
Exeter City 2026/27 - zarobki zawodników
League Two · najlepiej zarabiający Carlos Mendes Gomes z pensją 38 110 zł tygodniowo · zobacz transfery Exeter City · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Carlos Mendes Gomes | 38 110 zł | 1 981 720 zł | 26 | Ofensywny pomocnik | Gwinea Bissau | CZE 2026 | ||
| Ajay Matthews | 18 025 zł | 937 300 zł | 19 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2029 | ||
| Danny Rose | 17 510 zł | 910 520 zł | 31 | Napastnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Ed Turns | 16 995 zł | 883 740 zł | 22 | Środkowy obrońca | Walia | CZE 2027 | ||
| Jack Fitzwater | 15 965 zł | 830 180 zł | 27 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Joe Whitworth | 15 965 zł | 830 180 zł | 21 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jack Taylor | 15 965 zł | 830 180 zł | 19 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2028 | ||
| Taylor Perry | 13 390 zł | 696 280 zł | 23 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Andrew Oluwabori | 12 875 zł | 669 500 zł | 23 | Skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ethan Brierley | 11 845 zł | 615 940 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jake Doyle-Hayes | 10 815 zł | 562 380 zł | 26 | Defensywny pomocnik | Irlandia | CZE 2027 | ||
| Josh Gordon | 10 815 zł | 562 380 zł | 30 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Reece Cole | 8755 zł | 455 260 zł | 27 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Timur Tutierov | 8240 zł | 428 480 zł | 20 | Skrzydłowy, napastnik | Ukraina | CZE 2027 | ||
| Gwion Edwards | 6180 zł | 321 360 zł | 32 | Prawy wahadłowy, ofensywny pomocnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Jack Bycroft | 5665 zł | 294 580 zł | 23 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Luca Woodhouse | 4069 zł | 211 562 zł | 20 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Sonny Cox | 3090 zł | 160 680 zł | 20 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ed James | 2627 zł | 136 578 zł | 20 | Środkowy obrońca | Walia | CZE 2026 | ||
| Vincent Harper | 2575 zł | 133 900 zł | 24 | Lewy wahadłowy, lewy skrzydłowy | Kenia | CZE 2027 | ||
| Charlie Cummins | 2472 zł | 128 544 zł | 20 | Prawy obrońca, środkowy pomocnik | Irlandia | CZE 2026 | ||
| Aiden Brown | 2086 zł | 108 459 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Pedro Borges | 2060 zł | 107 120 zł | 19 | Środkowy pomocnik | Portugalia | CZE 2027 | ||
| Liam Oakes | 2009 zł | 104 442 zł | 18 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| George Birch | 2009 zł | 104 442 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Callum Graham | 1983 zł | 103 103 zł | 17 | Lewy skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Harry Revell | 1725 zł | 89 713 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Harry Crees | 1725 zł | 89 713 zł | 17 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Harry Appleton | 1725 zł | 89 713 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jude Horn | 1622 zł | 84 357 zł | 17 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jacca Cavendish | 1622 zł | 84 357 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jack Bellotti | 1622 zł | 84 357 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jack Anthony | 1622 zł | 84 357 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jamie Rickhuss | 1622 zł | 84 357 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Logan Aston | 1519 zł | 79 001 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Louie Cayless | 1519 zł | 79 001 zł | 16 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Luke Hodgetts | 1519 zł | 79 001 zł | 17 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Marshall Murray | 1468 zł | 76 323 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Nathan Swift | 1416 zł | 73 645 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Percy Baker | 1313 zł | 68 289 zł | 16 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Sam Down | 1159 zł | 60 255 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Tobias Alsop | 1107 zł | 57 577 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 39% budżetu płacowego, spośród 42 zawodników, których zarobki znamy.
Exeter City na tle League Two
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Exeter City średnia League Two · Exeter City płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Exeter City, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Exeter City w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Exeter City w sezonie 2026/27 wynosi 14 372 826 zł rocznie (276 401 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 42 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 42 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Exeter City?
Carlos Mendes Gomes jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Exeter City — 38 110 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Exeter City?
Zawodnik klubu Exeter City w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 13 302 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 12, których zarobki znamy. Mediana wynosi 11 845 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Exeter City?
Exeter City gra w rozgrywkach League Two. League Two (Anglia) to 4. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły League Two




























