Najlepiej zarabiający zawodnicy League Two
Prowadzi Andreas Weimann — 80 800 zł tygodniowo. Ta 100 zawodników bierze łącznie 2 450 260 zł tygodniowo, czyli 34% całego budżetu płacowego ligi. Znamy zarobki 958 z 960 zawodników League Two.
Gdzie gra pierwsza 100
Zsumowane tygodniowe zarobki zawodników każdego klubu z tej listy
Ile bierze każdy przedział wiekowy
Zsumowane tygodniowe zarobki pierwszej 100 według wieku
Rozkład pierwszej 100
Tygodniowe zarobki według miejscaAndreas Weimann zarabia 2× tyle co dziesiąty na liście i 4,7× tyle co 100. Połowa z 2,5 mln zł tygodniowo na tej stronie trafia do pierwszych 38 zawodników na liście.
Pierwsza 100
Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować| # | ZAWODNIK | TYGODNIOWO | ROCZNIE | KLUB | KRAJ | WIEK | POZYCJA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Andreas Weimann | 80 800 zł | 4 201 600 zł | Cheltenham Town | Austria | 33 | AM RLC |
| 02 | Joe Williams | 60 600 zł | 3 151 200 zł | Port Vale | Anglia | 28 | DM, AM C |
| 03 | Paul Mullin | 55 550 zł | 2 888 600 zł | Rotherham United | Anglia | 30 | ST |
| 04 | Macaulay Langstaff | 50 500 zł | 2 626 000 zł | Salford City | Anglia | 28 | AM RL, ST |
| 05 | Andy Cannon | 42 925 zł | 2 232 100 zł | Fleetwood Town | Anglia | 29 | DM |
| 06 | Alfie Dorrington | 42 925 zł | 2 232 100 zł | Salford City | Anglia | 20 | D C |
| 07 | Jake Evans | 40 905 zł | 2 127 060 zł | Northampton Town | Anglia | 16 | AM RLC, F C |
| 08 | Tom Bradshaw | 40 400 zł | 2 100 800 zł | Rotherham United | Walia | 32 | AM LC, F C |
| 09 | Nils Ramming | 39 895 zł | 2 074 540 zł | Rochdale | Szwecja | 18 | GK |
| 10 | Matthew Cox | 39 895 zł | 2 074 540 zł | Shrewsbury Town | Anglia | 22 | GK |
| 11 | Carlos Mendes Gomes | 37 370 zł | 1 943 240 zł | Exeter City | Gwinea Bissau | 26 | AM RLC |
| 12 | Will Vaulks | 37 370 zł | 1 943 240 zł | Tranmere Rovers | Walia | 31 | DM |
| 13 | Kaiden Wilson | 35 350 zł | 1 838 200 zł | Rochdale | Anglia | 19 | D C |
| 14 | Ronnie Stutter | 33 835 zł | 1 759 420 zł | Barnet | Anglia | 20 | AM RL, ST |
| 15 | Michael Rose | 29 795 zł | 1 549 340 zł | Salford City | Szkocja | 29 | D RC |
| 16 | Reiss Russell-Denny | 28 785 zł | 1 496 820 zł | Bristol Rovers | Anglia | 19 | D L, DM, AM C |
| 17 | Andy Cook | 27 775 zł | 1 444 300 zł | Grimsby Town | Anglia | 34 | ST |
| 18 | Charlie McNeill | 27 270 zł | 1 418 040 zł | Crewe Alexandra | Anglia | 21 | ST |
| 19 | Daniel Udoh | 27 270 zł | 1 418 040 zł | Salford City | Nigeria | 28 | ST |
| 20 | George Hall | 26 260 zł | 1 365 520 zł | Port Vale | Anglia | 20 | AM C |
| 21 | George Byers | 26 260 zł | 1 365 520 zł | Port Vale | Szkocja | 29 | DM |
| 22 | Jordan Gabriel | 25 755 zł | 1 339 260 zł | Port Vale | Anglia | 26 | D/WB R |
| 23 | Julian Eyestone | 25 755 zł | 1 339 260 zł | Rotherham United | Stany Zjednoczone | 19 | GK |
| 24 | Lee Evans | 25 250 zł | 1 313 000 zł | Northampton Town | Walia | 30 | DM |
| 25 | Kyle Dempsey | 25 250 zł | 1 313 000 zł | Port Vale | Anglia | 29 | DM, AM C |
| 26 | Modou Faal | 24 745 zł | 1 286 740 zł | Cheltenham Town | Anglia | 22 | ST |
| 27 | Max Watters | 24 745 zł | 1 286 740 zł | Port Vale | Anglia | 26 | ST |
| 28 | Modou Faal | 24 745 zł | 1 286 740 zł | Port Vale | Anglia | 22 | ST |
| 29 | Ollie Palmer | 24 240 zł | 1 260 480 zł | Swindon Town | Anglia | 33 | ST |
| 30 | Ryan Graydon | 23 735 zł | 1 234 220 zł | Salford City | Irlandia | 26 | ST |
| 31 | Ben Waine | 22 725 zł | 1 181 700 zł | Port Vale | Nowa Zelandia | 24 | AM L, ST |
| 32 | Ar'jany Martha | 22 725 zł | 1 181 700 zł | Rotherham United | Curaçao | 21 | WB L, AM RL |
| 33 | Brandon Cover | 22 725 zł | 1 181 700 zł | Rotherham United | Jamajka | 21 | D/WB R, DM |
| 34 | Abraham Odoh | 22 725 zł | 1 181 700 zł | Salford City | Anglia | 25 | AM RLC |
| 35 | Brandon Cooper | 22 725 zł | 1 181 700 zł | Salford City | Walia | 25 | D C |
| 36 | Ben Woodburn | 22 725 zł | 1 181 700 zł | Salford City | Walia | 25 | AM C |
| 37 | Aaron Drinan | 22 725 zł | 1 181 700 zł | Swindon Town | Irlandia | 27 | AM R, ST |
| 38 | Alex Pattison | 22 725 zł | 1 181 700 zł | Walsall | Anglia | 27 | DM, AM C |
| 39 | Dylan Duffy | 22 220 zł | 1 155 440 zł | Chesterfield | Irlandia | 22 | WB/AM L |
| 40 | Dilan Markanday | 22 220 zł | 1 155 440 zł | Chesterfield | Anglia | 23 | AM RC |
| 41 | Denver Hume | 22 220 zł | 1 155 440 zł | Fleetwood Town | Anglia | 26 | D/WB L |
| 42 | Will Goodwin | 22 220 zł | 1 155 440 zł | Gillingham | Anglia | 23 | ST |
| 43 | Conor McCarthy | 22 220 zł | 1 155 440 zł | Northampton Town | Irlandia | 27 | D C |
| 44 | Cameron Humphreys | 22 220 zł | 1 155 440 zł | Port Vale | Anglia | 26 | D C |
| 45 | Denzel Hall | 22 220 zł | 1 155 440 zł | Rotherham United | Holandia | 24 | D RC |
| 46 | Will Norris | 22 220 zł | 1 155 440 zł | Salford City | Anglia | 31 | GK |
| 47 | Fabrizio Cavegn | 21 715 zł | 1 129 180 zł | Bristol Rovers | Szwajcaria | 22 | ST |
| 48 | Ethan Ennis | 21 715 zł | 1 129 180 zł | Fleetwood Town | Anglia | 20 | AM RL, ST |
| 49 | Elliott Moore | 21 715 zł | 1 129 180 zł | Northampton Town | Anglia | 28 | D C |
| 50 | Harrison Neal | 21 210 zł | 1 102 920 zł | Fleetwood Town | Anglia | 24 | DM |
| 51 | Gavin Kilkenny | 21 210 zł | 1 102 920 zł | Swindon Town | Irlandia | 25 | DM |
| 52 | Hiram Boateng | 21 210 zł | 1 102 920 zł | York City | Anglia | 29 | DM |
| 53 | Joe Anderson | 20 705 zł | 1 076 660 zł | Accrington Stanley | Anglia | 24 | D LC |
| 54 | Jack Sparkes | 20 705 zł | 1 076 660 zł | Bristol Rovers | Anglia | 24 | D/WB/AM L |
| 55 | Jack Payne | 20 705 zł | 1 076 660 zł | Colchester United | Anglia | 30 | AM C |
| 56 | Joe White | 20 705 zł | 1 076 660 zł | Crewe Alexandra | Anglia | 22 | AM RC |
| 57 | Jon Guthrie | 20 705 zł | 1 076 660 zł | Northampton Town | Anglia | 32 | D C |
| 58 | Jonny Smith | 20 705 zł | 1 076 660 zł | Rochdale | Anglia | 27 | AM RL |
| 59 | Jamal Baptiste | 20 705 zł | 1 076 660 zł | Rotherham United | Anglia | 21 | D C |
| 60 | Joe Rafferty | 20 705 zł | 1 076 660 zł | Rotherham United | Irlandia | 31 | D RC |
| 61 | Jorge Grant | 20 705 zł | 1 076 660 zł | Salford City | Anglia | 30 | DM, AM C |
| 62 | Joe Powell | 20 705 zł | 1 076 660 zł | Salford City | Anglia | 26 | WB L, AM C |
| 63 | Joseph Gbode | 20 705 zł | 1 076 660 zł | Shrewsbury Town | Anglia | 20 | AM RL, ST |
| 64 | Joseph Hungbo | 20 705 zł | 1 076 660 zł | Swindon Town | Anglia | 25 | AM RL |
| 65 | Louie Moulden | 20 200 zł | 1 050 400 zł | Accrington Stanley | Anglia | 23 | GK |
| 66 | Lee Bonis | 20 200 zł | 1 050 400 zł | Chesterfield | Irlandia Północna | 25 | ST |
| 67 | Liam Shaw | 20 200 zł | 1 050 400 zł | Northampton Town | Anglia | 24 | DM |
| 68 | Kian Spence | 20 200 zł | 1 050 400 zł | Rotherham United | Anglia | 24 | DM, AM C |
| 69 | Luke Molyneux | 20 200 zł | 1 050 400 zł | Salford City | Anglia | 27 | AM RLC |
| 70 | Marko Maroši | 19 695 zł | 1 024 140 zł | Port Vale | Słowacja | 31 | GK |
| 71 | Promise Omochere | 19 190 zł | 997 880 zł | Bristol Rovers | Nigeria | 24 | AM R, ST |
| 72 | Pele Arganese-McDermott | 19 190 zł | 997 880 zł | Crawley Town | Anglia | 19 | D C |
| 73 | Princewill Ehibhatiomhan | 19 190 zł | 997 880 zł | Salford City | Anglia | 19 | AM L, ST |
| 74 | Ronan Hale | 18 685 zł | 971 620 zł | Gillingham | Irlandia Północna | 26 | AM L, ST |
| 75 | Ryan Tafazolli | 18 685 zł | 971 620 zł | Swindon Town | Anglia | 33 | D C |
| 76 | Shaqai Forde | 18 180 zł | 945 360 zł | Bristol Rovers | Anglia | 21 | AM RL, ST |
| 77 | Shaun McWilliams | 18 180 zł | 945 360 zł | Cheltenham Town | Anglia | 26 | WB R, DM |
| 78 | Tom Naylor | 18 180 zł | 945 360 zł | Chesterfield | Anglia | 34 | D C, DM |
| 79 | Sean Raggett | 18 180 zł | 945 360 zł | Colchester United | Anglia | 31 | D C |
| 80 | Tyrese Fornah | 18 180 zł | 945 360 zł | Northampton Town | Sierra Leone | 25 | DM, AM C |
| 81 | Sam Hoskins | 18 180 zł | 945 360 zł | Northampton Town | Anglia | 32 | D/WB R, AM RLC, F C |
| 82 | Tyreece Simpson | 18 180 zł | 945 360 zł | Port Vale | Saint Kitts & Nevis | 23 | ST |
| 83 | Britt Assombalonga | 17 675 zł | 919 100 zł | Barnet | Demokratyczna Republika Konga | 32 | ST |
| 84 | Alfie Kilgour | 17 675 zł | 919 100 zł | Bristol Rovers | Anglia | 27 | D C |
| 85 | Ben Stevenson | 17 675 zł | 919 100 zł | Cheltenham Town | Anglia | 28 | DM |
| 86 | Andy Smith | 17 675 zł | 919 100 zł | Gillingham | Anglia | 23 | D C |
| 87 | Ashley Maynard-Brewer | 17 675 zł | 919 100 zł | Gillingham | Australia | 26 | GK |
| 88 | Bradley Dack | 17 675 zł | 919 100 zł | Gillingham | Anglia | 31 | AM RLC |
| 89 | Armani Little | 17 675 zł | 919 100 zł | Gillingham | Anglia | 28 | DM, AM C |
| 90 | Ben Garrity | 17 675 zł | 919 100 zł | Port Vale | Anglia | 28 | AM C |
| 91 | Aaron Nemane | 17 675 zł | 919 100 zł | Rotherham United | Anglia | 27 | WB/AM R |
| 92 | Albert Adomah | 17 675 zł | 919 100 zł | Walsall | Ghana | 37 | WB R, ST |
| 93 | Aaron Pressley | 17 675 zł | 919 100 zł | Walsall | Szkocja | 23 | ST |
| 94 | Cole Stockton | 17 170 zł | 892 840 zł | Accrington Stanley | Anglia | 31 | ST |
| 95 | Clinton Mola | 17 170 zł | 892 840 zł | Bristol Rovers | Anglia | 24 | D LC, DM |
| 96 | Ciarán Kelly | 17 170 zł | 892 840 zł | Bristol Rovers | Irlandia | 27 | D C |
| 97 | Chey Dunkley | 17 170 zł | 892 840 zł | Chesterfield | Anglia | 33 | D C |
| 98 | Danilo Orsi-Dadomo | 17 170 zł | 892 840 zł | Crawley Town | Anglia | 29 | ST |
| 99 | Dion Pereira | 17 170 zł | 892 840 zł | Crawley Town | Antigua i Barbuda | 26 | WB R, AM RL |
| 100 | Danny Andrew | 17 170 zł | 892 840 zł | Fleetwood Town | Anglia | 34 | D LC |
Najczęstsze pytania
Kto zarabia najwięcej w League Two?
Andreas Weimann z klubu Cheltenham Town — 80 800 zł tygodniowo, czyli 4 201 600 zł rocznie.
Ile łącznie zarabia 100 najlepiej opłacanych zawodników League Two?
2 450 260 zł tygodniowo i 127 413 520 zł rocznie, czyli 34% całego budżetu płacowego League Two.
Który klub League Two ma najwięcej zawodników w pierwszej 100?
Salford City — 13, za 345 420 zł tygodniowo.
Ile trzeba zarabiać, by wejść do pierwszej 100?
17 170 zł tygodniowo — tyle zarabia Danny Andrew na miejscu 100.