Racing White Daring Molenbeek Brussels 2026/27 - spelerssalarissen
Belgian Challenger Pro League · grootverdiener Ali Loune met €4.095 per week
Waar het geld heen gaat
Aandeel in de weekloonlast per linie · 3 spelers bestrijken twee linies en tellen in elke voor de helft mee
Salarissen van de selectie
| Volgen | SPELER | PER WEEK ▼ | PER JAAR | LEEFTIJD | POSITIE | LAND | LOOPT AF | VERGELIJKEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ali Loune | €4.095 | €212.940 | 23 | Verdedigende middenvelder | Marokko | JUN 2028 | ||
| Guillaume Hubert | €3.744 | €194.688 | 31 | Keeper | België | JUN 2026 | ||
| Gaëtan Robail | €3.744 | €194.688 | 31 | Linksbuiten | Frankrijk | JUN 2026 | ||
| Tibo Persyn | €3.042 | €158.184 | 23 | Rechtsback | België | JUN 2027 | ||
| Usman Simbakoli | €2.925 | €152.100 | 23 | Spits | Centraal-Afrikaanse Republiek | JUN 2028 | ||
| Aiman Maurer | €2.925 | €152.100 | 20 | Aanvallende middenvelder | Marokko | JUN 2027 | ||
| Bill Lathouwers | €2.925 | €152.100 | 25 | Keeper | België | JUN 2026 | ||
| Jacob Montes | €2.457 | €127.764 | 26 | Aanvallende middenvelder | Nicaragua | JUN 2026 | ||
| Ilyes Ziani | €2.457 | €127.764 | 22 | Aanvallende middenvelder | Marokko | JUN 2026 | ||
| Kwasi Poku | €2.340 | €121.680 | 22 | Linksbuiten, spits | Canada | JUN 2027 | ||
| Kelvin Kargbo | €2.340 | €121.680 | 18 | Vleugelspeler | Engeland | JUN 2026 | ||
| Madiou Keita | €2.223 | €115.596 | 20 | Centrale verdediger | Guinee | JUN 2028 | ||
| Mats Lemmens | €2.223 | €115.596 | 23 | Centrale verdediger | België | JUN 2028 | ||
| Noah Dodeigne | €2.223 | €115.596 | 22 | Linksback | België | JUN 2026 | ||
| Valentín Adamo | €1.755 | €91.260 | 23 | Spits | Uruguay | JUN 2027 | ||
| Victor Barbosa | €1.755 | €91.260 | 18 | Linksback, centrale middenvelder | Nieuw-Zeeland | JUN 2027 | ||
| Djovkar Doudaev | €1.638 | €85.176 | 21 | Centrale verdediger | België | JUN 2026 | ||
| Mattéo Nkurunziza | €1.053 | €54.756 | 21 | Keeper | Burundi | JUN 2026 | ||
| Olivier Dumont | €1.023 | €53.174 | 23 | Verdedigende middenvelder | België | JUN 2027 | ||
| Francisco Montoro | €789 | €41.006 | 21 | Linksbuiten, spits | Argentinië | JUN 2029 | ||
| Bilal Sanhaji | €722 | €37.538 | 19 | Rechtsbuiten | België | JUN 2026 | ||
| Pjotr Kestens | €601 | €31.272 | 23 | Vleugelspeler | België | JUN 2026 | ||
| Angel Mouelhi | €576 | €29.933 | 19 | Linksbuiten, spits | Tunesië | JUN 2026 | ||
| Ilias Hafidi | €538 | €27.986 | 21 | Centrale verdediger | België | JUN 2026 | ||
| Zakaria El Kababri | €530 | €27.561 | 18 | Vleugelspeler | België | JUN 2026 | ||
| Guillaume Nkeng Metouke | €505 | €26.283 | 19 | Centrale verdediger | België | JUN 2026 | ||
| Laurestone Massala | €488 | €25.370 | 18 | Spits | België | JUN 2026 | ||
| Yacine Chaib | €483 | €25.127 | 20 | Linksback | Frankrijk | JUN 2027 | ||
| Lucien Delaigle | €447 | €23.241 | 21 | Centrale verdediger | Burundi | JUN 2026 | ||
| Oskar Šulcs | €438 | €22.754 | 18 | Rechtsback | Letland | JUN 2026 | ||
| Moussa El Moukhtari | €435 | €22.632 | 20 | Rechtsbuiten, spits | België | JUN 2026 | ||
| Yacouba Barry | €351 | €18.252 | 22 | Verdedigende middenvelder | Frankrijk | JUN 2027 | ||
| Andreas Simoens | €59 | €3.042 | 17 | Keeper | België | JUN 2026 | ||
| Adam Ouahabi | - | - | 17 | Verdedigende middenvelder, aanvallende middenvelder | België | JUN 2026 | ||
| Julian Redrupp | - | - | 19 | Centrale verdediger | Verenigde Staten | JUN 2026 | ||
| Mohamed Baghli | - | - | 18 | Linksbuiten, spits | België | JUN 2026 | ||
| Nino Di Mambro | - | - | 18 | Linksback | Frankrijk | JUN 2026 | ||
| Théo Pungu Mangala | - | - | 16 | Spits | België | JUN 2026 | ||
| Grégory Therssen | - | - | 18 | Rechtsback | België | JUN 2026 | ||
| Diogo Esteves Ribeiro | - | - | 17 | Linksbuiten, spits | België | JUN 2026 | ||
| Enzo Bagabo | - | - | 16 | Linksbuiten | België | JUN 2026 | ||
| Estéban Gonzalez Y Maria | - | - | 16 | Keeper | België | JUN 2026 | ||
| Ridvan Özdemir | - | - | 17 | Centrale verdediger | België | JUN 2026 | ||
| Jules Vande Gucht | - | - | 17 | Verdedigende middenvelder | België | JUN 2026 | ||
| Maely Tang | - | - | 16 | Linksback | België | JUN 2026 | ||
| Noah Ferrara Patricio | - | - | 17 | Aanvallende middenvelder | België | JUN 2026 | ||
| Ilias Belkacem | - | - | 16 | Centrale verdediger | België | JUN 2026 | ||
| Ibrahim Lamsayah | - | - | 19 | Keeper | Marokko | JUN 2026 | ||
| Adam Mekdad | - | - | 18 | Spits | België | JUN 2026 | ||
| Esin Topbag | - | - | 17 | Rechtsbuiten | België | JUN 2026 | ||
| Louis Cypers | - | - | 17 | Verdedigende middenvelder | België | JUN 2026 | ||
| Tom Moore | - | - | 18 | Linksbuiten, spits | België | JUN 2026 | ||
| Noah Goossens | - | - | 16 | Aanvallende middenvelder, spits | België | JUN 2026 | ||
| Ilhan Nguyên López | - | - | 17 | Centrale middenvelder | België | JUN 2026 | ||
| Yanis Crotoir | - | - | 16 | Keeper | België | JUN 2026 | ||
| Germain Sternotte | - | - | 17 | Linksbuiten | België | JUN 2026 | ||
| Liam Goutier | - | - | 16 | Centrale middenvelder | België | JUN 2026 | ||
| Alexandre Petitjean | - | - | 18 | Centrale verdediger | België | JUN 2026 | ||
| Nathan Itangishaka | - | - | 20 | Centrale verdediger, verdedigende middenvelder | België | JUN 2026 | ||
| Justin Bengui Joao | - | - | 20 | Keeper | Frankrijk | JUN 2028 | ||
| Joël-Anthony Keptoukoua | - | - | 17 | Vleugelspeler, spits | België | JUN 2027 | ||
| Esteban Espinosa | - | - | 22 | Centrale verdediger | Puerto Rico | JUN 2026 | ||
| Manoël Verhaeghe | - | - | 17 | Centrale verdediger | België | JUN 2026 | ||
| Walid Bouchmal | - | - | 19 | Linksbuiten | België | JUN 2026 | ||
| Imad Ghiouar | - | - | 17 | Verdedigende middenvelder | België | JUN 2026 | ||
Salaris en leeftijd
Elke stip is een speler - linksboven duur en jong
Salarispiramide van de selectie
Spelers per salarisschaal, afgezet tegen hun aandeel in de loonlast
De 5 grootverdieners nemen 33% van het salarisbudget, over de 33 spelers van wie we een salaris hebben.
Racing White Daring Molenbeek Brussels tegen Belgian Challenger Pro League
Gemiddeld weeksalaris per linie, deze selectie tegen de competitie - over spelers van 22 jaar of ouder van wie we een salaris hebben
Racing White Daring Molenbeek Brussels gemiddelde Belgian Challenger Pro League · Racing White Daring Molenbeek Brussels betaalt in 3 van de 4 boven het competitiegemiddelde. Het getal naast elk label zijn de spelers waarover het clubgemiddelde is berekend.
Aflopende contracten
Wanneer de huidige contracten aflopen
Veelgestelde vragen
Salarissen Racing White Daring Molenbeek Brussels, 2026/27
Hoe hoog is het salarisbudget van Racing White Daring Molenbeek Brussels in 2026/27?
Het totale salarisbudget van Racing White Daring Molenbeek Brussels in 2026/27 is €2.800.100 per jaar (€53.848 per week) voor een selectie van 65 spelers. We hebben van 33 van de 65 spelers een salaris.
Wie is de grootverdiener van Racing White Daring Molenbeek Brussels?
Ali Loune is de bestbetaalde speler van Racing White Daring Molenbeek Brussels, met €4.095 per week.
Wat is het gemiddelde spelerssalaris bij Racing White Daring Molenbeek Brussels?
Een speler van Racing White Daring Molenbeek Brussels van 22 jaar of ouder verdient in 2026/27 gemiddeld €2.394 per week, over de 15 van wie we een salaris hebben. De mediaan is €2.457. De selectielijst hieronder loopt door tot jeugdleeftijd, dus het gemiddelde geldt alleen voor senioren.
In welke competitie speelt Racing White Daring Molenbeek Brussels?
Racing White Daring Molenbeek Brussels speelt in de Belgian Challenger Pro League. Belgian Challenger Pro League (België) is de hoogste divisie van het voetbal.












