
Tranmere Rovers 2026/27 - spelerssalarissen
League Two · grootverdiener Will Vaulks met €8.658 per week · bekijk de transfers van Tranmere Rovers
We hebben van alle 28 spelers in de selectie een salaris. Het gemiddelde is berekend over de 19 spelers van 22 jaar of ouder van wie we een salaris hebben.
Waar het geld heen gaat
Aandeel in de weekloonlast per linie · 4 spelers bestrijken twee linies en tellen in elke voor de helft mee
Salarissen van de selectie
| Volgen | SPELER | PER WEEK ▼ | PER JAAR | LEEFTIJD | POSITIE | LAND | VERGELIJKEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Will Vaulks | €8.658 | €450.216 | 31 | DM | Wales | ||
| Jacob Slater | €3.627 | €188.604 | 20 | D/WB L | Ierland | ||
| Jack Barrett | €3.627 | €188.604 | 23 | GK | Engeland | ||
| Joe Ironside | €3.627 | €188.604 | 31 | ST | Engeland | ||
| Lewis Warrington | €3.510 | €182.520 | 22 | DM | Engeland | ||
| Nathan Smith | €3.393 | €176.436 | 29 | D C | Engeland | ||
| Tom Conlon | €3.042 | €158.184 | 29 | DM | Engeland | ||
| Sam Finley | €3.042 | €158.184 | 32 | DM | Engeland | ||
| Charlie Whitaker | €2.808 | €146.016 | 21 | AM RLC | Engeland | ||
| Courtney Baker-Richardson | €2.808 | €146.016 | 29 | ST | Engeland | ||
| James Plant | €2.457 | €127.764 | 21 | WB/AM RL | Engeland | ||
| Jordan Turnbull | €2.457 | €127.764 | 30 | D C | Engeland | ||
| Joel Senior | €2.457 | €127.764 | 26 | D/WB RL, M R | Engeland | ||
| Jordan Davies | €2.457 | €127.764 | 26 | DM, AM C | Wales | ||
| Luke McGee | €2.340 | €121.680 | 29 | GK | Engeland | ||
| Lee O'Connor | €2.340 | €121.680 | 24 | D R, DM | Ierland | ||
| Max Dickov | €2.223 | €115.596 | 23 | AM RL, ST | Engeland | ||
| Patrick Brough | €2.106 | €109.512 | 29 | D LC | Engeland | ||
| Bobby Faulkner | €1.755 | €91.260 | 20 | D C | Engeland | ||
| Connor Jennings | €1.638 | €85.176 | 33 | AM RLC, F C | Engeland | ||
| Harrison Male | €1.404 | €73.008 | 24 | GK | Engeland | ||
| Joe Murphy | €1.287 | €66.924 | 43 | GK | Ierland | ||
| Dylan Jones | €1.018 | €52.931 | 19 | ST | Engeland | ||
| Billy Blacker | €866 | €45.022 | 19 | M C | Engeland | ||
| Charlie Veevers | €796 | €41.371 | 20 | AM C | Engeland | ||
| Olly Scott | €772 | €40.154 | 24 | D/WB L | Engeland | ||
| Jack McEvilly | €597 | €31.028 | 18 | D C | Engeland | ||
| William Tamen | €445 | €23.119 | 19 | D C | Engeland | ||
Salaris en leeftijd
Elke stip is een speler - linksboven duur en jong
Salarispiramide van de selectie
Spelers per salarisschaal, afgezet tegen hun aandeel in de loonlast
De 5 grootverdieners nemen 34% van het salarisbudget, over de 28 spelers van wie we een salaris hebben.
Tranmere Rovers tegen League Two
Gemiddeld weeksalaris per linie, deze selectie tegen de competitie - over spelers van 22 jaar of ouder van wie we een salaris hebben
Tranmere Rovers gemiddelde League Two · Tranmere Rovers betaalt in 1 van de 4 boven het competitiegemiddelde. Het getal naast elk label zijn de spelers waarover het clubgemiddelde is berekend.
Aflopende contracten
Wanneer de huidige contracten aflopen
Veelgestelde vragen
Salarissen Tranmere Rovers, 2026/27
Hoe hoog is het salarisbudget van Tranmere Rovers in 2026/27?
Het totale salarisbudget van Tranmere Rovers in 2026/27 is €3.512.902 per jaar (€67.556 per week) voor een selectie van 28 spelers. We hebben van alle 28 spelers in de selectie een salaris.
Wie is de grootverdiener van Tranmere Rovers?
Will Vaulks is de bestbetaalde speler van Tranmere Rovers, met €8.658 per week.
Wat is het gemiddelde spelerssalaris bij Tranmere Rovers?
Een speler van Tranmere Rovers van 22 jaar of ouder verdient in 2026/27 gemiddeld €2.800 per week, over de 19 van wie we een salaris hebben. De mediaan is €2.457. De selectielijst hieronder loopt door tot jeugdleeftijd, dus het gemiddelde geldt alleen voor senioren.
In welke competitie speelt Tranmere Rovers?
Tranmere Rovers speelt in de League Two. League Two (Engeland) is niveau 4 van het voetbal.
Andere clubs in de League Two



















