her League Two kulübünde en çok kazanan oyuncu
Kulüp başına bir satır, kulübün en çok kazanan oyuncusunun maaşına göre sıralanmış. Cheltenham Town kulübünden Andreas Weimann haftalık ₺1.045.440 ile başı çekiyor. Diğer uçta Newport County, kendi en çok kazananı Christian Doidge için ₺222.156 ödüyor — 4.7× fark.
Her kulübün en çok kazananı
En çok ödeyen 12 kulüpte, en çok kazananın haftalık maaşı
Tek oyuncuya en çok yaslanan kulüpler
En az 8 maaşını bildiğimiz kulüplerde, en çok kazananın kulübün haftalık bütçesindeki payı
Her kulübün en çok kazananı
Takip ettiğimiz 24 kulübün tamamı burada sıralanıyor — her kulüp için bir satır: en çok kazanan oyuncu ve maaşı. Yeniden sıralamak için bir sütun başlığına dokunun
| # | KULÜP | EN ÇOK KAZANAN | HAFTALIK | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | KULÜBÜN HAFTALIK BÜTÇESİ | BİLİNEN MAAŞLAR | BÜTÇEDEKİ PAY |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | | Andreas Weimann | ₺1.045.440 | ₺54.362.880 | 33 | AM RLC | ₺4 Mn | 34/34 | 26% |
| 02 | | Joe Williams | ₺784.080 | ₺40.772.160 | 28 | DM, AM C | ₺7,1 Mn | 52/52 | 11% |
| 03 | | Paul Mullin | ₺718.740 | ₺37.374.480 | 30 | ST | ₺5,8 Mn | 41/41 | 12% |
| 04 | | Macaulay Langstaff | ₺653.400 | ₺33.976.800 | 28 | AM RL, ST | ₺7,4 Mn | 57/57 | 9% |
| 05 | | Andy Cannon | ₺555.390 | ₺28.880.280 | 29 | DM | ₺3,8 Mn | 48/49 | 15% |
| 06 | | Jake Evans | ₺529.254 | ₺27.521.208 | 16 | AM RLC, F C | ₺4,8 Mn | 43/43 | 11% |
| 07 | | Nils Ramming | ₺516.186 | ₺26.841.672 | 18 | GK | ₺3,9 Mn | 33/33 | 13% |
| 08 | | Matthew Cox | ₺516.186 | ₺26.841.672 | 22 | GK | ₺3,5 Mn | 44/44 | 15% |
| 09 | | Will Vaulks | ₺483.516 | ₺25.142.832 | 31 | DM | ₺3,8 Mn | 28/28 | 13% |
| 10 | | Carlos Mendes Gomes | ₺483.516 | ₺25.142.832 | 26 | AM RLC | ₺3,4 Mn | 43/43 | 14% |
| 11 | Barnet | Ronnie Stutter | ₺437.778 | ₺22.764.456 | 20 | AM RL, ST | ₺2,6 Mn | 23/23 | 17% |
| 12 | | Reiss Russell-Denny | ₺372.438 | ₺19.366.776 | 19 | D L, DM, AM C | ₺5,1 Mn | 47/47 | 7% |
| 13 | | Andy Cook | ₺359.370 | ₺18.687.240 | 34 | ST | ₺3,2 Mn | 40/40 | 11% |
| 14 | | Charlie McNeill | ₺352.836 | ₺18.347.472 | 21 | ST | ₺2,8 Mn | 43/43 | 13% |
| 15 | | Ollie Palmer | ₺313.632 | ₺16.308.864 | 33 | ST | ₺4,4 Mn | 43/43 | 7% |
| 16 | | Alex Pattison | ₺294.030 | ₺15.289.560 | 27 | DM, AM C | ₺2,6 Mn | 39/39 | 11% |
| 17 | Chesterfield | Dylan Duffy | ₺287.496 | ₺14.949.792 | 22 | WB/AM L | ₺3,8 Mn | 38/38 | 7% |
| 18 | | Will Goodwin | ₺287.496 | ₺14.949.792 | 23 | ST | ₺3,5 Mn | 39/39 | 8% |
| 19 | York City | Hiram Boateng | ₺274.428 | ₺14.270.256 | 29 | DM | ₺3 Mn | 40/41 | 9% |
| 20 | | Jack Payne | ₺267.894 | ₺13.930.488 | 30 | AM C | ₺3,9 Mn | 53/53 | 7% |
| 21 | | Joe Anderson | ₺267.894 | ₺13.930.488 | 24 | D LC | ₺2,7 Mn | 27/27 | 10% |
| 22 | | Pele Arganese-McDermott | ₺248.292 | ₺12.911.184 | 19 | D C | ₺3,7 Mn | 32/32 | 7% |
| 23 | | Calum Kavanagh | ₺222.156 | ₺11.552.112 | 21 | AM RLC, F C | ₺3,1 Mn | 40/40 | 7% |
| 24 | | Christian Doidge | ₺222.156 | ₺11.552.112 | 32 | ST | ₺2,2 Mn | 31/31 | 10% |
Sık sorulan sorular
League Two kulüplerinde en çok kazananlar
Hangi League Two kulübü tek bir oyuncuya en yüksek maaşı ödüyor?
Cheltenham Town. Andreas Weimann orada haftalık ₺1.045.440, yılda ₺54.362.880 kazanıyor ve bu listedeki başka hiçbir kulüp tek bir oyuncuya daha fazlasını ödemiyor.
En çok kazananı en az kazanan League Two kulübü hangisi?
Newport County; maaşını bildiğimiz en çok kazanan oyuncusu Christian Doidge, haftalık ₺222.156. Cheltenham Town kendi en çok kazananına bunun 4.7 katını ödüyor.
Hangi League Two kulübü tek bir oyuncuya en çok yaslanıyor?
Cheltenham Town. Kulübün, maaşını bildiğimiz 34 kadro oyuncusuna haftada ödediği ₺4.004.035 tutarın %26’ini Andreas Weimann alıyor.
Bu listede kaç League Two kulübü var?
Takip ettiğimiz 24 kulübün tamamı burada sıralanıyor — her kulüp için bir satır: en çok kazanan oyuncu ve maaşı.




















