
Stade Malherbe Caen 2026/27 - zarobki zawodników
Other clubs · najlepiej zarabiający Dennis Appiah z pensją 65 650 zł tygodniowo · zobacz transfery Stade Malherbe Caen
Mamy zarobki 33 z 59 zawodników. Średnia obejmuje 17 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dennis Appiah | 65 650 zł | 3 413 800 zł | 33 | D/WB R | Francja | ||
| Anthony Mandréa | 37 875 zł | 1 969 500 zł | 28 | GK | Algieria | ||
| Yann M'Vila | 31 815 zł | 1 654 380 zł | 35 | DM | Francja | ||
| Valentin Henry | 12 625 zł | 656 500 zł | 31 | D/WB R | Francja | ||
| Didí (Dieudonné Débohi) | 12 120 zł | 630 240 zł | 24 | D C, DM | Côte d’Ivoire | ||
| Ivann Botella | 10 605 zł | 551 460 zł | 26 | AM LC, F C | Francja | ||
| Maxime Etuin | 9595 zł | 498 940 zł | 29 | D/WB L, M C | Francja | ||
| Armand Gnanduillet | 7575 zł | 393 900 zł | 33 | ST | Côte d’Ivoire | ||
| Belkacem Dali-Amar | 7575 zł | 393 900 zł | 27 | AM LC | Francja | ||
| Adama Diakité | 5126 zł | 266 539 zł | 25 | AM RL, ST | Francja | ||
| Léandro Morante | 4873 zł | 253 409 zł | 28 | D C, DM | Francja | ||
| Yannis Clementia | 4217 zł | 219 271 zł | 28 | GK | Martynika | ||
| Ronny Labonne | 3964 zł | 206 141 zł | 27 | D/WB/M R | Martynika | ||
| Diabe Bolombu | 2293 zł | 119 220 zł | 21 | D/WB L | Francja | ||
| Samuel Noireau-Dauriat | 2116 zł | 110 029 zł | 22 | AM RL | Madagaskar | ||
| Parfait Mandanda | 1914 zł | 99 525 zł | 35 | GK | Demokratyczna Republika Konga | ||
| Vinicius Gomes | 1611 zł | 83 769 zł | 27 | D C | Brazylia | ||
| Williams Mazie | 1560 zł | 81 143 zł | 21 | AM RL | Côte d’Ivoire | ||
| Léo Milliner | 1268 zł | 65 913 zł | 19 | AM RC | Francja | ||
| Isaac Luifuku | 1167 zł | 60 661 zł | 19 | ST | Demokratyczna Republika Konga | ||
| Zoumana Bagbema | 1151 zł | 59 873 zł | 21 | DM, AM C | Francja | ||
| Hafid Mohamed | 1096 zł | 56 984 zł | 20 | AM RLC | Maroko | ||
| Antoine Lepeltier | 1086 zł | 56 459 zł | 19 | D C | Francja | ||
| Josué Kimboma | 1045 zł | 54 358 zł | 19 | DM | Francja | ||
| Gabin Tome | 939 zł | 48 844 zł | 21 | DM | Francja | ||
| Daouda Koné | 889 zł | 46 218 zł | 22 | DM | Côte d’Ivoire | ||
| Mathis Romder | 889 zł | 46 218 zł | 19 | D C | Francja | ||
| Ryan Tutu | 581 zł | 30 199 zł | 20 | GK | Demokratyczna Republika Konga | ||
| Issa Karakodio | 530 zł | 27 573 zł | 19 | GK | Côte d’Ivoire | ||
| Andréa Vennettelli | 505 zł | 26 260 zł | 18 | DM | Francja | ||
| Djiby Seck | 505 zł | 26 260 zł | 21 | AM L | Senegal | ||
| Kyliane Lentin | 455 zł | 23 634 zł | 18 | ST | Francja | ||
| Tristan Rozier | 455 zł | 23 634 zł | 18 | D LC | Francja | ||
| Hugo Lamouliatte | - | - | 19 | D/WB R | Francja | ||
| Mathis Daffot Zagui | - | - | 17 | ST | Francja | ||
| Mathis Loudière | - | - | 17 | AM L | Francja | ||
| Loan Martot | - | - | 16 | M C | Francja | ||
| Djawell Nebor | - | - | 17 | D C, DM | Francja | ||
| Peyo Sutherland | - | - | 17 | DM | Francja | ||
| Crespo | - | - | 17 | DM | Côte d’Ivoire | ||
| Adnane Kharroubi | - | - | 18 | AM C | Maroko | ||
| Lebrèche Matete Mendy | - | - | 17 | D R | Francja | ||
| Boubacar Diebaté | - | - | 16 | D L | Francja | ||
| Nicolas Fomba Wambo | - | - | 17 | AM RL, ST | Francja | ||
| Keelyan Portut | - | - | 18 | AM RL | Francja | ||
| Sofiane Gomis | - | - | 17 | AM L | Francja | ||
| Aurèle Schel | - | - | 17 | D/WB R | Francja | ||
| Noha Lapisse | - | - | 18 | D/WB L | Francja | ||
| Othniel Pembélé Zeba | - | - | 17 | D C | Francja | ||
| Milan Sandro Cheval | - | - | 16 | GK | Francja | ||
| Lassana Diomandé | - | - | 17 | D/WB L | Francja | ||
| Lény Romain Moura | - | - | 18 | ST | Francja | ||
| Johan Cayssol | - | - | 17 | AM C | Francja | ||
| Osmane Ndiaye | - | - | 17 | D/WB R | Francja | ||
| Adam Rezgui | - | - | 17 | AM/F C | Tunezja | ||
| Eliot Seube Langlade | - | - | 17 | DM | Francja | ||
| Soan Ameline | - | - | 17 | DM | Francja | ||
| Cluver Sambi Mbungu | - | - | 16 | DM | Francja | ||
| Noam Ben Loucif | - | - | 19 | D R | Francja | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 68% budżetu płacowego, spośród 33 zawodników, których zarobki znamy.
Stade Malherbe Caen na tle Other clubs
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Stade Malherbe Caen średnia Other clubs · Stade Malherbe Caen płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Stade Malherbe Caen, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Stade Malherbe Caen w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Stade Malherbe Caen w sezonie 2026/27 wynosi 12 254 754 zł rocznie (235 668 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 59 zawodników. Mamy zarobki 33 z 59 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Stade Malherbe Caen?
Dennis Appiah jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Stade Malherbe Caen — 65 650 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Stade Malherbe Caen?
Zawodnik klubu Stade Malherbe Caen w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 12 948 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 17, których zarobki znamy. Mediana wynosi 7575 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Stade Malherbe Caen?
Stade Malherbe Caen gra w rozgrywkach Other clubs. Other clubs to zawodowa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Other clubs








































































































