
Sagan Tosu 2026/27 - zarobki zawodników
Other clubs · najlepiej zarabiający Vykintas Slivka z pensją 32 825 zł tygodniowo · zobacz transfery Sagan Tosu
Mamy zarobki 26 z 33 zawodników. Średnia obejmuje 22 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 9 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vykintas Slivka | 32 825 zł | 1 706 900 zł | 30 | AM RLC, F C | Litwa | ||
| Yasuki Kimoto | 31 815 zł | 1 654 380 zł | 31 | D C, DM | Japonia | ||
| Fuchi Honda | 26 765 zł | 1 391 780 zł | 24 | AM LC, F C | Japonia | ||
| Hikaru Nakahara | 26 260 zł | 1 365 520 zł | 29 | AM RC | Japonia | ||
| Noriyoshi Sakai | 24 745 zł | 1 286 740 zł | 32 | AM/F C | Japonia | ||
| Reiya Morishita | 18 685 zł | 971 620 zł | 26 | D C, DM | Japonia | ||
| Tatsunori Sakurai | 18 180 zł | 945 360 zł | 22 | DM | Japonia | ||
| Toshiki Takahashi | 18 180 zł | 945 360 zł | 27 | AM RL, ST | Japonia | ||
| Koki Sakamoto | 15 150 zł | 787 800 zł | 26 | AM RL | Japonia | ||
| Kyosuke Kamiyama | 15 150 zł | 787 800 zł | 25 | D RLC | Japonia | ||
| Kenta Nishizawa | 15 150 zł | 787 800 zł | 28 | D L, AM RC | Japonia | ||
| Yoshiki Narahara | 11 615 zł | 603 980 zł | 21 | WB R, DM, AM RLC | Japonia | ||
| Yuta Imazu | 11 615 zł | 603 980 zł | 30 | D C | Japonia | ||
| Jô | 10 605 zł | 551 460 zł | 26 | ST | Brazylia | ||
| Nagi Matsumoto | 9595 zł | 498 940 zł | 23 | DM | Japonia | ||
| Makito Uehara | 9595 zł | 498 940 zł | 26 | D RLC, M R | Japonia | ||
| Rio Hyon | 8585 zł | 446 420 zł | 21 | DM | Japonia | ||
| Kei Uchiyama | 4737 zł | 246 319 zł | 31 | GK | Japonia | ||
| Kanta Jojo | 4737 zł | 246 319 zł | 24 | AM RLC | Japonia | ||
| Ryo Shiohama | 3843 zł | 199 839 zł | 25 | AM RL | Japonia | ||
| Toshiki Ando | 3510 zł | 182 507 zł | 21 | D RLC | Japonia | ||
| Sora Ogawa | 3030 zł | 157 560 zł | 25 | D LC, DM | Japonia | ||
| Kakeru Yamauchi | 2909 zł | 151 258 zł | 23 | AM LC | Japonia | ||
| Ayumu Toyoda | 2596 zł | 134 976 zł | 24 | DM, M RLC | Japonia | ||
| Michael Quarcoo | 1288 zł | 66 963 zł | 20 | AM RL | Ghana | ||
| Ryota Izumori | 899 zł | 46 743 zł | 25 | GK | Japonia | ||
| Shiva Tafari Nagasawa | - | - | 23 | D/WB/M R | Japonia | ||
| Eitaro Matsuda | - | - | 24 | AM RL | Japonia | ||
| Jun Nishikawa | - | - | 23 | AM/F C | Japonia | ||
| Keisuke Sakaiya | - | - | 20 | D/WB RL, AM RL | Japonia | ||
| Fumiya Kitajima | - | - | 19 | D/WB/M L | Japonia | ||
| Daichi Suzuki | - | - | 18 | AM/F C | Japonia | ||
| Shun Isotani | - | - | 22 | D LC | Japonia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 43% budżetu płacowego, spośród 26 zawodników, których zarobki znamy.
Sagan Tosu na tle Other clubs
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Sagan Tosu średnia Other clubs · Sagan Tosu płaci powyżej średniej ligowej w 3 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Najczęstsze pytania
Zarobki Sagan Tosu, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Sagan Tosu w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Sagan Tosu w sezonie 2026/27 wynosi 17 267 263 zł rocznie (332 063 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 33 zawodników. Mamy zarobki 26 z 33 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Sagan Tosu?
Vykintas Slivka jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Sagan Tosu — 32 825 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Sagan Tosu?
Zawodnik klubu Sagan Tosu w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 13 958 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 22, których zarobki znamy. Mediana wynosi 13 383 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Sagan Tosu?
Sagan Tosu gra w rozgrywkach Other clubs. Other clubs to zawodowa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Other clubs








































































































