
Lanerossi Vicenza 2026/27 - zarobki zawodników
Serie B · najlepiej zarabiający Riccardo Marchizza z pensją 101 000 zł tygodniowo · zobacz transfery Lanerossi Vicenza
Mamy zarobki 31 z 70 zawodników. Średnia obejmuje 21 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Riccardo Marchizza | 101 000 zł | 5 252 000 zł | 27 | D/WB L | Włochy | ||
| Filippo Costa | 65 650 zł | 3 413 800 zł | 30 | D/WB/M L | Włochy | ||
| Nicolò Brighenti | 44 945 zł | 2 337 140 zł | 35 | D C | Włochy | ||
| Riccardo Gagno | 43 935 zł | 2 284 620 zł | 27 | GK | Włochy | ||
| Mattia Valoti | 39 895 zł | 2 074 540 zł | 31 | AM C | Włochy | ||
| Maxime Leverbe | 29 795 zł | 1 549 340 zł | 28 | D C | Francja | ||
| Matteo Della Morte | 24 745 zł | 1 286 740 zł | 25 | AM RLC | Włochy | ||
| Claudio Morra | 22 220 zł | 1 155 440 zł | 30 | ST | Włochy | ||
| Gabriele Moncini | 21 210 zł | 1 102 920 zł | 29 | ST | Włochy | ||
| Thomas Sandon | 18 180 zł | 945 360 zł | 22 | D LC | Włochy | ||
| Lorenzo Caferri | 15 150 zł | 787 800 zł | 26 | D/WB RL | Włochy | ||
| Mattia Vitale | 14 645 zł | 761 540 zł | 27 | AM LC | Włochy | ||
| Marco Carraro | 14 645 zł | 761 540 zł | 27 | DM | Włochy | ||
| Raul Talarico | 13 635 zł | 709 020 zł | 23 | DM | Włochy | ||
| Tommaso Corazza | 13 130 zł | 682 760 zł | 21 | D/WB RL | Włochy | ||
| Armand Rada | 12 625 zł | 656 500 zł | 26 | DM | Albania | ||
| Frank Tsadjout | 11 615 zł | 603 980 zł | 25 | ST | Włochy | ||
| Giuseppe Cuomo | 11 110 zł | 577 720 zł | 27 | D C | Włochy | ||
| Nicola Rauti | 9595 zł | 498 940 zł | 25 | ST | Włochy | ||
| Filippo Alessio | 4333 zł | 225 311 zł | 20 | ST | Włochy | ||
| Michele Cavion | 3631 zł | 188 809 zł | 30 | AM RC | Włochy | ||
| Samuele Massolo | 3444 zł | 179 093 zł | 29 | GK | Włochy | ||
| Giulio Pellizzari | 3116 zł | 162 024 zł | 21 | DM | Włochy | ||
| Enrico Minucelli | 2520 zł | 131 037 zł | 18 | D/WB/M L | Włochy | ||
| Federico Tonin | 2469 zł | 128 411 zł | 19 | ST | Włochy | ||
| Loris Zonta | 2131 zł | 110 817 zł | 28 | DM | Włochy | ||
| Matteo Vescovi | 2116 zł | 110 029 zł | 20 | D C | Włochy | ||
| Matteo Morittu | 2116 zł | 110 029 zł | 19 | D C | Włochy | ||
| Daniil Dimitrișin | 1106 zł | 57 509 zł | 18 | D LC | Mołdawia | ||
| Jacopo Romio | 662 zł | 34 401 zł | 18 | ST | Włochy | ||
| Andrea Moscati | 662 zł | 34 401 zł | 18 | D RC | Włochy | ||
| Achille Giovanni Rensi | - | - | 17 | D C | Włochy | ||
| Andrea Livio Randon | - | - | 17 | DM, M LC | Włochy | ||
| Filippo Tartaglia | - | - | 17 | AM C | Włochy | ||
| Rosario Di Benedetto | - | - | 16 | ST | Włochy | ||
| Mattia Simionato | - | - | 16 | GK | Włochy | ||
| Andrea Barbiero | - | - | 17 | D C | Włochy | ||
| Mattia Basso | - | - | 16 | GK | Włochy | ||
| Ahmad Blal | - | - | 17 | D/WB L | Włochy | ||
| Habib Zaghetto | - | - | 18 | DM | Etiopia | ||
| Giacomo Pavanello | - | - | 18 | M C | Włochy | ||
| Mattia Fontana | - | - | 15 | M C | Włochy | ||
| Jacopo Binotto | - | - | 18 | DM | Włochy | ||
| Filippo Poier | - | - | 18 | ST | Włochy | ||
| Samuele Picardi | - | - | 18 | AM C | Włochy | ||
| Ettore Broggian | - | - | 16 | AM R | Włochy | ||
| Mattia Florio | - | - | 17 | ST | Włochy | ||
| Thomas Finco | - | - | 16 | M R | Włochy | ||
| Davide Castiglion | - | - | 16 | D/WB R | Włochy | ||
| Nicola Cazzaro | - | - | 16 | M L | Włochy | ||
| Alessandro Marin | - | - | 16 | M C | Włochy | ||
| Edoardo Palmisano | - | - | 16 | D/WB L | Włochy | ||
| Mattia Balzan | - | - | 16 | M R | Włochy | ||
| Thomas Vettoretto | - | - | 16 | D/WB/M L | Włochy | ||
| Andrea Cunegatti | - | - | 16 | GK | Włochy | ||
| Francesco Pan | - | - | 16 | M C | Włochy | ||
| Romano Pavan | - | - | 16 | AM C | Włochy | ||
| Mattia Nicoletto | - | - | 16 | AM R, ST | Włochy | ||
| Marco Bolzon | - | - | 17 | ST | Włochy | ||
| George Alexandru Prepeliță | - | - | 17 | AM C | Rumunia | ||
| Giacomo Bianchi | - | - | 17 | GK | Włochy | ||
| Reda Kafi | - | - | 16 | M L | Włochy | ||
| Luca Stradiotto | - | - | 18 | D C | Włochy | ||
| Albert Gashi | - | - | 17 | AM C | Albania | ||
| Elia Pomiato | - | - | 16 | D/WB R | Włochy | ||
| Manuel Rigoni | - | - | 17 | D R | Włochy | ||
| Nicolò Cristofari | - | - | 16 | D/WB L | Włochy | ||
| Leonardo Carron | - | - | 17 | AM R | Włochy | ||
| Cristian Sarnelli | - | - | 16 | ST | Włochy | ||
| Francesco Catino | - | - | 17 | M C | Włochy | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 53% budżetu płacowego, spośród 31 zawodników, których zarobki znamy.
Lanerossi Vicenza na tle Serie B
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lanerossi Vicenza średnia Serie B · Lanerossi Vicenza płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Lanerossi Vicenza, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Lanerossi Vicenza w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Lanerossi Vicenza w sezonie 2026/27 wynosi 28 913 573 zł rocznie (556 030 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 70 zawodników. Mamy zarobki 31 z 70 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Lanerossi Vicenza?
Riccardo Marchizza jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Lanerossi Vicenza — 101 000 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Lanerossi Vicenza?
Zawodnik klubu Lanerossi Vicenza w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 24 942 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 15 150 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Lanerossi Vicenza?
Lanerossi Vicenza gra w rozgrywkach Serie B. Serie B (Włochy) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły Serie B
















