SALARYSPORT
★ 0
ROTHERHAM UNITED · NAPASTNIK · 30 LAT · ENGLAND

Paul Mullin - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze

Paul Mullin zarabia 56 650 zł tygodniowo i 2 945 800 zł rocznie w klubie Rotherham United. Paul Mullin zarobił 9 332 830 zł z pensji w trakcie kariery. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2027.

PENSJA TYGODNIOWA 56 650 zł
PENSJA ROCZNA 2,9 mln zł
ZAROBKI W KARIERZE 9,3 mln zł
WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU CZE 2027

Top 0,8% zawodników ligi League Two.

Zarobki w czasie

Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję

2 tys zł 2017
4 tys zł 2018
4 tys zł 2019
4 tys zł 2020
4 tys zł 2021
20 tys zł 2022
25 tys zł 2023
30 tys zł 2024
30 tys zł 2025
57 tys zł 2026
57 tys zł 2027

Historia kontraktów

Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie
ROKPENSJA TYGODNIOWAPENSJA ROCZNAKLUB LIGAPOZYCJAWIEK WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU
2027 56 650 zł 2 945 800 zł Rotherham United League Two Napastnik 30 30 czerwca 2027
2026 56 650 zł 2 945 800 zł Bradford City League One Napastnik 30 30 czerwca 2027
2025 29 870 zł 1 553 240 zł Bradford City League One Napastnik 30 30 czerwca 2025
2024 29 870 zł 1 553 240 zł Wrexham Championship Napastnik 28 30 czerwca 2027
2023 24 720 zł 1 285 440 zł Wrexham Championship Napastnik 27 30 czerwca 2025
2022 19 570 zł 1 017 640 zł Wrexham Championship Napastnik 26 30 czerwca 2024
2021 4120 zł 214 240 zł Cambridge United League One Napastnik 25 30 czerwca 2021
2020 4120 zł 214 240 zł Cambridge United League One Ofensywny pomocnik, napastnik 24 31 maja 2020
2019 4120 zł 214 240 zł Tranmere Rovers League Two Ofensywny pomocnik, napastnik 23 30 czerwca 2020
2018 4120 zł 214 240 zł Swindon Town League Two Ofensywny pomocnik, napastnik 22 30 czerwca 2019
2017 2318 zł 120 510 zł Morecambe National League Prawy skrzydłowy, napastnik 21 29 czerwca 2017

Oś czasu kontraktów

Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia

2318 zł/tyg
4120 zł/tyg
18-21
19 570 zł/tyg
24 720 zł/tyg
29 870 zł/tyg
24-25
56 650 zł/tyg
26-27
2017202120242028

Ranking zarobków w klubie Rotherham United

Paul Mullin jest 1. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze

Paul Mullin
56 650 zł
Tom Bradshaw
41 200 zł
Jamal Baptiste
21 115 zł
Joe Rafferty
21 115 zł
Jamie Jellis
15 965 zł
Ossama Ashley
14 420 zł
Josh Austerfield
10 815 zł
Ted Cann
8240 zł

Skumulowane zarobki w karierze

Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję

121 tys zł 2017
335 tys zł 2018
549 tys zł 2019
763 tys zł 2020
977 tys zł 2021
2 mln zł 2022
3,3 mln zł 2023
4,8 mln zł 2024
6,4 mln zł 2025
9,3 mln zł 2026

Najczęściej zadawane pytania

Paul Mullin, Rotherham United

Ile Paul Mullin zarabia tygodniowo?

Paul Mullin zarabia 56 650 zł tygodniowo w klubie Rotherham United.

Jakie są roczne zarobki Paul Mullin?

Roczna pensja Paul Mullin wynosi 2 945 800 zł.

Jaki jest majątek Paul Mullin?

Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Paul Mullin zarobił 9 332 830 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.

Kiedy wygasa kontrakt Paul Mullin?

Obecny kontrakt Paul Mullin z klubem Rotherham United wygasa 30 czerwca 2027.

Na jakiej pozycji gra Paul Mullin?

Paul Mullin gra jako napastnik w klubie Rotherham United w lidze League Two.

Ile lat ma Paul Mullin?

Paul Mullin ma 30 lat.

Inni zawodnicy klubu Rotherham United

BUDŻET PŁACOWY Rotherham United →

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.