
Cosenza 2026/27 - zarobki zawodników
Other clubs · najlepiej zarabiający Jaime Báez z pensją 55 550 zł tygodniowo · zobacz transfery Cosenza
Mamy zarobki 28 z 45 zawodników. Średnia obejmuje 19 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jaime Báez | 55 550 zł | 2 888 600 zł | 30 | AM RL, ST | Urugwaj | ||
| Aldo Florenzi | 32 825 zł | 1 706 900 zł | 23 | M C | Włochy | ||
| Alessandro Caporale | 22 725 zł | 1 181 700 zł | 29 | D LC | Włochy | ||
| Luca Garritano | 20 200 zł | 1 050 400 zł | 31 | AM RLC | Włochy | ||
| Tommaso D'Orazio | 18 180 zł | 945 360 zł | 35 | D/WB/M L | Włochy | ||
| Baldovino Cimino | 17 675 zł | 919 100 zł | 21 | D/WB R | Włochy | ||
| Andrea Rizzo Pinna | 17 675 zł | 919 100 zł | 25 | DM, AM C | Włochy | ||
| Christian Langella | 17 170 zł | 892 840 zł | 25 | M RC | Włochy | ||
| Riccardo Palmieri | 13 635 zł | 709 020 zł | 30 | M C | Włochy | ||
| Simone Mazzocchi | 13 130 zł | 682 760 zł | 26 | AM RL, ST | Włochy | ||
| Thomas Vettorel | 13 130 zł | 682 760 zł | 24 | GK | Włochy | ||
| Christos Kourfalidis | 12 120 zł | 630 240 zł | 22 | M C | Grecja | ||
| Ed McJannet | 11 615 zł | 603 980 zł | 21 | DM | Irlandia | ||
| Massimo Zilli | 9595 zł | 498 940 zł | 22 | ST | Włochy | ||
| Nicolò Contiliano | 9595 zł | 498 940 zł | 20 | DM | Włochy | ||
| Pietro Ciotti | 9090 zł | 472 680 zł | 25 | D/WB/AM R | Włochy | ||
| Andrea Moretti | 7575 zł | 393 900 zł | 23 | D RC | Włochy | ||
| Michele Emmausso | 4545 zł | 236 340 zł | 27 | AM LC, F C | Włochy | ||
| Giacomo Beretta | 4171 zł | 216 908 zł | 33 | ST | Włochy | ||
| Paolo Dametto | 4040 zł | 210 080 zł | 32 | D C | Włochy | ||
| Alessandro Arioli | 3883 zł | 201 939 zł | 22 | AM RL, ST | Włochy | ||
| Ragone Diego | 3267 zł | 169 902 zł | 19 | DM | Włochy | ||
| Racine Ba | 2909 zł | 151 258 zł | 22 | DM | Senegal | ||
| Antono Rocco | 2722 zł | 141 541 zł | 18 | D C | Włochy | ||
| Edoardo Contiero | 2520 zł | 131 037 zł | 19 | DM | Włochy | ||
| Sofiane Achour | 1813 zł | 94 273 zł | 19 | ST | Francja | ||
| Alfredo Marini | 662 zł | 34 401 zł | 18 | AM RL, ST | Włochy | ||
| Thomas Pompei | 662 zł | 34 401 zł | 19 | GK | Włochy | ||
| Francesco Innocentini | - | - | 17 | AM L, ST | Włochy | ||
| Giuliano Barbagallo | - | - | 17 | ST | Włochy | ||
| Adolfo Mazzulla | - | - | 17 | AM C | Włochy | ||
| Vincenzo D'Elia | - | - | 16 | AM R, ST | Włochy | ||
| Giovanni Mollo | - | - | 17 | GK | Włochy | ||
| Carlo Fazio | - | - | 17 | D C | Włochy | ||
| Alessandro Valente | - | - | 19 | D C | Włochy | ||
| Andrea Curatelo | - | - | 17 | D C | Włochy | ||
| Simone Martino | - | - | 17 | D L | Włochy | ||
| Alessandro Randazzo | - | - | 17 | ST | Włochy | ||
| Carmine Musacchio | - | - | 18 | D C | Włochy | ||
| Cristian Aragona | - | - | 18 | D C | Włochy | ||
| Gabriele Agrelli | - | - | 16 | M C | Włochy | ||
| Mario Novello | - | - | 18 | AM L | Włochy | ||
| Antonio Cotroneo | - | - | 17 | DM | Włochy | ||
| Pierfrancesco Castagna | - | - | 17 | D C | Włochy | ||
| Giovanni Le Rose | - | - | 17 | GK | Włochy | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 45% budżetu płacowego, spośród 28 zawodników, których zarobki znamy.
Cosenza na tle Other clubs
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Cosenza średnia Other clubs · Cosenza płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 3. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Cosenza, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Cosenza w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Cosenza w sezonie 2026/27 wynosi 17 299 300 zł rocznie (332 679 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 45 zawodników. Mamy zarobki 28 z 45 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Cosenza?
Jaime Báez jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Cosenza — 55 550 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Cosenza?
Zawodnik klubu Cosenza w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 14 852 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 19, których zarobki znamy. Mediana wynosi 13 130 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Cosenza?
Cosenza gra w rozgrywkach Other clubs. Other clubs to zawodowa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Other clubs








































































































