Racing White Daring Molenbeek Brussels 2026/27 - oyuncu maaşları
Belgian Challenger Pro League · en çok kazanan Ali Loune · ₺228.620 haftalık
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 3 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ali Loune | ₺228.620 | ₺11.888.240 | 23 | Defansif orta saha | Fas | HAZ 2028 | ||
| Guillaume Hubert | ₺209.024 | ₺10.869.248 | 31 | Kaleci | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Gaëtan Robail | ₺209.024 | ₺10.869.248 | 31 | Sol kanat | Fransa | HAZ 2026 | ||
| Tibo Persyn | ₺169.832 | ₺8.831.264 | 23 | Sağ bek | Belçika | HAZ 2027 | ||
| Usman Simbakoli | ₺163.300 | ₺8.491.600 | 23 | Santrfor | Orta Afrika Cumhuriyeti | HAZ 2028 | ||
| Aiman Maurer | ₺163.300 | ₺8.491.600 | 20 | Ofansif orta saha | Fas | HAZ 2027 | ||
| Bill Lathouwers | ₺163.300 | ₺8.491.600 | 25 | Kaleci | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Jacob Montes | ₺137.172 | ₺7.132.944 | 26 | Ofansif orta saha | Nikaragua | HAZ 2026 | ||
| Ilyes Ziani | ₺137.172 | ₺7.132.944 | 22 | Ofansif orta saha | Fas | HAZ 2026 | ||
| Kwasi Poku | ₺130.640 | ₺6.793.280 | 22 | Sol kanat, santrfor | Kanada | HAZ 2027 | ||
| Kelvin Kargbo | ₺130.640 | ₺6.793.280 | 18 | Kanat | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Madiou Keita | ₺124.108 | ₺6.453.616 | 20 | Stoper | Gine | HAZ 2028 | ||
| Mats Lemmens | ₺124.108 | ₺6.453.616 | 23 | Stoper | Belçika | HAZ 2028 | ||
| Noah Dodeigne | ₺124.108 | ₺6.453.616 | 22 | Sol bek | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Valentín Adamo | ₺97.980 | ₺5.094.960 | 23 | Santrfor | Uruguay | HAZ 2027 | ||
| Victor Barbosa | ₺97.980 | ₺5.094.960 | 18 | Sol bek, merkez orta saha | Yeni Zelanda | HAZ 2027 | ||
| Djovkar Doudaev | ₺91.448 | ₺4.755.296 | 21 | Stoper | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Mattéo Nkurunziza | ₺58.788 | ₺3.056.976 | 21 | Kaleci | Burundi | HAZ 2026 | ||
| Olivier Dumont | ₺57.090 | ₺2.968.663 | 23 | Defansif orta saha | Belçika | HAZ 2027 | ||
| Francisco Montoro | ₺44.026 | ₺2.289.335 | 21 | Sol kanat, santrfor | Arjantin | HAZ 2029 | ||
| Bilal Sanhaji | ₺40.302 | ₺2.095.727 | 19 | Sağ kanat | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Pjotr Kestens | ₺33.574 | ₺1.745.873 | 23 | Kanat | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Angel Mouelhi | ₺32.137 | ₺1.671.147 | 19 | Sol kanat, santrfor | Tunus | HAZ 2026 | ||
| Ilias Hafidi | ₺30.047 | ₺1.562.454 | 21 | Stoper | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Zakaria El Kababri | ₺29.590 | ₺1.538.678 | 18 | Kanat | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Guillaume Nkeng Metouke | ₺28.218 | ₺1.467.348 | 19 | Stoper | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Laurestone Massala | ₺27.238 | ₺1.416.399 | 18 | Santrfor | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Yacine Chaib | ₺26.977 | ₺1.402.812 | 20 | Sol bek | Fransa | HAZ 2027 | ||
| Lucien Delaigle | ₺24.952 | ₺1.297.516 | 21 | Stoper | Burundi | HAZ 2026 | ||
| Oskar Šulcs | ₺24.430 | ₺1.270.343 | 18 | Sağ bek | Letonya | HAZ 2026 | ||
| Moussa El Moukhtari | ₺24.299 | ₺1.263.550 | 20 | Sağ kanat, santrfor | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Yacouba Barry | ₺19.596 | ₺1.018.992 | 22 | Defansif orta saha | Fransa | HAZ 2027 | ||
| Andreas Simoens | ₺3.266 | ₺169.832 | 17 | Kaleci | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Adam Ouahabi | - | - | 17 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Julian Redrupp | - | - | 19 | Stoper | Amerika Birleşik Devletleri | HAZ 2026 | ||
| Mohamed Baghli | - | - | 18 | Sol kanat, santrfor | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Nino Di Mambro | - | - | 18 | Sol bek | Fransa | HAZ 2026 | ||
| Théo Pungu Mangala | - | - | 16 | Santrfor | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Grégory Therssen | - | - | 18 | Sağ bek | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Diogo Esteves Ribeiro | - | - | 17 | Sol kanat, santrfor | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Enzo Bagabo | - | - | 16 | Sol kanat | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Estéban Gonzalez Y Maria | - | - | 16 | Kaleci | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Ridvan Özdemir | - | - | 17 | Stoper | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Jules Vande Gucht | - | - | 17 | Defansif orta saha | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Maely Tang | - | - | 16 | Sol bek | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Noah Ferrara Patricio | - | - | 17 | Ofansif orta saha | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Ilias Belkacem | - | - | 16 | Stoper | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Ibrahim Lamsayah | - | - | 19 | Kaleci | Fas | HAZ 2026 | ||
| Adam Mekdad | - | - | 18 | Santrfor | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Esin Topbag | - | - | 17 | Sağ kanat | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Louis Cypers | - | - | 17 | Defansif orta saha | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Tom Moore | - | - | 18 | Sol kanat, santrfor | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Noah Goossens | - | - | 16 | Ofansif orta saha, santrfor | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Ilhan Nguyên López | - | - | 17 | Merkez orta saha | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Yanis Crotoir | - | - | 16 | Kaleci | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Germain Sternotte | - | - | 17 | Sol kanat | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Liam Goutier | - | - | 16 | Merkez orta saha | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Alexandre Petitjean | - | - | 18 | Stoper | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Nathan Itangishaka | - | - | 20 | Stoper, defansif orta saha | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Justin Bengui Joao | - | - | 20 | Kaleci | Fransa | HAZ 2028 | ||
| Joël-Anthony Keptoukoua | - | - | 17 | Kanat, santrfor | Belçika | HAZ 2027 | ||
| Esteban Espinosa | - | - | 22 | Stoper | Porto Riko | HAZ 2026 | ||
| Manoël Verhaeghe | - | - | 17 | Stoper | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Walid Bouchmal | - | - | 19 | Sol kanat | Belçika | HAZ 2026 | ||
| Imad Ghiouar | - | - | 17 | Defansif orta saha | Belçika | HAZ 2026 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %33 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 33 oyuncu üzerinden.
Racing White Daring Molenbeek Brussels - Belgian Challenger Pro League karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Racing White Daring Molenbeek Brussels Belgian Challenger Pro League ortalaması · Racing White Daring Molenbeek Brussels 4 bölgenin 3 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Racing White Daring Molenbeek Brussels maaşları, 2026/27
Racing White Daring Molenbeek Brussels kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Racing White Daring Molenbeek Brussels kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺156.326.959 (haftada ₺3.006.288) ve kadro 65 oyuncudan oluşuyor. 65 oyuncudan 33 tanesinin maaşı elimizde.
Racing White Daring Molenbeek Brussels kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Racing White Daring Molenbeek Brussels kulübünün en çok kazanan oyuncusu Ali Loune; haftada ₺228.620 alıyor.
Racing White Daring Molenbeek Brussels kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Racing White Daring Molenbeek Brussels kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺133.645 kazanıyor; maaşı elimizde olan 15 oyuncu üzerinden. Medyan ₺137.172. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Racing White Daring Molenbeek Brussels hangi ligde oynuyor?
Racing White Daring Molenbeek Brussels, Belgian Challenger Pro League liginde oynuyor. Belgian Challenger Pro League, Belçika futbol liglerinin en üst seviyesidir.












