
Wiesbaden 2026/27 - zarobki zawodników
Other clubs · najlepiej zarabiający Lukas Schleimer z pensją 30 300 zł tygodniowo · zobacz transfery Wiesbaden
Mamy zarobki 32 z 33 zawodników. Średnia obejmuje 24 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 12 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lukas Schleimer | 30 300 zł | 1 575 600 zł | 25 | AM RLC, F C | Niemcy | ||
| Donny Bogićević | 27 270 zł | 1 418 040 zł | 23 | AM/F C | Niemcy | ||
| Fatih Kaya | 26 765 zł | 1 391 780 zł | 25 | AM LC, F C | Niemcy | ||
| Florian Stritzel | 26 765 zł | 1 391 780 zł | 31 | GK | Niemcy | ||
| Robin Kalem | 23 735 zł | 1 234 220 zł | 23 | AM RLC | Niemcy | ||
| Gino Fechner | 21 210 zł | 1 102 920 zł | 27 | D RC, DM | Niemcy | ||
| Moritz Flotho | 19 695 zł | 1 024 140 zł | 23 | ST | Niemcy | ||
| Nikolas Agrafiotis | 19 695 zł | 1 024 140 zł | 25 | ST | Serbia | ||
| Philipp Hercher | 19 190 zł | 997 880 zł | 29 | D/WB/AM R | Niemcy | ||
| Sascha Mockenhaupt | 18 180 zł | 945 360 zł | 33 | D RC | Niemcy | ||
| Simon Stehle | 18 180 zł | 945 360 zł | 23 | AM RC, F C | Niemcy | ||
| Ayoub Chaikhoun | 17 675 zł | 919 100 zł | 19 | DM, AM C | Maroko | ||
| David Suárez | 17 170 zł | 892 840 zł | 24 | D C, DM | Hiszpania | ||
| Fabian Greilinger | 16 665 zł | 866 580 zł | 24 | D/WB/AM L | Niemcy | ||
| Justin Janitzek | 15 655 zł | 814 060 zł | 21 | D LC | Niemcy | ||
| Jakob Lewald | 15 655 zł | 814 060 zł | 26 | D C, DM | Niemcy | ||
| Niklas May | 14 645 zł | 761 540 zł | 23 | D/WB L | Niemcy | ||
| Orestis Kiomourtzoglou | 14 140 zł | 735 280 zł | 27 | D C, DM | Niemcy | ||
| Ryan Johansson | 13 635 zł | 709 020 zł | 24 | D/WB RL, AM R | Irlandia | ||
| Tarik Gözüsirin | 13 130 zł | 682 760 zł | 23 | DM, AM C | Niemcy | ||
| Felix Luckeneder | 11 615 zł | 603 980 zł | 31 | D C | Austria | ||
| Jordy Gillekens | 10 605 zł | 551 460 zł | 25 | D RC | Belgia | ||
| Kevin Broll | 10 100 zł | 525 200 zł | 29 | GK | Niemcy | ||
| Milad Nejad | 9595 zł | 498 940 zł | 21 | DM, AM C | Niemcy | ||
| Ole Wohlers | 9090 zł | 472 680 zł | 24 | D/WB R, AM RL, ST | Niemcy | ||
| Ben Nink | 7575 zł | 393 900 zł | 18 | D RC | Niemcy | ||
| Florian Hübner | 6565 zł | 341 380 zł | 34 | D C | Niemcy | ||
| Ivan Franjić | 5555 zł | 288 860 zł | 27 | AM RC | Niemcy | ||
| Noah Brdar | 4868 zł | 253 146 zł | 19 | GK | Niemcy | ||
| Nassim Elouarti | 4030 zł | 209 555 zł | 20 | D LC, DM | Maroko | ||
| Finn Ludwig | 4015 zł | 208 767 zł | 19 | GK | Niemcy | ||
| Jan Becker | 1586 zł | 82 456 zł | 18 | AM LC, F C | Niemcy | ||
| Tim Neubert | - | - | 18 | D C | Niemcy | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 28% budżetu płacowego, spośród 32 zawodników, których zarobki znamy.
Wiesbaden na tle Other clubs
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Wiesbaden średnia Other clubs · Wiesbaden płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Wiesbaden, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Wiesbaden w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Wiesbaden w sezonie 2026/27 wynosi 24 676 785 zł rocznie (474 554 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 33 zawodników. Mamy zarobki 32 z 33 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Wiesbaden?
Lukas Schleimer jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Wiesbaden — 30 300 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Wiesbaden?
Zawodnik klubu Wiesbaden w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 17 064 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 24, których zarobki znamy. Mediana wynosi 16 918 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Wiesbaden?
Wiesbaden gra w rozgrywkach Other clubs. Other clubs to zawodowa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Other clubs








































































































