
Tranmere Rovers 2026/27 - zarobki zawodników
League Two · najlepiej zarabiający Will Vaulks z pensją 37 370 zł tygodniowo · zobacz transfery Tranmere Rovers
Mamy zarobki wszystkich 28 zawodników kadry. Średnia obejmuje 19 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Will Vaulks | 37 370 zł | 1 943 240 zł | 31 | DM | Walia | ||
| Jacob Slater | 15 655 zł | 814 060 zł | 20 | D/WB L | Irlandia | ||
| Jack Barrett | 15 655 zł | 814 060 zł | 23 | GK | Anglia | ||
| Joe Ironside | 15 655 zł | 814 060 zł | 31 | ST | Anglia | ||
| Lewis Warrington | 15 150 zł | 787 800 zł | 22 | DM | Anglia | ||
| Nathan Smith | 14 645 zł | 761 540 zł | 29 | D C | Anglia | ||
| Tom Conlon | 13 130 zł | 682 760 zł | 29 | DM | Anglia | ||
| Sam Finley | 13 130 zł | 682 760 zł | 32 | DM | Anglia | ||
| Charlie Whitaker | 12 120 zł | 630 240 zł | 21 | AM RLC | Anglia | ||
| Courtney Baker-Richardson | 12 120 zł | 630 240 zł | 29 | ST | Anglia | ||
| James Plant | 10 605 zł | 551 460 zł | 21 | WB/AM RL | Anglia | ||
| Jordan Turnbull | 10 605 zł | 551 460 zł | 30 | D C | Anglia | ||
| Joel Senior | 10 605 zł | 551 460 zł | 26 | D/WB RL, M R | Anglia | ||
| Jordan Davies | 10 605 zł | 551 460 zł | 26 | DM, AM C | Walia | ||
| Luke McGee | 10 100 zł | 525 200 zł | 29 | GK | Anglia | ||
| Lee O'Connor | 10 100 zł | 525 200 zł | 24 | D R, DM | Irlandia | ||
| Max Dickov | 9595 zł | 498 940 zł | 23 | AM RL, ST | Anglia | ||
| Patrick Brough | 9090 zł | 472 680 zł | 29 | D LC | Anglia | ||
| Bobby Faulkner | 7575 zł | 393 900 zł | 20 | D C | Anglia | ||
| Connor Jennings | 7070 zł | 367 640 zł | 33 | AM RLC, F C | Anglia | ||
| Harrison Male | 6060 zł | 315 120 zł | 24 | GK | Anglia | ||
| Joe Murphy | 5555 zł | 288 860 zł | 43 | GK | Irlandia | ||
| Dylan Jones | 4394 zł | 228 462 zł | 19 | ST | Anglia | ||
| Billy Blacker | 3737 zł | 194 324 zł | 19 | M C | Anglia | ||
| Charlie Veevers | 3434 zł | 178 568 zł | 20 | AM C | Anglia | ||
| Olly Scott | 3333 zł | 173 316 zł | 24 | D/WB L | Anglia | ||
| Jack McEvilly | 2576 zł | 133 926 zł | 18 | D C | Anglia | ||
| William Tamen | 1919 zł | 99 788 zł | 19 | D C | Anglia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 34% budżetu płacowego, spośród 28 zawodników, których zarobki znamy.
Tranmere Rovers na tle League Two
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Tranmere Rovers średnia League Two · Tranmere Rovers płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Tranmere Rovers, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Tranmere Rovers w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Tranmere Rovers w sezonie 2026/27 wynosi 15 162 524 zł rocznie (291 587 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 28 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 28 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Tranmere Rovers?
Will Vaulks jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Tranmere Rovers — 37 370 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Tranmere Rovers?
Zawodnik klubu Tranmere Rovers w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 12 085 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 19, których zarobki znamy. Mediana wynosi 10 605 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Tranmere Rovers?
Tranmere Rovers gra w rozgrywkach League Two. League Two (Anglia) to 4. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły League Two



















