
Rochdale 2026/27 - spelerssalarissen
League Two · grootverdiener Nils Ramming met €9.243 per week · bekijk de transfers van Rochdale
We hebben van alle 33 spelers in de selectie een salaris. Het gemiddelde is berekend over de 21 spelers van 22 jaar of ouder van wie we een salaris hebben.
Waar het geld heen gaat
Aandeel in de weekloonlast per linie · 5 spelers bestrijken twee linies en tellen in elke voor de helft mee
Salarissen van de selectie
| Volgen | SPELER | PER WEEK ▼ | PER JAAR | LEEFTIJD | POSITIE | LAND | VERGELIJKEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nils Ramming | €9.243 | €480.636 | 18 | GK | Zweden | ||
| Kaiden Wilson | €8.190 | €425.880 | 19 | D C | Engeland | ||
| Jonny Smith | €4.797 | €249.444 | 27 | AM RL | Engeland | ||
| Laurence Maguire | €3.510 | €182.520 | 28 | D C | Engeland | ||
| Sam Sherring | €3.042 | €158.184 | 25 | D C | Engeland | ||
| Bryant Akono Bilongo | €2.925 | €152.100 | 23 | D LC | Engeland | ||
| Baba Adeeko | €2.925 | €152.100 | 22 | DM | Ierland | ||
| Devante Rodney | €2.808 | €146.016 | 27 | AM/F C | Engeland | ||
| Cian Hayes | €2.808 | €146.016 | 22 | AM RL | Ierland | ||
| Dajaune Brown | €2.808 | €146.016 | 19 | AM/F C | Engeland | ||
| Ed Francis | €2.691 | €139.932 | 25 | DM | Engeland | ||
| Joe Pritchard | €2.457 | €127.764 | 28 | WB RL, AM RLC | Engeland | ||
| Zain Silcott-Duberry | €2.340 | €121.680 | 20 | AM RL | Engeland | ||
| Luke Hannant | €2.340 | €121.680 | 31 | WB RL, AM RLC | Engeland | ||
| Mani Dieseruvwe | €2.223 | €115.596 | 30 | ST | Engeland | ||
| Ethan Ebanks-Landell | €1.521 | €79.092 | 32 | D C | Engeland | ||
| Harvey Gilmour | €1.404 | €73.008 | 26 | DM, M LC | Engeland | ||
| Ian Henderson | €1.076 | €55.973 | 40 | AM/F C | Engeland | ||
| Dan Moss | €1.076 | €55.973 | 24 | D RC | Engeland | ||
| Anthony Mancini | €1.053 | €54.756 | 24 | AM RLC | Frankrijk | ||
| Casey Pettit | €1.030 | €53.539 | 22 | DM | Engeland | ||
| Jake Burger | €948 | €49.280 | 20 | AM C | Engeland | ||
| Bryce Hosannah | €924 | €48.064 | 26 | D/WB R | Engeland | ||
| Ryan East | €819 | €42.588 | 26 | DM, AM C | Engeland | ||
| Sam Waller | €784 | €40.763 | 21 | GK | Engeland | ||
| Tobi Adebayo-Rowling | €702 | €36.504 | 28 | D/WB/M R | Engeland | ||
| Sam Beckwith | €702 | €36.504 | 23 | D LC | Engeland | ||
| Corey Edwards | €532 | €27.682 | 18 | DM, AM C | Engeland | ||
| Tom Myles | €480 | €24.944 | 19 | GK | Engeland | ||
| Jake Spaven | €480 | €24.944 | 18 | GK | Engeland | ||
| Jacob Rae | €176 | €9.126 | 17 | M C | Engeland | ||
| Somtobenna Chukwugbo | €176 | €9.126 | 17 | ST | Engeland | ||
| Will Handley | €176 | €9.126 | 17 | GK | Engeland | ||
Salaris en leeftijd
Elke stip is een speler - linksboven duur en jong
Salarispiramide van de selectie
Spelers per salarisschaal, afgezet tegen hun aandeel in de loonlast
De 5 grootverdieners nemen 42% van het salarisbudget, over de 33 spelers van wie we een salaris hebben.
Rochdale tegen League Two
Gemiddeld weeksalaris per linie, deze selectie tegen de competitie - over spelers van 22 jaar of ouder van wie we een salaris hebben
Rochdale gemiddelde League Two · Rochdale betaalt in allemaal onder het competitiegemiddelde. Het getal naast elk label zijn de spelers waarover het clubgemiddelde is berekend.
Aflopende contracten
Wanneer de huidige contracten aflopen
Veelgestelde vragen
Salarissen Rochdale, 2026/27
Hoe hoog is het salarisbudget van Rochdale in 2026/27?
Het totale salarisbudget van Rochdale in 2026/27 is €3.596.557 per jaar (€69.165 per week) voor een selectie van 33 spelers. We hebben van alle 33 spelers in de selectie een salaris.
Wie is de grootverdiener van Rochdale?
Nils Ramming is de bestbetaalde speler van Rochdale, met €9.243 per week.
Wat is het gemiddelde spelerssalaris bij Rochdale?
Een speler van Rochdale van 22 jaar of ouder verdient in 2026/27 gemiddeld €2.039 per week, over de 21 van wie we een salaris hebben. De mediaan is €2.223. De selectielijst hieronder loopt door tot jeugdleeftijd, dus het gemiddelde geldt alleen voor senioren.
In welke competitie speelt Rochdale?
Rochdale speelt in de League Two. League Two (Engeland) is niveau 4 van het voetbal.
Andere clubs in de League Two



















