Zarobki zawodników — Serie B
24 klubów Serie B, które śledzimy, płaci łącznie 13 757 339 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Lorenzo Insigne — 473 800 zł tygodniowo.
Budżet płacowy według klubu
Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników
Najlepiej zarabiający — Serie B
Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 16% budżetu ligi
Ile naprawdę zarabia zawodnik Serie B
Tygodniowe zarobki 319 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 1203 w kadrach
Mediana 27 810 zł tygodniowo wobec średniej 39 846 zł, na 319 zawodnikach, których to obejmuje.
Ile zarabia każda pozycja
Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lata najwyższych zarobków
Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego
Skąd pochodzą zawodnicy Serie B
Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze
Wszystkie kluby Serie B
Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.
| KLUB | BUDŻET/TYDZIEŃ | BUDŻET/ROK | ŚREDNIA 22+ | KADRA | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | Z PENSJĄ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | 1 690 735 zł | 87 918 204 zł87,9 mln zł | 82 781 zł | 83 | Ali Al Musrati | 283 250 zł |
| | 1 630 629 zł | 84 792 711 zł84,8 mln zł | 81 756 zł | 78 | Federico Bonazzoli | 169 950 zł |
| | 1 500 695 zł | 78 036 117 zł78 mln zł | 74 366 zł | 46 | Mattia Perin | 231 750 zł |
| | 1 463 326 zł | 76 092 960 zł76,1 mln zł | 79 475 zł | 48 | Lorenzo Insigne | 473 800 zł |
| | 1 011 687 zł | 52 607 703 zł52,6 mln zł | 48 369 zł | 68 | Andrea Petagna | 200 850 zł |
| | 784 731 zł | 40 806 025 zł40,8 mln zł | 33 012 zł | 62 | Nicolas Viola | 118 450 zł |
| | 605 146 zł | 31 467 571 zł31,5 mln zł | 28 613 zł | 69 | Riccardo Marchizza | 103 000 zł |
| | 553 326 zł | 28 772 968 zł28,8 mln zł | 29 443 zł | 66 | Giuseppe Caso | 66 950 zł |
| | 527 824 zł | 27 446 822 zł27,4 mln zł | 34 948 zł | 50 | Filippo Bandinelli | 103 000 zł |
| | 522 128 zł | 27 150 635 zł27,2 mln zł | 34 371 zł | 42 | Antonio Candela | 108 150 zł |
| | 408 086 zł | 21 220 472 zł21,2 mln zł | 28 253 zł | 43 | Francesco Vicari | 87 550 zł |
| | 390 133 zł | 20 286 921 zł20,3 mln zł | 18 607 zł | 42 | Luca Vignali | 56 650 zł |
| | 373 555 zł | 19 424 873 zł19,4 mln zł | 23 355 zł | 46 | Andrea Giorgini | 48 925 zł |
| | 364 661 zł | 18 962 382 zł19 mln zł | 26 703 zł | 43 | Aleš Matějů | 87 550 zł |
| | 344 509 zł | 17 914 481 zł17,9 mln zł | 16 356 zł | 41 | Andrea Oliveri | 43 775 zł |
| | 339 014 zł | 17 628 738 zł17,6 mln zł | 16 248 zł | 30 | Davide Buglio | 38 110 zł |
| | 307 985 zł | 16 015 243 zł16 mln zł | 20 502 zł | 44 | Thomas Henry | 39 140 zł |
| Calcio Padova | 256 583 zł | 13 342 332 zł13,3 mln zł | 42 400 zł | 53 | Matteo Lovato | 72 100 zł |
| | 243 930 zł | 12 684 347 zł12,7 mln zł | 18 658 zł | 35 | Davide Faraoni | 77 250 zł |
| Cesena F.C. | 206 062 zł | 10 715 214 zł10,7 mln zł | 32 043 zł | 56 | Cristian Shpendi | 72 100 zł |
| Carrarese Calcio 1908 | 158 950 zł | 8 265 379 zł8,3 mln zł | - | 29 | Semuel Pizzignacco | 44 290 zł |
| Mantova 1911 | 51 500 zł | 2 678 000 zł2,7 mln zł | - | 35 | Eman Kospo | 16 995 zł |
| S.S. Arezzo | 22 145 zł | 1 151 540 zł1,2 mln zł | - | 44 | Emiliano Pattarello | 22 145 zł |
| U.S. Avellino 1912 | - | - | - | 50 | Raffaele Russo | - |
Najczęstsze pytania
Zarobki — Serie B
Jaki jest łączny budżet płacowy Serie B?
24 klubów Serie B, które śledzimy, płaci łącznie 13 757 339 zł tygodniowo, czyli 715 381 638 zł rocznie, na 1203 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w Serie B?
Lorenzo Insigne z klubu Unione Calcio Sampdoria — 473 800 zł tygodniowo, czyli 24 637 600 zł rocznie.
Który klub Serie B ma największy budżet płacowy?
Hellas Verona FC — 1 690 735 zł tygodniowo na 83 zawodników.
Ile wynoszą średnie zarobki w Serie B?
39 846 zł tygodniowo na 319 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 27 810 zł.

















