Najlepiej zarabiający w każdym klubie League Two
Jeden wiersz na klub, uszeregowane według zarobków najlepiej opłacanego zawodnika. Prowadzi Andreas Weimann z klubu Cheltenham Town — 82 400 zł tygodniowo. Na drugim końcu Oldham Athletic płaci swojemu liderowi, Calum Kavanagh, 17 510 zł — różnica 4.7×.
Najlepiej zarabiający w każdym klubie
Tygodniowe zarobki najlepiej opłacanego, w 12 klubach płacących najwięcej
Kluby najbardziej oparte na jednym zawodniku
Udział najlepiej zarabiającego w tygodniowym budżecie własnego klubu, wśród klubów, dla których znamy co najmniej 8 zarobków
Najlepiej zarabiający każdego klubu
Uszeregowano tu wszystkie 24 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki. Dotknij nagłówka kolumny, aby posortować
| # | KLUB | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | TYGODNIOWO | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | BUDŻET KLUBU/TYDZIEŃ | ZNANE ZAROBKI | UDZIAŁ W BUDŻECIE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | | Andreas Weimann | 82 400 zł | 4 284 800 zł | 33 | AM RLC | 310 tys zł | 32/32 | 27% |
| 02 | | Joe Williams | 61 800 zł | 3 213 600 zł | 28 | DM, AM C | 561 tys zł | 51/51 | 11% |
| 03 | | Paul Mullin | 56 650 zł | 2 945 800 zł | 30 | ST | 472 tys zł | 40/40 | 12% |
| 04 | | Macaulay Langstaff | 51 500 zł | 2 678 000 zł | 28 | AM RL, ST | 678 tys zł | 60/60 | 8% |
| 05 | | Kion Etete | 46 350 zł | 2 410 200 zł | 23 | ST | 235 tys zł | 33/33 | 20% |
| 06 | | Andy Cannon | 43 775 zł | 2 276 300 zł | 29 | DM | 270 tys zł | 46/47 | 16% |
| 07 | | Antony Evans | 43 775 zł | 2 276 300 zł | 26 | AM RC | 225 tys zł | 38/38 | 19% |
| 08 | | Jake Evans | 41 715 zł | 2 169 180 zł | 16 | AM RLC, F C | 369 tys zł | 42/42 | 11% |
| 09 | | Matthew Cox | 40 685 zł | 2 115 620 zł | 22 | GK | 291 tys zł | 43/43 | 14% |
| 10 | | Will Vaulks | 38 110 zł | 1 981 720 zł | 31 | DM | 303 tys zł | 28/29 | 13% |
| 11 | | Carlos Mendes Gomes | 38 110 zł | 1 981 720 zł | 26 | AM RLC | 276 tys zł | 42/42 | 14% |
| 12 | Barnet | Ronnie Stutter | 34 505 zł | 1 794 260 zł | 20 | AM RL, ST | 205 tys zł | 23/23 | 17% |
| 13 | | Andy Cook | 28 325 zł | 1 472 900 zł | 34 | ST | 253 tys zł | 40/40 | 11% |
| 14 | | Charlie McNeill | 27 810 zł | 1 446 120 zł | 21 | ST | 231 tys zł | 44/44 | 12% |
| 15 | | Ollie Palmer | 24 720 zł | 1 285 440 zł | 33 | ST | 351 tys zł | 44/44 | 7% |
| 16 | | Will Goodwin | 22 660 zł | 1 178 320 zł | 23 | ST | 280 tys zł | 39/39 | 8% |
| 17 | Chesterfield | Dilan Markanday | 22 660 zł | 1 178 320 zł | 23 | AM RC | 269 tys zł | 35/35 | 8% |
| 18 | | Fabrizio Cavegn | 22 145 zł | 1 151 540 zł | 22 | ST | 362 tys zł | 45/45 | 6% |
| 19 | | Glenn Middleton | 21 630 zł | 1 124 760 zł | 25 | AM RL | 232 tys zł | 29/29 | 9% |
| 20 | York City | Hiram Boateng | 21 630 zł | 1 124 760 zł | 29 | DM | 203 tys zł | 36/37 | 11% |
| 21 | | Jack Payne | 21 115 zł | 1 097 980 zł | 30 | AM C | 321 tys zł | 54/54 | 7% |
| 22 | | Joe Anderson | 21 115 zł | 1 097 980 zł | 24 | D LC | 213 tys zł | 27/27 | 10% |
| 23 | | Pele Arganese-McDermott | 19 570 zł | 1 017 640 zł | 19 | D C | 257 tys zł | 28/28 | 8% |
| 24 | | Calum Kavanagh | 17 510 zł | 910 520 zł | 21 | AM RLC, F C | 227 tys zł | 38/38 | 8% |
Najczęstsze pytania
Najlepiej zarabiający w klubach League Two
Który klub League Two płaci najwyższą pojedynczą pensję?
Cheltenham Town. Andreas Weimann zarabia tam 82 400 zł tygodniowo, 4 284 800 zł rocznie, i żaden inny klub z tej listy nie płaci więcej jednemu zawodnikowi.
Który klub League Two ma najniżej opłacanego lidera zarobków?
Oldham Athletic, gdzie najlepiej opłacanym zawodnikiem, którego zarobki znamy, jest Calum Kavanagh — 17 510 zł tygodniowo. Cheltenham Town płaci swojemu liderowi 4.7 razy tyle.
Który klub League Two jest najbardziej oparty na jednym zawodniku?
Cheltenham Town. Andreas Weimann bierze 27% z 309 515 zł tygodniowo, które klub płaci 32 zawodnikom kadry, których zarobki znamy.
Ile klubów League Two znajduje się na tej liście?
Uszeregowano tu wszystkie 24 klubów, które śledzimy — po jednym wierszu: najlepiej opłacany zawodnik klubu i jego zarobki.




















