1725 zł
89 713 zł 17 Środkowy obrońca Anglia CZE 2026
Hayden Blow
1725 zł
89 713 zł 17 Bramkarz Anglia CZE 2026
Harry Tchekwa
1725 zł
89 713 zł 16 Napastnik Anglia CZE 2026
Louis Bassett
1519 zł
79 001 zł 17 Bramkarz Anglia CZE 2026
Max Truswell
1468 zł
76 323 zł 17 Prawy obrońca Anglia CZE 2026
Morgan Clarke
1468 zł
76 323 zł 16 Środkowy pomocnik Anglia CZE 2027
Micah Lewens
1468 zł
76 323 zł 17 Prawy obrońca Anglia CZE 2026
Tobey Downing
1107 zł
57 577 zł 16 Środkowy pomocnik Anglia CZE 2027
Tom Renshaw
1107 zł
57 577 zł 17 Środkowy obrońca Anglia CZE 2026

Zarobki a wiek

Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody

57 tys zł 37 tys zł 19 tys zł 0
1722273136
WIEK

Piramida zarobków kadry

Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie

ZAWODNICY ZAROBKI TYGODNIOWE UDZIAŁ W BUDŻECIE
18
Poniżej 5 tys zł
8%
2
5 tys zł-10 tys zł
3%
17
10 tys zł-26 tys zł
62%
2
26 tys zł-52 tys zł
14%
1
52 tys zł-129 tys zł
12%

Pięciu najlepiej zarabiających bierze 36% budżetu płacowego, spośród 40 zawodników, których zarobki znamy.

Rotherham United na tle League Two

Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Obrońcy 6
13 tys zł + 9%
Pomocnicy 4
12 tys zł -7%
Napastnicy 7
26 tys zł + 74%

Rotherham United średnia League Two · Rotherham United płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 3. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.

Wygasające kontrakty

Kiedy kończą się obecne kontrakty

2026
20 zawodników
2027
14 zawodników
2028
5 zawodników
2031
1 zawodnik

Najczęstsze pytania

Zarobki Rotherham United, 2026/27

Ile wynosi budżet płacowy klubu Rotherham United w sezonie 2026/27?

Łączny budżet płacowy klubu Rotherham United w sezonie 2026/27 wynosi 24 546 548 zł rocznie (472 049 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 40 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 40 zawodników kadry.

Kto zarabia najwięcej w klubie Rotherham United?

Paul Mullin jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Rotherham United — 56 650 zł tygodniowo.

Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Rotherham United?

Zawodnik klubu Rotherham United w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 19 189 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 14, których zarobki znamy. Mediana wynosi 16 995 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.

W jakiej lidze gra Rotherham United?

Rotherham United gra w rozgrywkach League Two. League Two (Anglia) to 4. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.

Kluby o podobnym budżecie płacowym

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.