
Valenciennes FC 2026/27 - zarobki zawodników
Other clubs · najlepiej zarabiający Stredair Appuah z pensją 18 180 zł tygodniowo · zobacz transfery Valenciennes FC
Mamy zarobki 44 z 69 zawodników. Średnia obejmuje 17 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stredair Appuah | 18 180 zł | 945 360 zł | 21 | AM RL | Francja | ||
| Gaëtan Courtet | 16 160 zł | 840 320 zł | 36 | ST | Francja | ||
| Rémy Boissier | 13 635 zł | 709 020 zł | 31 | DM | Francja | ||
| Romain Thomas | 13 635 zł | 709 020 zł | 37 | D C | Francja | ||
| Rento Takaoka | 13 635 zł | 709 020 zł | 18 | ST | Japonia | ||
| Abdelwahed Wahib | 12 625 zł | 656 500 zł | 25 | D/WB L | Maroko | ||
| Alexandre Coeff | 12 625 zł | 656 500 zł | 33 | D C | Francja | ||
| Jean Louchet | 10 605 zł | 551 460 zł | 28 | GK | Francja | ||
| Sambou Sissoko | 8080 zł | 420 160 zł | 26 | DM | Francja | ||
| Alain Ipiélé | 7575 zł | 393 900 zł | 27 | AM RL, ST | Congo | ||
| Charles Abi | 7070 zł | 367 640 zł | 25 | ST | Francja | ||
| Loïck Landre | 5050 zł | 262 600 zł | 33 | D C | Francja | ||
| Mabrouk Rouai | 4217 zł | 219 271 zł | 24 | DM | Francja | ||
| Justin Lacombe | 3767 zł | 195 900 zł | 22 | GK | Francja | ||
| Alexi Koum | 3298 zł | 171 478 zł | 19 | D/WB L | Francja | ||
| Daou Diomandé | 3171 zł | 164 913 zł | 21 | AM LC, F C | Francja | ||
| El Hadary Raheriniaina | 3096 zł | 160 974 zł | 18 | AM C | Madagaskar | ||
| Ahmed Diomandé | 3025 zł | 157 297 zł | 22 | D/WB R | Mali | ||
| Bryan Passi | 2621 zł | 136 289 zł | 27 | D C | Congo | ||
| Samir Belloumou | 2414 zł | 125 523 zł | 31 | DM | Francja | ||
| Derrick Abu | 1475 zł | 76 679 zł | 21 | D/WB R | Anglia | ||
| Hervé Boua Die | 1475 zł | 76 679 zł | 20 | AM RC, F C | Francja | ||
| Demba Gassama | 1394 zł | 72 478 zł | 20 | AM L | Francja | ||
| Jules Collet | 1389 zł | 72 215 zł | 20 | DM | Francja | ||
| Yakine Said M'Madi | 1232 zł | 64 074 zł | 21 | D C | Komory | ||
| Célestin Nyemb | 1167 zł | 60 661 zł | 19 | ST | Kamerun | ||
| Joël Ngoya | 1151 zł | 59 873 zł | 23 | DM | Francja | ||
| Thibault Marechal | 1045 zł | 54 358 zł | 23 | AM C | Francja | ||
| Mahamadou Tandia | 1045 zł | 54 358 zł | 19 | D C, DM | Francja | ||
| Andrei Ciobanu | 833 zł | 43 329 zł | 19 | AM C | Francja | ||
| Calvin Obin | 808 zł | 42 016 zł | 19 | GK | Francja | ||
| Souleymane Diané | 727 zł | 37 814 zł | 18 | D L, DM | Gwinea | ||
| Raphaël Dehorter | 581 zł | 30 199 zł | 18 | D C | Francja | ||
| Christofer Babela Tsembo | 455 zł | 23 634 zł | 18 | D/WB L | Francja | ||
| Kylian Kouakou | 455 zł | 23 634 zł | 18 | AM R, ST | Francja | ||
| Hugo Maameri | 455 zł | 23 634 zł | 18 | AM C | Francja | ||
| Nahim El Bouhmidi | 455 zł | 23 634 zł | 18 | ST | Francja | ||
| Youcef Hamiche | 455 zł | 23 634 zł | 18 | AM L | Algieria | ||
| Gianni Schtickzelle | 455 zł | 23 634 zł | 18 | M C | Francja | ||
| Adam Laoine | 455 zł | 23 634 zł | 18 | D C | Francja | ||
| Ludovic Louis-Marie | 455 zł | 23 634 zł | 18 | GK | Francja | ||
| Emil Mbeng | 455 zł | 23 634 zł | 19 | DM | Francja | ||
| Luca Cavion | 455 zł | 23 634 zł | 18 | D L | Francja | ||
| Lishad Kouassi Leclercq | 354 zł | 18 382 zł | 17 | M C | Francja | ||
| Salif Lebouath | - | - | 23 | WB/AM R | Francja | ||
| Yanil Ammiche | - | - | 16 | GK | Algieria | ||
| Nathan Lefebvre | - | - | 17 | D C | Francja | ||
| Edens Cadeau | - | - | 16 | AM RL, ST | Francja | ||
| Salimou Danfakha | - | - | 16 | D/WB R | Francja | ||
| Erin Airhiavbere | - | - | 21 | D/WB R, M C | Kanada | ||
| Dayann Linyon | - | - | 18 | AM RC | Francja | ||
| William Cideron | - | - | 17 | DM | Francja | ||
| Hugo Carion | - | - | 17 | D L | Francja | ||
| Kaïs Lesueur | - | - | 17 | M C | Francja | ||
| Rayan Lounas | - | - | 17 | AM C | Francja | ||
| Théo Dhollande | - | - | 17 | ST | Francja | ||
| Zaim Bousbaine | - | - | 16 | WB/AM L | Francja | ||
| Baptiste Nouchet | - | - | 23 | ST | Francja | ||
| Gabriel Larnou | - | - | 17 | D/WB R | Francja | ||
| Chrismael Digbeu | - | - | 19 | AM RL | Francja | ||
| Mattéo Le Delas | - | - | 18 | D/WB R | Francja | ||
| Jordan Agblemagnon | - | - | 17 | GK | Francja | ||
| Nolann Bourichon | - | - | 17 | D C | Francja | ||
| Djeewing Ilphonse | - | - | 16 | AM L, ST | Francja | ||
| Youssef Medani | - | - | 17 | ST | Francja | ||
| Yasser Massoudi | - | - | 16 | D/WB L | Maroko | ||
| Lisandro Broliron Bertin | - | - | 16 | GK | Francja | ||
| Louis Fouble | - | - | 16 | D C, DM | Francja | ||
| Steve Nguimbous | - | - | 17 | AM RL | Francja | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 41% budżetu płacowego, spośród 44 zawodników, których zarobki znamy.
Valenciennes FC na tle Other clubs
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Valenciennes FC średnia Other clubs · Valenciennes FC płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Valenciennes FC, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Valenciennes FC w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Valenciennes FC w sezonie 2026/27 wynosi 9 552 600 zł rocznie (183 704 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 69 zawodników. Mamy zarobki 44 z 69 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Valenciennes FC?
Stredair Appuah jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Valenciennes FC — 18 180 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Valenciennes FC?
Zawodnik klubu Valenciennes FC w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 7373 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 17, których zarobki znamy. Mediana wynosi 7070 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Valenciennes FC?
Valenciennes FC gra w rozgrywkach Other clubs. Other clubs to zawodowa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.
Inne zespoły Other clubs








































































































