
Rochdale 2026/27 - oyuncu maaşları
League Two · en çok kazanan Nils Ramming · ₺516.186 haftalık · Rochdale transferlerini gör
Kadrodaki 33 oyuncunun tamamının maaşı elimizde. Ortalama, maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri 21 oyuncu üzerinden alınmıştır.
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 5 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nils Ramming | ₺516.186 | ₺26.841.672 | 18 | GK | İsveç | ||
| Kaiden Wilson | ₺457.380 | ₺23.783.760 | 19 | D C | İngiltere | ||
| Jonny Smith | ₺267.894 | ₺13.930.488 | 27 | AM RL | İngiltere | ||
| Laurence Maguire | ₺196.020 | ₺10.193.040 | 28 | D C | İngiltere | ||
| Sam Sherring | ₺169.884 | ₺8.833.968 | 25 | D C | İngiltere | ||
| Bryant Akono Bilongo | ₺163.350 | ₺8.494.200 | 23 | D LC | İngiltere | ||
| Baba Adeeko | ₺163.350 | ₺8.494.200 | 22 | DM | İrlanda | ||
| Devante Rodney | ₺156.816 | ₺8.154.432 | 27 | AM/F C | İngiltere | ||
| Cian Hayes | ₺156.816 | ₺8.154.432 | 22 | AM RL | İrlanda | ||
| Dajaune Brown | ₺156.816 | ₺8.154.432 | 19 | AM/F C | İngiltere | ||
| Ed Francis | ₺150.282 | ₺7.814.664 | 25 | DM | İngiltere | ||
| Joe Pritchard | ₺137.214 | ₺7.135.128 | 28 | WB RL, AM RLC | İngiltere | ||
| Zain Silcott-Duberry | ₺130.680 | ₺6.795.360 | 20 | AM RL | İngiltere | ||
| Luke Hannant | ₺130.680 | ₺6.795.360 | 31 | WB RL, AM RLC | İngiltere | ||
| Mani Dieseruvwe | ₺124.146 | ₺6.455.592 | 30 | ST | İngiltere | ||
| Ethan Ebanks-Landell | ₺84.942 | ₺4.416.984 | 32 | D C | İngiltere | ||
| Harvey Gilmour | ₺78.408 | ₺4.077.216 | 26 | DM, M LC | İngiltere | ||
| Ian Henderson | ₺60.113 | ₺3.125.866 | 40 | AM/F C | İngiltere | ||
| Dan Moss | ₺60.113 | ₺3.125.866 | 24 | D RC | İngiltere | ||
| Anthony Mancini | ₺58.806 | ₺3.057.912 | 24 | AM RLC | Fransa | ||
| Casey Pettit | ₺57.499 | ₺2.989.958 | 22 | DM | İngiltere | ||
| Jake Burger | ₺52.925 | ₺2.752.121 | 20 | AM C | İngiltere | ||
| Bryce Hosannah | ₺51.619 | ₺2.684.167 | 26 | D/WB R | İngiltere | ||
| Ryan East | ₺45.738 | ₺2.378.376 | 26 | DM, AM C | İngiltere | ||
| Sam Waller | ₺43.778 | ₺2.276.446 | 21 | GK | İngiltere | ||
| Tobi Adebayo-Rowling | ₺39.204 | ₺2.038.608 | 28 | D/WB/M R | İngiltere | ||
| Sam Beckwith | ₺39.204 | ₺2.038.608 | 23 | D LC | İngiltere | ||
| Corey Edwards | ₺29.730 | ₺1.545.944 | 18 | DM, AM C | İngiltere | ||
| Tom Myles | ₺26.789 | ₺1.393.049 | 19 | GK | İngiltere | ||
| Jake Spaven | ₺26.789 | ₺1.393.049 | 18 | GK | İngiltere | ||
| Jacob Rae | ₺9.801 | ₺509.652 | 17 | M C | İngiltere | ||
| Somtobenna Chukwugbo | ₺9.801 | ₺509.652 | 17 | ST | İngiltere | ||
| Will Handley | ₺9.801 | ₺509.652 | 17 | GK | İngiltere | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %42 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 33 oyuncu üzerinden.
Rochdale - League Two karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Rochdale League Two ortalaması · Rochdale hepsinde lig ortalamasının altında ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Rochdale maaşları, 2026/27
Rochdale kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Rochdale kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺200.853.853 (haftada ₺3.862.574) ve kadro 33 oyuncudan oluşuyor. Kadrodaki 33 oyuncunun tamamının maaşı elimizde.
Rochdale kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Rochdale kulübünün en çok kazanan oyuncusu Nils Ramming; haftada ₺516.186 alıyor.
Rochdale kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Rochdale kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺113.888 kazanıyor; maaşı elimizde olan 21 oyuncu üzerinden. Medyan ₺124.146. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Rochdale hangi ligde oynuyor?
Rochdale, League Two liginde oynuyor. League Two, İngiltere futbol liglerinin 4. seviyesidir.
Diğer League Two takımları



















