
S.S. Juve Stabia 1907 2026/27 - zarobki zawodników
Serie B · najlepiej zarabiający Lorenzo Carissoni z pensją 45 450 zł tygodniowo · zobacz transfery S.S. Juve Stabia 1907
Mamy zarobki 26 z 34 zawodników. Średnia obejmuje 23 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 5 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lorenzo Carissoni | 45 450 zł | 2 363 400 zł | 28 | D RC, M R | Włochy | ||
| Alessandro Confente | 37 875 zł | 1 969 500 zł | 27 | GK | Włochy | ||
| Davide Buglio | 37 370 zł | 1 943 240 zł | 27 | DM | Włochy | ||
| Kevin Zeroli | 30 300 zł | 1 575 600 zł | 20 | M C | Włochy | ||
| Leonardo Candellone | 30 300 zł | 1 575 600 zł | 27 | ST | Włochy | ||
| Kevin Piscopo | 30 300 zł | 1 575 600 zł | 27 | AM LC, F C | Włochy | ||
| Davide Bettella | 27 270 zł | 1 418 040 zł | 25 | D C | Włochy | ||
| Fabio Maistro | 21 715 zł | 1 129 180 zł | 27 | AM C | Włochy | ||
| Cristian Andreoni | 17 170 zł | 892 840 zł | 33 | D/WB R | Włochy | ||
| Christian Pierobon | 17 170 zł | 892 840 zł | 23 | M C | Włochy | ||
| Edoardo Duca | 16 665 zł | 866 580 zł | 28 | AM C | Włochy | ||
| Marco Bellich | 14 645 zł | 761 540 zł | 26 | D C | Włochy | ||
| Manuel Ricciardi | 14 645 zł | 761 540 zł | 25 | D/WB/M R | Włochy | ||
| Enrico Piovanello | 11 615 zł | 603 980 zł | 25 | AM RC | Włochy | ||
| Omar Correia | 9090 zł | 472 680 zł | 25 | DM | Francja | ||
| Thomas Battistella | 8080 zł | 420 160 zł | 23 | DM | Włochy | ||
| Federico Artioli | 6565 zł | 341 380 zł | 24 | D C, DM | Włochy | ||
| Emanuele Torrasi | 6565 zł | 341 380 zł | 26 | DM | Włochy | ||
| Gregorio Morachioli | 6060 zł | 315 120 zł | 25 | WB L, AM LC, F C | Włochy | ||
| Marco Meli | 4545 zł | 236 340 zł | 25 | AM C | Włochy | ||
| Pietro Boer | 4126 zł | 214 544 zł | 23 | GK | Włochy | ||
| Sheriff Kassama | 3232 zł | 168 064 zł | 20 | D RC | Włochy | ||
| Tommaso Maggioni | 2980 zł | 154 934 zł | 23 | D RC, M R | Włochy | ||
| Alessandro Signorini | 2929 zł | 152 308 zł | 25 | GK | Włochy | ||
| Matheus Luz Dos Santos | 1227 zł | 63 812 zł | 23 | AM RC, F C | Brazylia | ||
| Romeo Sandrucci | 1106 zł | 57 509 zł | 17 | AM R, ST | Włochy | ||
| Gaetano Francesco Balzano | - | - | 17 | AM L, ST | Włochy | ||
| Michele Ragosta | - | - | 17 | AM R, ST | Włochy | ||
| Antonio Vetrò | - | - | 18 | GK | Włochy | ||
| Vincenzo Petrlic | - | - | 17 | DM | Włochy | ||
| Cristian Carfora | - | - | 17 | M C | Włochy | ||
| Antonio Valentino | - | - | 17 | ST | Włochy | ||
| Antonio Abenante | - | - | 18 | AM LC | Włochy | ||
| Justin Kumi | - | - | 20 | M RC | Włochy | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 44% budżetu płacowego, spośród 26 zawodników, których zarobki znamy.
S.S. Juve Stabia 1907 na tle Serie B
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
S.S. Juve Stabia 1907 średnia Serie B · S.S. Juve Stabia 1907 płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki S.S. Juve Stabia 1907, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu S.S. Juve Stabia 1907 w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu S.S. Juve Stabia 1907 w sezonie 2026/27 wynosi 21 267 711 zł rocznie (408 994 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 34 zawodników. Mamy zarobki 26 z 34 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie S.S. Juve Stabia 1907?
Lorenzo Carissoni jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu S.S. Juve Stabia 1907 — 45 450 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu S.S. Juve Stabia 1907?
Zawodnik klubu S.S. Juve Stabia 1907 w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 16 276 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 23, których zarobki znamy. Mediana wynosi 14 645 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra S.S. Juve Stabia 1907?
S.S. Juve Stabia 1907 gra w rozgrywkach Serie B. Serie B (Włochy) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły Serie B
















