
Rochdale 2026/27 - zarobki zawodników
League Two · najlepiej zarabiający Nils Ramming z pensją 39 895 zł tygodniowo · zobacz transfery Rochdale
Mamy zarobki wszystkich 33 zawodników kadry. Średnia obejmuje 21 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 5 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nils Ramming | 39 895 zł | 2 074 540 zł | 18 | GK | Szwecja | ||
| Kaiden Wilson | 35 350 zł | 1 838 200 zł | 19 | D C | Anglia | ||
| Jonny Smith | 20 705 zł | 1 076 660 zł | 27 | AM RL | Anglia | ||
| Laurence Maguire | 15 150 zł | 787 800 zł | 28 | D C | Anglia | ||
| Sam Sherring | 13 130 zł | 682 760 zł | 25 | D C | Anglia | ||
| Bryant Akono Bilongo | 12 625 zł | 656 500 zł | 23 | D LC | Anglia | ||
| Baba Adeeko | 12 625 zł | 656 500 zł | 22 | DM | Irlandia | ||
| Devante Rodney | 12 120 zł | 630 240 zł | 27 | AM/F C | Anglia | ||
| Cian Hayes | 12 120 zł | 630 240 zł | 22 | AM RL | Irlandia | ||
| Dajaune Brown | 12 120 zł | 630 240 zł | 19 | AM/F C | Anglia | ||
| Ed Francis | 11 615 zł | 603 980 zł | 25 | DM | Anglia | ||
| Joe Pritchard | 10 605 zł | 551 460 zł | 28 | WB RL, AM RLC | Anglia | ||
| Zain Silcott-Duberry | 10 100 zł | 525 200 zł | 20 | AM RL | Anglia | ||
| Luke Hannant | 10 100 zł | 525 200 zł | 31 | WB RL, AM RLC | Anglia | ||
| Mani Dieseruvwe | 9595 zł | 498 940 zł | 30 | ST | Anglia | ||
| Ethan Ebanks-Landell | 6565 zł | 341 380 zł | 32 | D C | Anglia | ||
| Harvey Gilmour | 6060 zł | 315 120 zł | 26 | DM, M LC | Anglia | ||
| Ian Henderson | 4646 zł | 241 592 zł | 40 | AM/F C | Anglia | ||
| Dan Moss | 4646 zł | 241 592 zł | 24 | D RC | Anglia | ||
| Anthony Mancini | 4545 zł | 236 340 zł | 24 | AM RLC | Francja | ||
| Casey Pettit | 4444 zł | 231 088 zł | 22 | DM | Anglia | ||
| Jake Burger | 4091 zł | 212 706 zł | 20 | AM C | Anglia | ||
| Bryce Hosannah | 3990 zł | 207 454 zł | 26 | D/WB R | Anglia | ||
| Ryan East | 3535 zł | 183 820 zł | 26 | DM, AM C | Anglia | ||
| Sam Waller | 3384 zł | 175 942 zł | 21 | GK | Anglia | ||
| Tobi Adebayo-Rowling | 3030 zł | 157 560 zł | 28 | D/WB/M R | Anglia | ||
| Sam Beckwith | 3030 zł | 157 560 zł | 23 | D LC | Anglia | ||
| Corey Edwards | 2298 zł | 119 483 zł | 18 | DM, AM C | Anglia | ||
| Tom Myles | 2071 zł | 107 666 zł | 19 | GK | Anglia | ||
| Jake Spaven | 2071 zł | 107 666 zł | 18 | GK | Anglia | ||
| Jacob Rae | 758 zł | 39 390 zł | 17 | M C | Anglia | ||
| Somtobenna Chukwugbo | 758 zł | 39 390 zł | 17 | ST | Anglia | ||
| Will Handley | 758 zł | 39 390 zł | 17 | GK | Anglia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 42% budżetu płacowego, spośród 33 zawodników, których zarobki znamy.
Rochdale na tle League Two
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Rochdale średnia League Two · Rochdale płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Rochdale, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Rochdale w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Rochdale w sezonie 2026/27 wynosi 15 523 599 zł rocznie (298 531 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 33 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 33 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Rochdale?
Nils Ramming jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Rochdale — 39 895 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Rochdale?
Zawodnik klubu Rochdale w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 8802 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 9595 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Rochdale?
Rochdale gra w rozgrywkach League Two. League Two (Anglia) to 4. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły League Two



















