Brisbane Roar Football Club 2026/27 - zarobki zawodników
A-League · najlepiej zarabiający Marius Lode z pensją 14 935 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marius Lode | 14 935 zł | 776 620 zł | 32 | Środkowy obrońca | Norwegia | GRU 2026 | ||
| James McGarry | 10 815 zł | 562 380 zł | 27 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Nowa Zelandia | CZE 2028 | ||
| Jay O'Shea | 10 815 zł | 562 380 zł | 36 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Irlandia | CZE 2026 | ||
| Ben Halloran | 7725 zł | 401 700 zł | 33 | Skrzydłowy | Australia | CZE 2026 | ||
| Henry Hore | 4336 zł | 225 488 zł | 25 | Ofensywny pomocnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Nick D'Agostino | 4130 zł | 214 776 zł | 27 | Napastnik | Australia | GRU 2026 | ||
| Antonee Burke-Gilroy | 3698 zł | 192 280 zł | 27 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Austin Ludwik | 3677 zł | 191 209 zł | 28 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2026 | ||
| Ben Warland | 3626 zł | 188 531 zł | 28 | Środkowy obrońca | Australia | WRZ 2026 | ||
| Giorgos Vrakas | 3590 zł | 186 657 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Grecja | CZE 2026 | ||
| Chris Long | 3574 zł | 185 853 zł | 30 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Dean Bouzanis | 3523 zł | 183 175 zł | 34 | Bramkarz | Australia | CZE 2026 | ||
| Hosine Bility | 3317 zł | 172 463 zł | 24 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2027 | ||
| Justin Vidic | 3214 zł | 167 107 zł | 21 | Napastnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Jordan Lauton | 3214 zł | 167 107 zł | 22 | Środkowy pomocnik | Australia | CZE 2027 | ||
| Matthew Dench | 3059 zł | 159 073 zł | 21 | Lewy obrońca, środkowy pomocnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Macklin Freke | 3059 zł | 159 073 zł | 26 | Bramkarz | Australia | CZE 2026 | ||
| Michael Ruhs | 3059 zł | 159 073 zł | 22 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Milorad Stajić | 3059 zł | 159 073 zł | 23 | Defensywny pomocnik | Bośnia i Hercegowina | CZE 2027 | ||
| Samuel Klein | 2750 zł | 143 005 zł | 21 | Środkowy pomocnik | Australia | CZE 2027 | ||
| George Plusnin | 2482 zł | 129 080 zł | 17 | Bramkarz | Australia | CZE 2026 | ||
| James Durrington | 2328 zł | 121 046 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Noah Maieroni | 2122 zł | 110 334 zł | 19 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Australia | CZE 2027 | ||
| Nathan Amanatidis | 2122 zł | 110 334 zł | 19 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Australia | CZE 2027 | ||
| Oscar Page | 2070 zł | 107 656 zł | 19 | Bramkarz | Australia | CZE 2026 | ||
| Quinn MacNicol | 1967 zł | 102 300 zł | 17 | Środkowy pomocnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Youstin Salas | 1921 zł | 99 889 zł | 29 | Prawy obrońca, defensywny pomocnik, środkowy pomocnik | Kostaryka | - | ||
| Jacob Brazete | - | - | 19 | Ofensywny pomocnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Dimitris Valkanis | - | - | 19 | Środkowy obrońca | Grecja | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 43% budżetu płacowego, spośród 27 zawodników, których zarobki znamy.
Brisbane Roar Football Club na tle A-League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Brisbane Roar Football Club średnia A-League · Brisbane Roar Football Club płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Brisbane Roar Football Club, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Brisbane Roar Football Club w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Brisbane Roar Football Club w sezonie 2026/27 wynosi 5 937 662 zł rocznie (114 186 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 29 zawodników. Mamy zarobki 27 z 29 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Brisbane Roar Football Club?
Marius Lode jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Brisbane Roar Football Club — 14 935 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Brisbane Roar Football Club?
Zawodnik klubu Brisbane Roar Football Club w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 5114 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 18, których zarobki znamy. Mediana wynosi 3610 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Brisbane Roar Football Club?
Brisbane Roar Football Club gra w rozgrywkach A-League. A-League (Australia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.






